KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 5% osób
    walizeczka
    12 października 2005 o 17:33
    hmm, z pewnoscia :)
    Moim zdaniem bardzo dobry, nie drogi i dobrze tuszuje nie zbyt duże i widoczne niedoskonałośći cery. Moją twarz rzeczywiście matuje nie na długo, bo nie na długo(jeszcze zaden nie zamatowil na zbyt wiele:P) ale efekt końcowy jest zadowalający jak dla mnie. Miałam przerwe w uzywaniu tego kosmetyku bo mam dwa faworyty na pierwsze miejsce :D

wanilla
    1 marca 2005 o 13:15
    Cudeńko :)
    Mam odcień MORELA. podkład jest porównywany do MaxFactora Colour Adapt. Swietnie kryje, ładnie matuje, nie tworzy maski, przez co nie widać go na twarzy. jedyną wadą jest jedo konststencja. Jest ciut za żadki, więc ciężko go nałozyć, ale i tak jest naprawdę dobry! :):)

wewelinka
    18 lipca 2004 o 14:49
    1 / 5
    czy ja wiem?
    hmm kupiłam go bo skusiły mnie recenzje wizażanek i sie rozczarowałam. Mam kolor naturalny i faktycznie naturalnie wygląda jeśli sie go dobrze rozprowadzi co jest prawie niemożliwe bo dość szybko zasycha na twarzy tworząc smugi. ale jak już mniej więcej sie go równo nałoży towygląda znośnie...:P hmm niestety nie ma u mnie efektu matującego na czole mimo obietnic producenta (a mam mieszaną cerę więc myślałam że sie sprawdzi) z resztą buźki jakoś sobie radzi jak ktoś lubi sie bawić długo to polecam Cena:13zł Kolor:naturalny Polecam kobietkom:z dużą cierpliwością:) Zmiana recenzji 06.08.2004r. No użyłam go chyba z dwa tyg i stwierdziłam ze nie mam czasu sie z nim męczyć. Normalnie koszmar :[ cała twarz w smugach i plamach... polecam tym którym nie zależy na dobrym wyglądzie ;)

anios
    21 kwietnia 2004 o 15:02
    5 / 5
    super
    Bardzo mi odpowiadał, dobrałam idealnie odcień, krycie jak dla mnie odpowiednie, rozprowadzanie też, trwałość dobra, niska cena, ale nie mogę go znowu kupić :( bo miastem zawładnęła sieć drogerii jednego właściciela, który to nie ma tego podkładu w ofercie:(

Alaska23
    22 lutego 2004 o 19:41
    dobry
    Kupilam go po tym jak meczylam sie z podkladem bell, ktory wogole nie kryl niedoskonalosci.ten podklad przeciwnie, dobrze kryje i matuje, chociaz moglby sie lepiej rozsmarowywac.