Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs

Pojemność 9,5 ml

Regeneruje i chroni, polecana do rzęs zniszczonych częstym stosowaniem tuszu. Występuje w wariantach:
- z aloesem

• CI 47005,
  • 42090,
  • 42090]

śmieć.

Kupiłam kiedyś chyba przez pomyłkę, zamiast tej innej celii, z dobrymi recenzjami. Pozytywnych efektów żadnych, za to piekła w oczy [bo ja zawsze sobie wszystkiego napcham do nich], a rzęsy były dziwnie sztywne, jakby się miały zaraz pokruszyć. Wywaliłam.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

nieeeeeeeeeee

Kupiłam ją, bo nie miałam innego wyjścia..nie zastałam mojej odżywki Constance Carrol, a byłam już zdesperowana więc musiałam zadowolić się tą.. i po użyciu muszę przyznać, że jednak mnie nie zadowoliła,wcaaaaaleeee! moje rzęsy jak były słąebe przed uzyciem tak i sałabe są po użyciu tej odżywki :/ ta jedna * to tylko za to, że w miarę dobrze reguluje brwi i je usztywnia.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

uratuję jej honor:)

Używałasm jej kilka lat temu, ale pamiętam że całkiem nieżle się spisywała. ratowala wypadające rzęsy, po tygodniu jej uzywania, przy powstrzymaniu się od tuizowania widac było przyjemne efekty, w postaci ogranicczenia wypadania, blyszczacych i dlugich rzes.
niestety nie moge nigdzie jej znalkeżć:(
a co do przedmowczyni i stwierdzenia ze zrobila sie szara- to naturalne, poniewaz przy malowaniu sciera sie na szczoteczke resztki tuszu, a potem wtlacza do buteleczki.

polecam warto miec, nawet po to zeby ratowac rzęsy w nagłych przypadkach:)

Używam tego produktu od:kilka lat(uzywalam kilka lat temu)
Ilość zużytych opakowań:na pewno kilka

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

łoj taka...

Kupiłam na studiach gdy byłam jeszce biednym żakiem nie korzystającym z efektów integracji;-)
Z tego co pamiętam rzęsiory mi po niej nie wypadły (a mam je, oj mam...), zrobiła się szara etc.
Ale używanie jej było podyktowane tylko poczuciem ,że "dbam o rzęsy".
Były po niej dziwnie sztywne.
Nie chcesz eksperymentów na rzęsach, ta odżywka im nie pomoże.

Używam tego produktu od:przez dobre kilka miesięcy używałam

okropna

Kupiłam jakieś 3 miesiące temu i użyłam może z 5 razy i dlatego nie mogę ocenić czy pomaga, ale przy zmywaniu strasznie szczypały mnie oczy!!! Do tego wszystkiego śmierdzi. Wrażliwym oczętom nie polecam.