Body Expertise, Sublimlift (mleczko do ciała)

Body Expertise, Sublimlift (mleczko do ciała)

Rozświetlające i ujędrniające mleczko o lekkiej konsystencji. Dzięki mikrocząsteczkom odbijającym światło dodaje blasku posmarowanym miejscom. Poprawia jakość skóry, nadaje jej gładkość i jedwabistość. Zawiera opatentowany składnik Activa-Cell, który stymuluje naturalną regenerację skóry, a drugi ważny składnik: Par-Elastyl powoduje widoczne ujędrnienie skóry już po 3 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Isocetyl Stearate, Cyclohexasiloxane, Alcohol Denat., Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Acrylates/Steareth-20, Methacrylate Copolymer, Dimethiconol, Synthetic Fluorphlogopite, Pisum Sativum, Ascrobyl Glucoside, Disodium EDTA, Methylsilanol Mannuronate, Vitreoscillaferment, Sodium Citrate, Biosaccharide Gum-1, Phenoxyethannol, Chlorphenesin, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, CI 77891, CI 19140, CI 14700, Parfum.

Cena: 40 zł / 200 ml

fajny, fajny...

Bardzo dobre mleczko, świetnie je wspominam, porządnie nawilżało, szybko się wchłaniało. Skóra była miękka i delikatna. Świetnie nadawało się pod samoopalacz w sprayu Garnier. Na plus przemawia także duża wydajność, przyjemny zapach i funkcjonalne opakowanie. Nie wiem czy kiedyś jeszcze kupie, bo mleczko jest drogie...

Używam tego produktu od:parę lat temu

kocham je

Cudowny komsetyk:) mam po nim taką elastyczną, miękką skorę jak po Vichy Lipidiose2. Do tego wygodny aplikator i fajna konsystencja. Warto też wspomnieć o fajnym zapachu i o drobinkach fajnie rozświetlających ciało -akurat na lato.

Używam tego produktu od:ok. roku

Całkiem niezłe

Miłe mleczko, używałam pod koniec lata, kiedy byłam opalona i chciałam opaleniznę ładnie rozświetlić. Efekt był bardzo subtelny, ale widoczny. Byłam zadowolona i na pewno wrócę do tego kosmetyku latem. Z efektem ujędrnienia było nieco gorzej, niestety. Więc za niespełnione obietnice - tylko ***