Shiseido, The Makeup, Liquid Eyeliner

Shiseido, The Makeup, Liquid Eyeliner

Eyeliner o przedłużonej trwałości, łatwy i precyzyjny w rozprowadzaniu. Podkreśla makijaż oczu dzięki intensywnym odcieniom. Trwałość koloru dzięki zaawansowanej technologii pryzmatycznej. Odporny na działanie wilgoci i sebum.
Zawiera Multi-Nutrient Factor, nowoczesny składnik nawilżający. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.
Dostępny w 4 kolorach.

the first, the last;-)

Oj bajkowy ten produkt. Początkowo byłam nieufna w stosunku do dość grubego pędzelka, i rzeczywiście, wykonanie cieniutkiej kreseczki chyba jest niewykonalne? Ale nie o to tu chodzi...
Mam kolorek orchid taupe - niezwykły odcień szarawego fioletu. Kreska, wykonana niewprawną początkowo ręką, wygląda naprawdę profesjonalnie, jakoś magicznie rozszerza się tam gdzie trzeba, i tam gdzie trzeba zwęża. Jednym słowem efekt kociego oka. Sam kolor jest bardzo subtelny, jakoś tak się mieni, i wszystko to daje naprawdę niespotykany efekt. Liner jest rekordowo trwały, właściwie to trzeba uważać żeby się nie popaćkać bo potem ciężko usunąć - to jest chyba jedyny minus. Do najwydaniejszych nie należy, ale pojemność spora. Ogółem daje niezwykły efekt, ten kolor - wyrazisty ale subtelny - więc uwielbiam ten kosmetyk.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

B.Dobry

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Plusy:
-trzyma sie w stanie nie naruszonym caly dzien
-nie kruszy sie
-nie rozmazuje
- trwaly
- duza pojemnosc
Minusy:
-jak spostrzegla jedna z moich poprzedniczek jak na ta marke shiseido mogla sie postarac o lepsze opakowanie
-pedzelek jest zbytnio za gruby przez co wykonuje sie nim dosyc gruba kreske
-trzeba dosyc dlugo czekac aby wysechl na powiece

Moje podsumowanie na ogol cenie sobie trwalosc w produktach. Meczace jest dla mnie co godzinne zagladanie w lusterko i poprawianie makijazu pomimo wymienionych wyzej wad produkt ten mnie nie zrazil do siebie i przewiduje ze pozostanie na dosyc dlugo w mojej kosmetyczce

do kitu

Właściwie w pełni mogłabym podpisać się pod opinią poprzedniczi. Rzeczywiście pędzel jest bardzo gruby i nieporęczny, a opakowanie wstretne. Ja używam koloru Orchid Taupe (nr 2), jest to taki brudny fiolet, jednak na powiece wygląda bardziej na szarobrązowy. Mnie akurat kolor odpowiada, ponieważ lubię ciemne eyelinery, ale nie czarne, wybieram na ogół brązowoczarne, szare lub ciemnofioletowe, żeby kreska nie rzucała się zbut w oczy. Zaletą tego eyelinera jest jego trwałość, kreska niezmieniona cały dzień utrzymuje się na powiece, nie trzeba jej poprawiać, nie kruszy się, nie rozmazuje, nie sciera. Ja zeby w ogóle móc uzywać tego kosmetyku, używam pędzla linera We-Ma - jest do tego doskonały. Kreska wychodzi cieniutka, doskonała, perfekcyjna! Polecam ten sposób wszystkim tym, które mają problem z obsługą oryginalnego zbyt grubego pędzla.
Recenzja: ...

masaz shiseido

Farsa!

Zacznę od tego, że Liquid Eyeliner był prezentem. To powinno w pełni tłumaczyć jego obecność w mojej kosmetyczce obok takich doskonalości jak eyelinery Guerlaine'a czy YSL.
Pierwszym nieporozumieniem jest pędzelek a raczej pędzlisko (sic!). Tym można narysować wyłącznie krechy na pół powieki - ale wtedy w łeb bierze idea upiększającej roli makijażu.
Drugim zaskoczeniem była konsystencja tuszu...powiedziałabym że przypominająca jakiś akwarelowy roztwór, który po rozprowadzeniu na powiece przez bardzo wiele minut nie zdecydował się wyschnąć.
Co do pełnej gamy oferowanych przez Shiseido kolorów to nie mam pojęcia na ile jest bogata i ciekawa. Ja mam kolor Mauve Bruyere - taki sobie fiolecik, który może kojarzyć się co niektórym z "bliskim spotkaniem z pięścią".
A po trzecie, najmniej istotne, czepię się samego opakowania czyli plastikowej tandety z piórniczka pierwszoklasisty.
Przykro mi ale Shiseido nie skusi mnie dopóty, dopóki istnieć będzie Guerlain, YSL czy Dior.

naprawde trwaly

IDEAŁ IDEAŁ IDEAŁ

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie i przyznam, ze jak zobaczyłam pędzelek to zwątpiłam.. ale okazało się, że wystarczy odrobina wprawy i można wyczarować tym eyelinerem prawdziwe cuda! :) Trzyma się wiele wiele godzin w stanie idealnym, kreska nie pęka, nie kruszy się, nie rozmazuje, wytrzyma prawie wszystko. No i ta fantastyczna pjemność! jak dla mnie ideał. Własnie skończyło mi się drugie opakowanie :( i strasznie się męczę z innym eyelinerem.. Po wypłacie lecę do prefumerii sprawić sobie trzecie! :D

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

czy ja wiem...

pewne cechy tego kosmetyku sa dla mnie wadami - jest bardzo trwaly i trudno sie go prtzez to zmywa, kreska rysuje sie gruba i toporna, a uzywam juz go og ponad roku i nie moge mowic o braku wprawy - kolory sa bardzo ciekawe, zwlaszcza czern bardzo gleboka, kosmetyk jest wyjatkowo wydajny, ale lubi sie rozlewac (zakrecony!)i zotaje go na pedzelku zdecydowanie za duzo, w sumie to moj najlepszy eyeliner ale i tak nie dosc dobry

REWELACJA

Mój ukochany kosmetyk kolorowy. :love: Nie wyobrażam sobie makijażu bez uzycia eyelinera. A ten jest akurat świetny. Raz namalowana kreska trzyma się w stanie idealnym prez wiele, wiele godzin,wytrzyma nawet płacz a kolor jest intensywny i nie blaknie. Fakt, rączka jest krótka, a pedzelek bardzo gruby, co może sprawiać trudności przy malowaniu i dlatego polecam go głównie osobom, które sprawnie posługują się linerami.

Bardzo dobry!

Piękne kolory, wydajny, trwały. Wg mnie łatwo zrobić nim cienką i dokładną kreskę, a tego się bałam - nie mam doświadczenia z eyelinerami. Ogółem - bardzo dobry!

Oceniam na 3.00

Zalety: duża wydajność - 6 ml, piękny kolor (ja kupiłam Sage Green, szarozielony), piękny metaliczny połysk, ale nie nachalnie perłowy.Wady: wodoodporny (oczywiście może to być też zaletą, ale trudno się zmywa, u mnie powoduje uczulenie i mogę go używać co kilka dni, a nie codziennie), pędzelek wcale nie jest cieniutki, wręcz trudno zrobić precyzyjną kreskę na dolnej powiece, trzeba szybko rysować kreski, bo błyskawicznie wysycha i trudno później zrobić poprawki, wysoka cena (chyba 110 zł, o ile pamiętam). Ogólnie oceniam na 3+, jak na produkt tak renomowanej firmy.