Sensibio DS Gel moussant [Foaming Gel] (Delikatny żel oczyszczający dla skóry z objawami łojotokowego zapalenia) (stara wersja)

Nie podrażniając oczyszcza skórę z objawami łojotokowego zapalenia skóry. Zmniejsza zaczerwienienie, hamuje proliferację Malassezia Furfur. Nie zawiera mydła, pH fizjologiczne. Bezzapachowy. Do skóry wrażliwej i nadwrażliwej.

Ideał!

Żel jest idealny, mam skórę mieszaną ze skłonnością do wyprysków. Doskonale oczyszcza i pozostawia skórę delikatną i świeżą. Polecam z płynem micelarnym w celu uzupełnienia.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

idealny dla cery wrażliwej

Dawniej używałam tego żelu stale, nie mam ŁZS, ale żel jak zapewnia producent nadaje się do cery wrażliwej, hamuje występowanie wyprysków, a tego własnie chciałam się pozbyć jednocześnie nie podrazniając mojej skóry. Żel sprawował się znakomicie, ale od dłuższego już czasu oczyszczam twarz samym płynem micelarnym, ponieważ zdecydowałam się ograniczyć przemywanie twarzy wodą z kranu. Mimo tego gorąco polecam go osobom, które preferują oczyszczanie twarzy żelem do mycia w takiej formie. Mocne plusy żelu:

- dokładnie oczyszcza twarz,
- ogranicza tworzenie się wyprysków,
- jest delikatny dla wrazliwej cery, nie podrażnia,
- uspokaja cerę,
- jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: kilka pelnych opakowań

nie znalazłam jeszcze lepszego

Mój ulubiony żel do mycia twarzy.
Najbardziej lubię go za to, że nie podrażnia ani odrobinkę, wogóle nie napina skóry, mogłabym nie używać po nim kremu, ale jednocześnie dobrze oczyszcza, bo odkąd go używam nie wyskakują mi żadne niespodzianki i wągry są mniej widoczne. Z lenistwa nie używa peelingu, więc to z pewnością zasługa żelu i może kremu.
Inne plusy:
- brak zapachu czyli gwarancja że żel mi się nie znudzi
- delikatna pianka dzieki czemu łatwo ją spłukać
- wydajny, wystarczy kropla do umycia całej twarzy

Jedyny minus jaki dostrzegam, to slabe zmywanie tuszu. Zazwyczaj muszę poprawić micelem.

wrastające włoski

delikatny

Bardzo dobry plyn do mycia twarzy. Mam cere bardzo wrazliwa, a plyn ten jesy bardzo delikatny. Nie mam uczucia pieczenia ani uczucia spiecia twarzy po jego uzyciu. Jest bezzapachowy i nie szczypie w oczy :)

Super, dla mnie ideał

Jak dla mnie najlepszy żel do mycia twarzy! Nigdy nie podrażnił mi skóry, dobrze nawilża i nie mam uczucia ściągnięcia skóry po jego użyciu. Jest wydajny, świetnie zmywa makijaż i pozostawia czystą skórę.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny

Moja skóra jest zaczerwieniona. Higiena twarzy powodowała większy rumień. Poszukiwania zatem skupiły się na czymś łagodnym, nie wysuszającym skóry. W/w żel taki jest!
+ nie wysusza
+ łagodny
+ łagodzi podrażnienie, rumień
+ pieni się w porządku
+ wydajny
- zapach
- opakowanie
Ogólnie polecam. Używam go na zmianę z żelem z serii Sebium.

Używam tego produktu od: 2 mieś
Ilość zużytych opakowań: 1 opakow.

Geniusz.

To jest idealny produkt dla mnie. Myjąc nim twarz przy okazji stosuję na ramiona i biust gdzie pojawiają mi się różne stany zapalne (od alergi pokarmowych). Świetnie mi je łagodzi. Gdy stosuję regularnie zanikająw znacznym stopniu. Świetnie zmywa makijażnie podrażniając oczu. Na twarz działa mi świetnie bo nie wysusza mi jej za bardzo. Wadą jest dla mnie jego zapach.

Na ŁZS jest w porządku

Po zdiagnozowanym ŁZS zaczęłam polowanie na kosmetyki, które przyniosą mi ulgę. Żel Biodermy jest zupełnie w porządku. Nie jest idealny, ale póki co nie znalazłam lepszego.
Dobre strony:
- przynosi ulgę w pieczeniu/swędzeniu
- redukuje zaczerwienienia
- dobrze oczyszcza skórę
- jest niezwykle wydajny
- na neutralny zapach (po kilku miesiacach zapach sie zmienił na troche mocniejszy, ale nie podrażnia)

a minusy:
- odrobinę ściąga skórę
- trzeba stosować go regularnie, żeby utrzymac efekt (ale tak to juz jest w ŁZS)

Używam tego produktu od: 6m
Ilość zużytych opakowań: 1 pełniowymiarowe

fajny

Mam suchą, miejscami przetłuszczoną skórę.

Plusy:
- nie podrażnia
- nie wysusza, a nawet lekko nawilża
- nie ściąga skóry jak inne produkty

Minusy:
- słabo się pieni, przez co jest mało wydajny
- cena nie jest najniższa - kupuję go po czterdzieści kilka złotych (Warszawa), ale można trafić na promocję ;)

Używam żelu do codziennego mycia twarzy. Skóra jest po nim świeża i oczyszczona.
Na razie najlepszy jaki miałam, chociaż szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: kilka

I do twarzy i do ciala

Zwlekalam z recenzja juz jakis czas nie chcac byc pochopna w ochach i achach i dobrze sie stalo. 4 solidne gwiazdki mimo ze odrobine wysusza i nie nadaje sie do codziennego stosowania a jedynie 2-3 razy w tygodniu. Nie czepiam sie tego, bo kazdy zel z sls wysusza mi cere. Choc z drugiej strony Bioderma moglaby wycofac sls ze swoich produktow tak jak i parafine. W koncu to dermokosmetyki.
Stosuje naprzemiennie z plynem micelarnym tej samej serii i dzieki temu kombo mam twarz jak z reklamy.
Ach, z czasem zel mozne zmienic nieznacznie zapach ( mimo ze jest bezzapachowy:) ale to nie przeszkadza.

Dobry

Używam tego żelu z tonikiem Hydrabio. Jestem zadowolona, żel nie podrażnia, nie wysusza, nie lepi się, dobrze się zmywa. Cera po tym duecie jest fajna ale moim faworytem jest LRP Toleriane i ten ustępuje mu jeśli chodzi o zmywanie makijażu. Jeśli mam mocniej wytuszowane rzęsy to już muszę się wspomóc czymś do zmycia tuszu, Toleriane zmywa sam każdy tusz. Mimo to przyjemnie się go używa. Jest bardzo wydajny.

dobry!

Żel jest delikatny, nie wysusza skóry a oczyszcza ją dość dobrze. Po użyciu skóra jest gładka.
Nie mam ŁZS, chociaż ostatnio moja przetłuszczająca się skóra czasem się przesuszy,dlatego po niego sięgnąłem.
Doda,że rzeczywiście nadaje się do golenia:)
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1