Cristhine, Lip Gloss

Cristhine, Lip Gloss

Opis: błyszczyk-pomadka dostępny w kilkunastu kolorach, nakładany za pomocą aplikatora z gąbeczką. Nadaje ustom delikatny, subtelny połysk i kolor. Pachnie jak owocowa guma do żucia.

Cena: 5 zł

Zdecydowanie nie!

Używałam sześciu różnych odcieni

PLUSY:
- cena

MINUSY:
- brzydkie opakowanie
- błyszczyk strasznie się klei
- nie podoba mi się zapach i smak
- źle się nakłada

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sześć

niepozorny ale dobry

Kupiłam go gdzieś przypadkiem.Opakowanie niepozorne, niezbyt piękne i trwałe.Sam błyszczyk pachnie nieżle,konsystencje ma w sam raz i nie daje uczucia piasku na ustach.Dość długo się trzyma i nieźle nawilża.Przyzwoity produkt za niska cene

raczej nie...

miałam różowy taki dość jasny. na początku go kochałam! super się nim maziało, cudny efekt i ładny zapaszek :) (gorzej już ze smakiem)
ale po paru miesiącach zaczął mnie wkurzać: wypływał z opakowania, źle się nakładał - parenaście minut spędzałam przed lustrem, żeby żadne smużki nie zostały! dość długo się trzymał i nawet nie lepił. ale tak mnie wkurzał, że go wywaliłam do śmieci :)

ilość zużytych opakowań: jedno - prawie całe

Dieta na trądzik

za ta cenę jest ok

Ładnie pachnie, kolor który sobie kupiłam wyglada na ustach ślicznie, nadaje ładny perłowy połysk. Nie jest zbyt trwała, ale mnie to nie przeszkadza, bo bardzo lubię smarować usta kosmetykami tego typu. Odrobinę wysusza wargi i za to odejmuję *.