Formuła Norweska, Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała do skóry suchej i bardzo suchej

Emulsja do ciała intensywnie nawilża przynosząc natychmiastową ulgę bardzo suchej skórze. Skuteczność potwierdzona klinicznie.
Natychmiastowa ulga:
- redukuje szorstkość i suchość skóry,
- skóra staje się bardziej miękka, gładka i odzyskuje komfort.
Długotrwała ochrona:
- intensywnie nawilża - 24 godzinne działanie,
- pomaga w utrzymaniu naturalnej zawartości wody w skórze,
- odbudowuje barierę ochronną skóry, zapobiegając utracie wody.
Doskonałe wchłanianie:
- nietłusta formuła nie pozostawia uczucia lepkości,
- szybko się wchłania, może być więc stosowana tuż przed nałożeniem ubrania.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 367

Bardzo przyjemny

Nie ma jakiegoś szczególnego zapachu, ale pięknie się wchłania.

Cena wysoka i niska, zależy dla kogo.

Ja uważam, że produkt wart swej ceny - ale im taniej, tym lepiej dla naszych portfeli.

Tak więc ja się zadowolę Kozim Mlekiem z Ziai za 10 zł, ponieważ uważam, że działanie jest zbliżone.

Ale sam w sobie produkt nawilża GENIALNIE.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[664425].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Dobry produkt

Balsam radzi sobie doskanale z nawilżeniem skóry. Sprawia, że staje się ona gładka i bardziej delikatna. Nie daję pełnych 5 gwiazdek ponieważ nie do końca pasuje mi zapachJest on "talkowy" - taki specyficzny, ale nie ma tragedii.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[609800].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 339

Bardzo dobry produkt

Używałam tego balsamu zimą, gdy miałam dość mocno wysuszoną skórę.
Emulsja świetnie poradziła sobie z tym problemem, już po pierwszym zastosowaniu odczułam różnicę.
Niestety, ale w używaniu tego balsamu przeszkadzało mi to, że pozostawiał na ciele lepką warstwę i miał trochę nieprzyjemny zapach, który jak na złość długo utrzymywał się na skórze i ubraniach.
Mimo tego, uważam, że warto zakupić ten balsam, gdyż naprawdę świetnie nawilża skórę.
Plusem jest również wygodne opakowanie z pompką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544127].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - mat i błysk

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 120

Switny

Swietny balsam- nawilza, nie zostawia tlustej warstwy choc trzeba poczekac chwile az sei wchlonie. Wydajny- podczas 2 tygodniowych wakacji stosowalam 2 razy dziennie na cale cialo i spokojnie wystarczyl. Uratowal moja spieczona skore przed luszczeniem.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[490531].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Opatrunek na moją skórę

Bez dwóch zdań najlepszy kosmetyk na moją skórę, mogę stosować cały rok - na mrozy, na lato, podczas wakacji, gdy skóra wysusza się od słońca też jest niezastąpiony!
Wgl chciałabym zaznaczyć, że bardzo chwalę sobie kosmetyki Neutrogeny, gdyż cenę mają przystępną, a są jak z apteki.
Ta emulsja długotrwale nawilża ( i naprawdę to czuć, komfort od razu, ustało swędzenie, nieprzyjemne ściągnięcie ), wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tłustej warstwy, ma ładny delikatny zapach, starcza na długo, ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, jak wspomniałam wcześniej - przystępną cenę. Nie drażni skóry, dobry dla wrażliwców :), używam go także na dłonie, czy stopy.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[487036].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 102

Kleik

Balsam moze i nawilża, ale okropnie się klei dlatego go skreslilam.
W porównaniu do czerwonego garniera (ktory pięknie nawilża i idealnie sie wchlania) jest słabiutki.

Podkreślam, że mam bardzo suchą skórę i duże wymagania wiec możliwe, że u osób z normalna cerą będzie OK. U mnie natomiast sie nie sprawdził

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: jedno - pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[480110].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 224

Lekarstwo

Emulsja mało wydajna i droga, ale skuteczna. Bez trudu uleczyła przesuszoną skórę łydek. Efekty były widoczne już po kilku zastosowaniach.

Konsystencja bogata, wchłania się szybko, ale pozostawia na skórze (trochę kleistą ) warstewkę ochronną.
Zapach do zaakceptowania - trochę słodkawy, trochę apteczny.
Opakowanie zwyczajne, na szczęście wyposażone w dozownik.

Polecam jako lekarstwo na przesuszoną po zimie skórę. Najlepiej stosować na noc, bo na dzień emulsja jest zbyt ciężka.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ilość zużytych opakowań: dwie wielkie butle

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[458965].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 102

Napisanych recenzji: 527

Klej biurowy

W emulsji nie widzę żadnych pozytywnych stron, chyba że jedynie etsteyczne opakowanie z pompką.

- słabo nawilża

- użyta nawet w minimalnej ilości kleji się niemiłosiernie

- po wpływem ciepła (np. od kołdrą :D) spływa ze skóry (mimo, iż wcześniej wydaje się, że wchłonęła się), piżama klei się do skóry przez warswtę lepkiej, spłyniętej emulsji

- z klejem biurowym kojarzy się też zapach

Zdecydowanie NIE polecam.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[405511].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 67

tak sobie...

Ten kosmetyk raczej nie dla mnie. Niby duża butla, wystarcza na długo, ale przede wszystkim pozostawia lepiącą się skórę,masakra. Nienawidzę tego. Zapach może być, nie jest jakiś drażniący. Emulsja łągodzi suche partie skóry. Cena taka sobie.

Używam tego produktu od:już skończyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[394410].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

dobry

Dobra emulsja. Ma przyjemną konsystencję i ładny zapach. Dobrze nawilża, ale jest mało wydajna. Trzeba użyć dość dużo kosmetyku, żeby uzyskać spodziewany efekt. Mimo tego w trzy tygodnie pomogła mojej przesuszonej skórze, bo na dłużej niestety nie wystarczyła. Szkoda, że jest taka droga i szybko się kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[385109].usefull || 0 }}% pomocna.