Moisturizing Lip Gloss

Moisturizing Lip Gloss

Opis: Błyszczyk nawilżający z jojobą. Posiada właściwości ochronne i odżywcze. Łagodzi podrażnienie oraz przeciwdziała wysuszaniu ust. Jest trwały i nie rozmazuje się. Może być używany na pomadkę dla uzyskania większego blasku. Nieperfumowany. Testowany klinicznie. Dostępny w 10 odcieniach.

Podstawa wszystkiego-ESTETYKA

Jak zwykle skusiła mnie nazwa- BUBBLE GUM i ładny, cukierkowy róż w opakowaniu. Byłabym nie fair gdybym zjechała kompletnie ten błyszczyk więc dam mu plus za nawilżenie bo jest naprawdę przyzwoite-niestety cała reszta nie jest już różowa. Błyszczyk ma nieprzyjemną konsystencję, gęstnieje bardzo po nałożeniu, na pędzelku jest wodnity aby potem zamienić się w klej. Poza tym osiada w kącikach ust i robi białe kreski. Nie jest trwały, znika po 30 minutach i trzeba bardzo uważać żeby nie pobrudzić ubrań. Jednak największą jego wadą jest fatalne, badziewne opakowanie. Nie wiedzieć czemu błyszczyk sie z niego wylewa. Jeśli macie droższą kosmetyczkę i piękną torbę-powinnyście się go wystrzegać jak ognia. Nie kupię już nigdy więcej, powracam do Maca:-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

mój ulubiony błyszczyk

Isa dora zawsze miała jakiś fajny produkt. Od lat jest wielbicielką ich odżywki do rzęs, którą stosuję do podkreślenia brwi i traf chciał, że kupiłam dwa błyszczyki tej firmy szukając czegoś konkretnie z gąbeczkę w konkretnym jasno-różowym kolorze. Zawsze wybieram jasno-różowe cukierkowe błyszczyki, ostatnio tez jasno-koralowe. Odcień bubble gum jest super, idealny dla mnie, jasny, kremowy, przyjemnie nawilżający, bardzo fajna aplikacja. W porównaniu z pędzelkiem o wiele lepiej się rozprowadza po całej powierzchni ust, nie lubię tych małych pędzelków bourjois, którymi trzeba się namachać. Bardzo fajnie, że błyszczyk nie ma żadnych drobinek, tylko idealnie jasno cukierkowy matowy odcień, nie zawsze lubię błysk. Tak samo jak bardziej wolę matowe cienie, tak i błyszczyki lubię w idealnym kolorze, nie narzucające się brokatem, a taka jest inna seria isadory - star. ten błyszczyk z pędzelkiem już mi nie pasuje.
Mam inne błyszczyki i co ciekawe, najnowsza seria lancome jest gorsza jakościowo od tego błyszczyka. uważam, że jest on naprawdę godny zakupu.

Genialnie nawilża!

Błyszczyk bosko pachnie, długotrwale utrzymuje się na ustach wyglądając cały czas nieskazitelnie. Olejek z jojoby skutecznie nawilża co dodatkowo wpływa na ładny wygląd ust. Dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach na każdą okazje. Miałam przyjemność używać wielu błyszczyków tej firmy i szczerze wszystkie polecam.
Nie są tanie, ale ten kto spróbuje sam się przekona że warto było.
Niestety wszystkie moje \'okazy\' wylewały się spod nakrętki za co odejmuje gwiazdkę. Jak dla mnie jest to jedyna wada tych błyszczyków.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: 6 różnych

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Sentymentalne TAK

Lubię te błyszczyki. Za naturalne kolory i nawilżenie.
Sama Marka dba o to by błyszczyk faktycznie nawilżał, a nie tylko ładnie się świecił na ustach :)
Polecam, choć nie jest to błyszczyk, który trzyma się na ustach godzinami. Mam do nich sentyment
Plusy:
+gama kolorów ( piękne i naturalne odcienie)
+wysoka jakość kosmetyku( nie wałkuje i nie zważa się na ustach)
+nawilżenie o wyraźnie odczuwalne
+daje fajny połysk
Minusy:
- nie jest zbyt trwały
-cena dość wysoka

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Dość dobry ale...

Skuszona dobrymi opiniami postanowiłam kupić ten produkt. Wybór padł na 01 clear sorbet. Kolor jasnoróżowy, na ustach wygląda bardzo naturalnie. Po aplikacji pozostawia delikatną warstwę ochronną. Zapach ani ładny, ani brzydki. Świetny aplikator. Minusem jest fakt, że dość szybko schodzi, więc sądzę że cena nieadekwatna do jakości błyszczyka.

dobry

bardzo fajny błyszczyk, ładne kolory, nawilża, dobrze i długo się trzyma na ustach.
Opakowanie jest duże i wydajne.
Kolor caramel rose 27- ładny i naturalny.
Duży plus, chociaż trochę zbyt wysoka cena.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Lubię go

Mam w kolorze 26 Mocha Pink - czyli dość ciemny beż wymieszany z pudrowym różem, na ustach wygląda bardzo "nude" i naturalnie.
Ma fajną, kremową konsystencję i dość wysokie krycie jak na błyszczyk. Daje delikatną taflę na ustach, wygląda naprawdę ładnie.
Nie ściera się szybko, w moim wypadku jest to godzina, ale ja zjadam błyszczyki bardzo szybko.

Nie wysusza ust, a wręcz je wygładza i delikatnie nawilża.
Nie robi tzw "linii" wewnątrz ust, nie wchodzi w załamania i nie podkreśla żadnych skórek.

Super błyszczyk, pooglądam inne kolorki jak tylko będę w Dougim :)

I*S*A*D*O*R*A

kupilam na wyprzedazy za 30zl, swietny produkt, czuje sie pieknie w nim, mam ciemny kolor-badzmy realistami trzyma sie na ustach kolo godziny:)nie wierze w wasze 5 godzin. nieprawda.
nie uczula.swietny.

bardzo słaby

Na szczęście dwa te błyszczyki dostałam w prezencie, bo nigdy nie odżałowałabym wydanych pieniędzy. Błyszczyk znika z moich ust momentalnie, którego to problemu nie mam z innymi tego typu kosmetykami.
Usta wyglądają fenomenalnie przez 15 minut po umalowaniu, a potem nie ma nic. Jedynym plusem jest niezłe nawilżenie, ale do tego celu lepsza jest bezbarwna pomadka za 5 zł.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

KWC

Najlepszy błyszczyk jaki dotąd miałam (a używałam wielu).
+Śliczne kolory
+bardzo długo utrzymuje się na ustach
+nawilża i odżywia
+usta są miękkie i gładkie
+ cena 30zł na allegro nie jet wygórowana
+ładne opakowanie

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Wporządku

Fajna gama kolorków,nawilża fajnie i utrzymuje się przez dobry czas na ustach.Polecam go i wystarcza na bardzo długo.Jestem nimi bardzo zadowolona mają przyjemne zapachy i nie zwijają się.Super!!

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

bardzo dobry, ale nie KWC

Błyszczyk bardzo dobry , chociaż nie powalający. Dobrze nawilża usta i sprawia , że są bardziej miękkie. Chroni je też przed wysuszaniem. Jest przyjemny w aplikacji , daje ładny kolor i blask , ale u mnie jest dość nietrwały.

Ilość zużytych opakowań: 2 różne