Avon, Skin So Soft, Hair Minimising Lotion (Balsam spowalniający odrastanie włosów po depilacji)

Wydłuża czas między depilacjami, świetnie nawilżając skórę.
Ładnie, długo pachnie, ma lekką konsystencję i łatwo się wchłania. Skóra po nim jest naprawdea gładka, łagodzi podrażnienia po depilacji mechanicznej (maszynka)

o dziwo działa

Na początku podeszłam do tego produktu nieco sceptycznie. Jak ktoś już wcześniej zaznaczył, działania marketingowe potrafią nas nieźle nabrać. Namówić na zakup balsamu ujędrniającego pośladki czy powiększającego biust..

Ten balsam o dziwo spełnia swoje działanie. Ale warunek jest jeden: trzeba się smarować systematycznie. Nie mam zbyt wielkiego problemu z niechcianym owłosieniem. Regularne używanie od lat depilatora sprawiło, że włoski są naprawdę słabsze i coraz mniej liczne. Po zastosowaniu lotionu nie dość, że skóra jest niemiłosiernie gładka i aksamitna, to dodatkowo włoski rosną dużo, dużo wolniej.

Szkoda, że produkt już kategorii "zapomnianej"

Używam tego produktu od: kilka tygodni

balsam spowalniający, który nie spowalnia

PR produktu był dobry, niestety na tym się skończyło. Balsam spowalniający odrastanie włosków, który nie spowalnia. I znów uwierzyłam w dyrdymały marketingowców producenta :(

Plusy:
-nawilża skórę na jakiś czas
-praktyczne i ładne opakowanie
- w miarę wydajny
-cena

Minusy:
-nie spełnia podstawowych funkcji tj spowalnianie odrostu ( a tylko dlatego go kupiłam, bo jako nawilżacz to wolę inne balsamy, które chociaż ładniej pachną )
-okropny zapach
-długo się wchłania
-zbyt leista konsystencja, która utrudnia aplikacje
-nie zauważyłam też żeby łagodził jakiekolwiek podrażnienia po depilacji maszynką

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Mieszane uczucia...

Niestety nie doświadczyłam działania spowalniającego odrastanie włosków na skórze, pomimo codziennego, regularnego stosowania. Akurat na tym polu się nie sprawdza.
Ale ma też niewątpliwie kilka zalet:
+dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką
+jest bardzo wydajny, bo dzięki swojej konsystencji jedną kroplą można posmarować dużą powierzchnię ciała
Ale raczej już go nie kupię, bo takie samo działanie nawilżające ma jeszcze kilka innych balsamów, a ten w porównaniu z nimi jest dość drogi.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

daje radę

Zacznę od tego, że podukt trzeba stosować regularnie od pierwszego dnia depilacji. Mam dosyć mocne owłosienie i włosy rosną mi z prędkością światła na dodatek są tak mocne że depilator nie jest w stanie ich usunąć dlatego jedynie u kosmetyczki robię depilację. Włosy teraz rosną z opóźnieniem, są dużo słabsze (depilator w stanie jest je usunąć i nic nie czuję przy tym). Świetnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Wart jest zakupu.

Na początku też byłam negatywnie do tego nastawiona, ponieważ używałam po goleniu i nie zauważyłam większej poprawy więc odstawiłam, natomiast po depilacji i regularne stosowanie balsamu daje efekty.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Nawilża i nic poza tym.

No cóż, stwierdziłam, że spróbuję, czy rzeczywiście czyni takie zapowiadane cuda i opóźnia odrastanie włosków.
I zgodnie z moimi przypuszczeniami - można włożyć ten balsam między bajki.

Zalety:
*porządnie nawilża skórę nóg po depilacji i właściwie tylko w tym celu go używam
*ładna wizualnie buteleczka
*wydajny
*niska cena

Wady:
*oczywiście opóźnianie odrastania włosków to bajeczka
*zapach mimo, że naturalny - nie jest ładny
*trudno się aplikuje, buteleczka nie jest wygodna
*długo się wchłania

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu

Tragedia

Balsam jest tragiczny. Nie spowalnia odrastania włosów, nie łagodzi też podrażnień po goleniu. W dodatku strasznie się lepi i musiałam go wyrzucić . Pieniądze na niego wydane nie zwróciły się.

trudno powiedzieć

Stał długo na półce bo tak średnio przypadł mi do gusto i używałam go też jak zwykłego balsamu. Balsam ma przyjemną konsystencje, delikatny zapach, łagodzi podrażnienia, nie pojawiają się żadne krostki, ale czegoś mu brak do ideału, regularna cena troche wygórowana, nawilża ale nie spektakularnie. Aha i przy codziennym stosowaniu rzeczywiście opóźnia odrastania włosków, które odrastają bardziej miękkie. Ja raczej nie kupie, ale można spróbować.

Używam tego produktu od: kilka mscy temu

Klei się i roluje

:(kiei się skóra, dłonie...
:(roluje się, na nogach wygląda jak szara guma nieważne ile bym nałozyła go na nogi
:(zapach chemiczny
:(twarde opakowanie
:(nie pomaga po depilacji- nie łagodzi, nie spowalnia odrostu włosków

bez rewelacji

Ten balsam mnie uczula - po posmarowaniu swędzi mnie skóra. Jednak jakoś zmusiłam się i używałam go dalej w nadziei, że choć trochę opóźni czas depilacji, ale rozczarowałam się. Niestety efekt nie jest oszałamiający. Rozczarowana brakiem efektów no i reakcją alergiczną schowałam go do szafki i stoi tam bezczynnie.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte do końca

Jestem zadowolona

Nie miałam innych, ale z tego jestem zadowolona. Używam tylko na łydki i okolice bikini.
Lepiej sprawdził się na łydkach. Pewnie dlatego na mnie tak dobrze działał bo mam delikatne włoski
Przy regularnym stosowaniu:
+ włoski odrastały jaśniejsze
+ opóźniał odrastanie nawet o jeden dzień
+ nie rośnie "jeżyk", włoski są delikatniejsze
+ bardzo wydajny, gesty
+ świetnie nawilża i wygładza skórę
+ oraz łagodzi podrażnienia, ogranicza powstawanie krostek

- końce drugie opakowanie i coś czuje, że uodporniłam się na niego:(

roluje sie

skuszona tym ze balsam moze osłabiac włoski zamówiłam sobie ten balsam u kolezanki w katalogu.

jakie bylo moje rozczarowanie kiedy 1 raz posmarowałam nim nogi , na poczatku dzwinie sie wchłaniała a po jakims czasie dotknęłam nogi a tu co ? .. ROLUJE SIE! takie kawalki jakby silikonu ; /

nie opoznia odrastania włosków
nie polecam nieee

Używam tego produktu od: wakacjii
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

moze byc

Uzywalam go kiedys,jak tylko pojawil sie w katalogu. Jesli chodzi o wlasciwosci nawilzajace,odzywiajace to jak na balsam sprawdzil sie.Ale z tym wolniejszym odrastaniem wloskow po depilacji to juz bujda na resorach :/ nic nie dzialal jesli o to chodzi,wiec na pewno nie wroce do niego wiecej :)
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kiedys