Mont Blanc, Presence (Woda toaletowa)

Mont Blanc, Presence (Woda toaletowa)

Świetny zapach od Mont Blanc.. Mocne, eleganckie, odpowiednio dawkowane tworzą wspaniałą aurę.
Opakowanie również zwraca uwagę.
Nuta głowy: bergamota, imbir, cynamon, kardamon
Nuta serca: szałwia, jabłko, heliotrop
Nuta bazowa: drzewo sandałowe, tekowe, ambra, bób tonka, białe piżmo

50 - 100ml

Szarlotka w rodzinnym gronie

Uwielbiam zapach tlącej się n węgielku szałwii białej, toteż zaczęłam testować perfumy, które szałwię mają w składzie. W Presence jej nie czuję w ogóle, mimo to zapach jest świetny, słodki, ale nie przesłodzony, smaczny, ale nie ciasteczkowy, przyprawowo - cynamonowy.
Kompletne przeciwieństwo perfum chłodnych, mających sygnalizować dystans, profesjonalizm i "samcowatość". Dla dojrzałego mężczyzny, który po całym dniu bojów w pracy (jako szef ;-) ), najbliższym pokazuję swoją prawdziwą naturę - ciepłego i czułego opiekuna, który jest obecny zawsze, gdy jest potrzebny, zawsze zapewnia bezpieczeństwo. Perfumy raczej na wieczór we dwoje, rodzinne spotkanie, letni piknik, lub do grubego kaszmirowego swetra i na niedzielne wylegiwanie się z ulubioną książką.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

bomba

Recenzja dotyczy właściwie dwóch zapachów, więc zamieszczam przy obu zapachach. YSL La Nuit de l\'Homme i Mont Blanc Presence. Oba mam i oceniam podobnie. Zapach jest wspaniały i w typie jaki lubię najbardziej. Szczególnie na obecne pogody. MB Presence jest nieco bardziej rozgrzany pewnie za sprawą ocieplającego piżma i zapachu jabłka z cynamonem przygotowanego w piekarniku lub mikrofalówce (to przez zapędy kulinarne:).
YSL La Nuit... bardziej ascetyczny, mniej skomplikowany, można go odebrać jako bardziej męski, chociaż powiedziałbym. że oba w typie unisex. Spoiwem obu jest silny akcent kardamonu i bergamotki co czyni, że dla mnie pierwsze odczucia są prawie identyczne. Po czasie ulotności różnice stają się trochę bardziej wyczuwalne. Generalnie MB Presence ma dla mnie lekką przewagę: bardziej specyficzny, z charakterem, cieplejszy i głębszy, ale też ze świeżą nutką w rezerwie, bardziej trwały i intensywny. Może ktoś też się z tym duetem zmierzy?

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 75 ml

super

Cudny zapach.. jeden z moich ulubionych, jest słodziutki, ale jednocześnie męski, uwielbiam w nim tę wiśniową nutkę, od razu czuć że to zapach z najwyższej półki.

Mexx Look up now

elegancki i męski

Bardzo mi się podoba. Nie za ostry, nie za deliktany. Elegancki, raczej dla mężczyzny koło 30tki niz młodego chłopaka, raczej dla eleganckiego niz ubierającego się na sportowo. Sama kupiłam i robię słodkie oczka by się M psikał :D

Bede konsekwentny :)

Troche mniej mi sie podoba ten zapach od czasu zgloszneia, no ale trudno :>
Jak pisalem, tworzy on cos w rodzaju aury, unosi sie delikatnie wokol czlowieka. Elegancki, pasuje do cieplego zimowego sweterka. Na poczatku troche ostry, kojarzy mi sie wtedy z jakims produktem domowym chyba czyms do czyszczenia? :|, ale z czasem lagodnieje, traci kilka nutek, ociepla sie.
Opakowanie, hmm.. interesujace :)

Ilość zużytych opakowań: wiele testow + probka. Moze na nastepna zime bedzie pelnowymiarowe :)