Physiogel, Krem nawilżający do twarzy

Physiogel, Krem nawilżający do twarzy

Physiogel Krem nawilżający do twarzy to wyjątkowy krem o unikalnej strukturze DMS (Derma-Membrane-Structure). Dzięki temu krem wnikając w naskórek pomaga w odbudowaniu bariery lipidowej skóry, zapewniając długotrwały efekt nawilżenia oraz ochronę skóry przed działaniem czynników drażniących. Krem nawilżający do twarzy Physiogel nie zatyka porów, nie zawiera substancji alergizujących takich jak: konserwanty, substancje zapachowe i barwniki.

uniwersalne
50 – 100ml
hipoalergiczna
w tubce
Struktura
lekkie
emulsja

Polecam!

Używam tego kremu od kilku dobrych lat. Jako jeden z nielicznych kosmetyków nie podrażnia mojej skóry. Ma fajną konsystencję. Jest wydajny.
Minusem jest świecąca skóra. A i jego cena może się różnić w aptekach nawet o kilkadziesiąt złotych, więc zwróćcie na to uwagę przy zakupie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509731].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Ale zachwycona nie byłam. Krem po nałożeniu na twarz, przynajmniej u mnie, praktycznie sie nie wchłaniał. Zostawiał okropny, lepki, świecący film na twarzy. Używałam na noc żeby nikt mnie tak nie widział. Pod makijaż nie nadaje sie, bo z wieloma podkładami się warzy. Dodam, że po kuracji Izotekiem potrzebowałam czegoś nawilżającego i miałam nadzieję na ten krem, ale cudów nie zauważyłam. Trochę mi natłuścił cerę ale nadal była sucha. Wiec podsumowując, stosuje go do ciała i do tego przynajmniej się nadaje.

Ilość zużytych opakowań: jedno 75ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142451].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilża

Fajny krem dla cery odwodnionej. Ładnie mi ją nawilżył i nie podrażnił.
Jest to jeden z kosmetyków, do których na pewno będę wracać.
Konsystencja super, jak aksamit. Wchłania się szybko. Może troszkę świeci w strefie T. I jest dość drogi.

Generalnie jednak polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034336].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż twarzy

Dobry dla osób o wrażliwej skórze

Poleciła mi go pani dermatolog w czasie kuracji anty trądzikowej, aby dobrze nawilżyć cerę podczas stosowania wysuszających żeli. Swoją rolę spełnił bardzo dobrze ;).
Zalety:
+dobrze nawilża
+ma delikatny zapach
+bardzo wydajny
+nie podrażnia
Wady:
-skóra lekko się po nim lekko błyszczy dlatego stosuję go raczej na noc, jeśli zastosuje go w dzień to używam sypkiego pudru.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033792].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Rewelacja , moja twarz odżyła,po kilkakrotnym użyciu widzę poprawę , moja skóra byla sucha , nie potrafiłam jej odżywić i nagle , jest to jest to .Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986907].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry wybór dla wrażliwców

Ja od kremu nie wymagam pięknego zapachu, rozświetlenia niczym brokat lub matu jak po użyciu pudru. Ma nawilżać i koić cerę po myciu. I ten krem radzi sobie z tym idealnie.
+ bardzo dobrze nawilża
+ nie zapycha przy tym porów
+ nie uczula
+ po umyciu twarzy skóra nie jest ściągnięta tak bardzo jak kiedyś i nie pojawiają się od razu liszaje
+ delikatnie łagodzi rumień po kąpieli

Z pewnością do niego wrócę

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982667].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja już straciłam do niego cierpliwość

Ten krem to wielkie rozczarowanie. Straciłam już do niego cierpliwość.
Kupiłam go w zestawie z emulsją myjącą do twarzy. Emulsja była świetna, skończyła mi się już wieki temu, więc ten krem postanowiłam jednak wymęczyć.

Ponieważ nie sprawdzał sie na początku odstawiłam go bo myślałam, że wrócę do niego jak cera mi się uspokoi. Jednak nie.
Potem stwierdziłam, że w takim razie na noc będę go stosować. No nie. Potem stwierdziłam, że może za dużo go nakładam bo trzeba malutko tylko muśnąć buźkę. Też nie. Beznadziejny efekt jest taki sam niezależnie od ilości nałożonego produktu.

Za każdym razem jak do niego wracam to jest coraz gorzej.

Zostawia na mojej twarzy tłusty film, nie wchłania się, zapycha. Jak nałożę go na noc rano budzę się ze świecącą twarzą, którą zaraz muszę umyć.

Pod makijaż się nie nadaje bo mi poprostu nie wysycha i na co ja mam podkład kłaść? Na masło?
Bleee !
Ogólnie - stosowanie go nie jest przyjemnością i nie widzę żadnej poprawy czy nawilżenia mojej cery.

Szkoda bo emulsja myjąca była rewelacyjna. Może za emulsje krem dostanie odemnie gwiazdkę :-)
Dla obu produktów niestety wielkim minusem jest ich cena. 45 zł i ciągle rośnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/30 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959587].usefull || 0 }}% pomocna.

Potforny zapychacz :(

Krem kupiłam z polecenia koleżanki gdy moja skóra była zrobiła się starsznie przesuszona po opalaniu.

Zacznę od plusów:

Wygodne opakowanie, brak zapachu ( nie lubię gdy krem do twarzy pachnie:))

i to by było na tyle....krem pozostawia na twarzy lepką, tłustą powłokę ( dlatego też stosowałam go na noc). Moja skóra nie ma arcy wielkich skłonności do zapychania a na 3 dzień obudziłam się z wysypem zaskórników.

Zdecydowanie nie polecam na twarz, do ciała sprawdza się rewelacyjnie, do pięt tak samo:)

Używam tego produktu od: kilku mies
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917021].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobry - co do tego nie mam wątpliwości

Parę miesięcy uratował moją ekstremalnie suchą i odwodnioną skórę, nic poza tym kremem nie sprawiło ze pozbyłam się uczucia ściągnięcia i suchości.
Wtedy dostałby 5/5 mimo ze zapłaciłam za niego prawie 50zł, bo był idealny, nawilżenie pierwsza klasa, dobry nawet pod makijaż, hipoalergiczny więc o podrażnieniu nie ma mowy, nie zapchał, robił to czego oczekiwałam, ale teraz albo skóra się do niego przyzwyczaiła albo przestał być tak dobry (kupiłam nowe opakowanie).
Odstawiłam go na razie i za kilka tygodni znowu zacznę używać i mam nadzieje ze będzie znowu dobrze.
Tak czy inaczej, polecam go, jeżeli szukacie dobrego nawilżenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909531].usefull || 0 }}% pomocna.

Co za nawilżenie :)

Super kremik, który w końcu nawilża, a nie zapycha :)
Nadaje się tylko na noc lub na zimę, bo wydaje mi się że na dzień może być za tłusty, za ciężki, pozostawia film.
Ale ja i tak go sobie chwale :)
Twarz po nim jest miękka, gładka i mega nawilżona.
Krem starcza na długo, bo wystarcz odrobina by pokrył ładnie twarz :)Krem nie podrażnia i nie zapycha.
Minusem jest niestety cena :(
POLECAM!

Używam tego produktu od: 4 MIESIĄCE
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894258].usefull || 0 }}% pomocna.