Skin So Soft, Silky Moisture, Satin Sheer Dual Oil Spray (Dwufazowy olejek nawilżający)

Dwufazowy olejek nawilżający z dodatkiem witaminy E. Łatwo się wchłania.
Odżywia skórę oraz nadaje jej jedwabistą miękkość i gładkość. Rozświetla skórę.
Wstrząśnij przed użyciem. Stosuj na całe ciało po kąpieli, prysznicu lub kiedykolwiek potrzebujesz.

największy plus za zapach

Przede wszystkim ładnie pachnie i dzięki twmu nie skreślam go ze swojej kolekcji. Mimo że zawiera olejek nie zostawia tłustych plam i w miarę dobrze się wchłania. Ale niestety nawilżenie jest tylko pozorne- jakby nie wsiąkał do głębszych warstw skóry i skóra szybko staje się znów sucha.
Lubie go w lecie, gdy po szybkim prysznicu natrę się nim i po jakimś czasie wychodzę z domu- mam wrażenie że moja skóra wygląda wtedy zdrowo, promiennie, a w połączeniu ze słońcem skóra nabiera blasku - wygląda na zdrowo nawilżoną, nie tłustą no i ten świeży zapach.
Pod koniec zepsuł mi się ten atomizer- spray co sprawiło że dozowanie do końca było ciężkie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451867].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedwabista skóra

Zalety:
- ma formułe suchego olejku, nie pozostawia tłustej warstwie na skórze
- bardzo szybko po rozpyleniu się wchłania
- pozostawia skórę wygładzoną, w dotyku jest jedwabista
- ma ładną, delikatną typową dla linii SkinSoSoft kompozycję zapachową - bardzo kobiecą i łagodną
- wygodne opakowanie, bardzo poręczne

Wady:
- olejek sprawia że skóra jest bardziej przesuszona niż przed aplikacją, mam wrażenie że pochłania z niej nawilżenie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353486].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawa słabizna

Popieram opinię dotyczącą dwóch kwestii - samego konceptu kosmetyku w formie olejku w aerozolu, przeboskiego zapachu oraz niestety działania, które nijak ma się do zapewnień producenta. Na minus również aplikacja, dosyć żmudna, jeśli chcemy rozprowadzić produkt po całym ciele oraz wydajność... Po zużyciu opakowania odniosłam wrażenie, że olejek zamiast nawilżyć, jeszcze bardziej wysuszył moją skórę... Mogło być tak pięknie, a wyszło tak mizernie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329601].usefull || 0 }}% pomocna.
Avon Mark - relacja

Nie.

Różową serię SSS uwielbiam ze względu na piękny zapach. Olejek kupiłam licząc na fajny produkt, ale niestety nie tym razem.
Zalety:
+ cena - w promocji 9-10 zł
+ opakowanie - jest wygodne, praktyczne i estetyczne
+ zapach - delikatny, kobiecy, podobny do innych produktów z tej serii
+ nie wysusza skóry
+ aplikacja jest łatwa i szybka
+ / - działanie - lekko, ale krótkotrwale nawilża, trochę wygładza skórę
- wydajność
- skład
- konsystencja - nazwa olejek sugerowałaby, że będzie to gęsty i tłusty produkt, a jest to woda z odrobiną tłustej substancji

Reasumując: piękny zapach, ale nic poza tym.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304331].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały produkt

Oczywiście nie do nawilżania skóry, wbrew temu, co obiecuje producent, ale tego można się domyślić - alkohol w składzie, mocno wyczuwalny w zapachu, a do tego połyskujące drobinki - rzadko balsamy etc. o takim działaniu pielęgnują, raczej upiększają. I tak też używam tego produktu, nie zamiast balsamu, ale na balsam. Nie oczekuję od niego nawilżenia, choć jakoś tam doraźnie coś tam natłuszcza (mi nic nie wysuszył). Za to jako jedyny produkt daje mi świetny połysk na skórze bez lepkiej i tłustej warstwy. Zawsze zastanawiałam się dzięki czemu kobietom w TV tak błyszczą nogi i mam ten efekt dzięki temu produktowi, a przy tym nic mi się nie przykleja, gdyż olejek świetnie się wchłania (można nawet przetrzeć skórę ręcznikiem czy chusteczką, tłusta warstewka zniknie, a połysk zostanie). Co więcej, połysk jest bardzo fajny, perłowy i naturalnie wyglądający, a nie jakieś brokatowe drobinki. No rewelacja.

Poza tym do zalet dodam jeszcze rewelacyjny, delikatny, niemęczący zapach, który jest typowy dla linii Skin So Soft, ale nietypowy dla Avon - zapachy ich kosmetyków zwykle mocno mnie męczą.

Produkt ładnie wygląda, ma niziutką cenę, a przy tym, co ciekawe, mam go już chyba 4 lata, a dalej nie jest przeterminowany. Tzn. formalnie pewnie tak, ale jego działanie nic a nic się nie zmieniło, więc nadal używam.

Jedyny minus, za który oczywiście nie odejmę gwiazdki, to opakowanie. Atomizer zepsuł mi się po kilku użyciach i muszę wylewać płyn na rękę, ale wielkim problemem to dla mnie nie jest.

Używam tego produktu od: chyba 4 lata, ale używam głównie latem
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018448].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Nie jestem zbytnio przekonana do tego typu kosmetyków, jednak kobieca ciekawość skłoniła mnie do wypróbowania ;)

Plusy:
- zapach,
- wydajny,
- cena,
- daje efekt nawilżenia ale na krótko

Minusy:
- zbyt tłusty,
- nie jest łatwy w rozprowadzaniu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981549].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowane NIE

Bardzo lubię produkty pielęgnacyjne Avon, ale ten produkt mnie zwiódł.

Same minusy:

- mało wydajny
- ciężko go równomiernie rozprowadzić
- w trakcie aplikacji jedyne co czuję to areozol

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972580].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach - tak, Działanie - nie

W katalogu, jakoś na wakacje, akurat była promocja ( kosztowały około 6 zł )

Kupilam dwie wersję - jedną ,,opalizującą" a drugą właśnie tą, dwufazową.

+ mgiełka przepięknie pachnie a zapach naprawdę zadziwiająco długo utrzymuje się na skórze
+ spryskanie nim ubrania nie zostawia żadnych tłustych plamek
+ fajna, dwufazowa konsystencja :)
+ opakowanie
+cena ( ale tylko w promocji, 19zł bym za niego nie dała )

+/- dostępność ( tylko katalog )

- okropnie WYSUSZA skórę. W żadnym wypadku nie nawilża. Po jego kilkakrotnym użyciu, skóra po prostu jest wysuszona na wiór. Robi się aż biała
- AlKOHOL na PIERWSZYM MIEJSCU w składzie
- Na początku okropny zapach alkoholu, który dopiero musi wyparować żeby się nie udusić i poczuć zapach mgiełki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943938].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja go lubię :)

Fakt, nie jest to olejek, nie powinien się tak nazywać, fakt, zawiera w składzie wysuszający alkohol i podczas aplikacji muszę otwierać na oścież drzwi od łazienki, żeby się nie udusić... Jak ktoś zamierza go stosować codziennie jako podstawową pielęgnację zamiast porządnego balsamu do ciała, no to sory, ale nawilżenia niech nie oczekuje. Ja go stosuję na specjalne okazje (np. randewu ;)), bo ma piękny, zmysłowy, kwiatowo-pudrowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze i pozostawia mega gładką, satynową i rozświetloną skórę. Polecam od czasu do czasu, jako odskocznia od czasochłonnego pod względem wcierania balsamu do ciała :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939836].usefull || 0 }}% pomocna.

Powalający zapach

Uwielbiam go za zapach i chyba... na tym koniec.
Fajnie się go aplikuje ale niestety nie nawilża. Po wieczornej aplikacji rano skóra jest sucha i napięta.

+ zapach,
+ dobra butelka,

- brak nawilżenia,
- cena (bez promocji),

Używam tego produktu od: 1 rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915583].usefull || 0 }}% pomocna.