Fluid nawilżająco-matujący

Fluid nawilżająco-matujący

Zgłoszony przez Dorotę:

Jest niedrogi, doskonale tuszuje niedoskonałości cery. Nie "waży się" odpowiedni do każdej skóry. To świetny kosmetyk.

hmm, z pewnoscia :)

Moim zdaniem bardzo dobry, nie drogi i dobrze tuszuje nie zbyt duże i widoczne niedoskonałośći cery. Moją twarz rzeczywiście matuje nie na długo, bo nie na długo(jeszcze zaden nie zamatowil na zbyt wiele:P) ale efekt końcowy jest zadowalający jak dla mnie. Miałam przerwe w uzywaniu tego kosmetyku bo mam dwa faworyty na pierwsze miejsce :D

Cudeńko :)

Mam odcień MORELA. podkład jest porównywany do MaxFactora Colour Adapt. Swietnie kryje, ładnie matuje, nie tworzy maski, przez co nie widać go na twarzy. jedyną wadą jest jedo konststencja. Jest ciut za żadki, więc ciężko go nałozyć, ale i tak jest naprawdę dobry! :):)

czy ja wiem?

hmm kupiłam go bo skusiły mnie recenzje wizażanek i sie rozczarowałam. Mam kolor naturalny i faktycznie naturalnie wygląda jeśli sie go dobrze rozprowadzi co jest prawie niemożliwe bo dość szybko zasycha na twarzy tworząc smugi. ale jak już mniej więcej sie go równo nałoży towygląda znośnie...:P hmm niestety nie ma u mnie efektu matującego na czole mimo obietnic producenta (a mam mieszaną cerę więc myślałam że sie sprawdzi) z resztą buźki jakoś sobie radzi
jak ktoś lubi sie bawić długo to polecam
Cena:13zł
Kolor:naturalny
Polecam kobietkom:z dużą cierpliwością:)

Zmiana recenzji 06.08.2004r.
No użyłam go chyba z dwa tyg i stwierdziłam ze nie mam czasu sie z nim męczyć. Normalnie koszmar :[ cała twarz w smugach i plamach...
polecam tym którym nie zależy na dobrym wyglądzie ;)

Bordowe usta H&M

super

Bardzo mi odpowiadał, dobrałam idealnie odcień, krycie jak dla mnie odpowiednie, rozprowadzanie też, trwałość dobra, niska cena, ale nie mogę go znowu kupić :( bo miastem zawładnęła sieć drogerii jednego właściciela, który to nie ma tego podkładu w ofercie:(

dobry

Kupilam go po tym jak meczylam sie z podkladem bell, ktory wogole nie kryl niedoskonalosci.ten podklad przeciwnie, dobrze kryje i matuje, chociaz moglby sie lepiej rozsmarowywac.

niezbyt...

na poczatku bylam nim zafacynowana.. tak fajnie sie nakladal, nie pozostawial efektu tapety... odstawilam go na jakis tydzien. przed wczoraj ponownie go nalozylam i... wszedzie mialam smugi, wygladalam jak mumia... hdy chcialam go jakos rozprowadic w miejscach gdzie przesadzilam za chiny nie chcial sie ruszyc :p: nie wiem moze juz jest troszke stary (ale gawrancje ma do 2005 roku ) ale nie polecam...

Szczerze polecam

Jestem posiadaczką odcienia naturalnego i musze stwierdzić że jest on naprawde naturalny. Nadaje skórze ładny odcień. Mam raczej mieszaną cerę i ogólnie sprawdza się, jednak na skórę pod oczami jest za suchy. Trzeba go dość umiejętnie nakładać bo szybko zasycha. Jednak mojego czoła nie matuje na długo. Lekko kryje ale mnie to nie przeszkadza bo nie mam problemowej cery (prócz nieszczęsnych pajączków). Za tą cenę (11 zł) naprawdę polecam. Jednak dla posiadaczek cery suchej będzie nieodpowiedni. No ale w końcu to jest fluid matujący.

bardzo dobry

Używam go już od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Nie tworzy na twarzy maski, może nie nadaje się do tłustej cery ale ja mam mieszaną i mi odpowiada. Kolor naturalny jest naprawdę idealny. Co prawda nie mam jakiś wiekszych problemów z cerą, ale drobne niedoskonałości tuszuje...

Godny przetestowania

Może nie matuje na długo mojej tłustej cery (nie dziwi mnie to i nie smuci, bo już się z tym moim wiecznym błyskiem pogodziłam), ale kolorki ma fajne (nie tylko same różowe lub same żółte, jak to się czasami niektórym firmom zdarza), konsystencja dobra, fajnie się go rozprowadza, nie spływa z twarzy, nie brudzi ubrań, nie ciemnieje, przyjemnie lekko pachnie, nie zatyka moich porów i nie tworzy maski. Mógłby lepiej kryć niedoskonałości cery, ale szczerze powiem, że pomimo braku jakiegoś wielkiego zachwytu dotyczącego tego produktu (ciągle mam nadzieję, że trafię w końcu na podkład idealny), lubię go używać i myślę, że warto go wypróbować, ponieważ cenę ma niewygórowaną.

Używam tego produktu od 2 miesięcy / Ilość zużytych opakowań: nie wiem ile, ponieważ opakowanie nie jest przeźroczyste

31 styczeń 2004 - zmieniam zdanie na temat ciemnienia. Niestety ciemnieje, a co najdziwniejsze to nie tylko na twarzy, ale również w opakowaniu. Już więcej go nie kupię.

FAJOWY!!!

Najlepszy podkład jaki używałam.- Owszem-matuje-ale mógłby robić to lepiej (za to-z ciężkim sercem-odejmuję mu jedną *).A zatem nie poleciłabym go posiadaczkom b.tłustej cery.- Kryje niedoskonałości-co prawda nie największe-ale zawsze coś.- Trwały!- Genialna, lekka konsystencja (jak dla mnie)+ łatwe rozprowadzanie.- Cena!Zużyłam kilka próbek-miałam odcień "naturalny" (bardzo fajny- mi pasuje), i na pewno go sobie sprawię, kiedy zużyję ten wynalazek z AVON-u.

Nie bardzo

Źle się rozprowadza, szybko zasycha na twarzy, widać go na buzi- zwłaszcza w okolicach brwi :(, z tych powodów niechętnie do niego sięgam. Z zalet: kryje NIEWIELKIE niedoskonałości skóry dość dobrze i to tyle, dla mnie to za mało by ocenić produkt na więcej niż 2 gwiazdki.Użyłam kilka razy

no proszę :-)

Kupiłam odcień moreli i myślałam, że będzie strasznie ciemny, a tu sie okazało, że nie dość, że jaśniutki (takie lubię), to jeszcze w bardzo ładnym, cielistym odcieniu (nie za żółty i nie za różowy) - akuracik. Wydajny, bo wystarczy go nałożyć bardzo mało, a starcza na całą twarz. Dobrze się trzyma. Mnie nie matuje, ale kosztował 11,20 zł, a inne, które mnie miały matować były przynajmniej 3x droższe. Odejmuję za fatalny zapach i zbyt gęstą konsystencję.2003.03.31. Po tym czasie używania muszą stwierdzić, że mnie uczulił. Nie odejmuję za to, bo okazuje się, że to nie pierwszy, który tak zadziałał i to pewnie coś we mnie, a nie w podkładzie nawaliło. Natomiast odcień moreli jednak okazał się a ciemny. I zbyt różowawy. Chyba że zróżowiał z czasem. Oddałam w inne ręce. Zmieniam ocenę na ***