Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bodylotion Brazil Mango (Balsam do ciała o zapachu mango)

Bodylotion Brazil Mango (Balsam do ciała o zapachu mango)

Balsam przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry.
Delikatny balsam do ciała dodatkowo wzbogacony wyciągiem z roślinnych olejków i gliceryną chroni skórę przed wysychaniem i intensywnie ją nawilża.
Daje skórze miękkość i delikatność. Egzotyczny, letni zapach brazylijskiego mango umila stosowanie.
Nie zawiera alkoholu oraz parafiny.

nie jest zły ale szału też nie robi

Balsam jest rzadki ale za to szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Zapach pomimo iż jest owocowy nie jest przeładowany słodyczą i chemicznym smrodkiem. Nawilżenie jest delikatne i dość powierzchowne.
Tubka bardzo wygodna jak i miękki plastik z którego jest wykonana -wielki plus. Opakowanie klasy premium może i nie jest ale za to jest na maksa praktyczne.
Ja za swój zapłaciłam około 9 zł i szczerze mówiąc znam lepsze a zarazem tańsze. Ponownie raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815838].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapachowa woda.

Bardzo lubię produkty Baela, a jak zobaczyłam zapowiedź ich letniej kolekcji najchętniej wykupiłabym wszystko! Zdrowy rozsądek wziął jednak górę i najbardziej spodobał mi się zapach mango, który, jak potem się okazało, był wielką porażą.

Balsam znajduje się w miękkiej tubie o pojemności 200 ml. Zatyczka dobrze się zamyka. Lubię tego typu opakowania, bo można zawsze zużyć produkt do końca.

Pierwsze na co można zwrócić uwagę to oczywiście zapach. Przyjemny i wakacyjny. Owocowy, ale nie zbyt słodki.

Niestety, balsam ma okropnie lejącą konsystencję.. Lubię nałożyć pierw balsam na ciało, a dopiero potem do rozprowadzić, ale niestety tutaj się nie da, bo od razu nam wszystko spływa, a gdy już dotkniemy naszego ciała to wszystko zamienia się w wodę. W zapachową i klejącą wodę. Pondato, możemy zapomnieć o jakichkolwiek właściwościach nawilżających.

Odtak, dobry balsam na lato ochładzający, ale z pewnością ponownie bym go nie kupiła.

Używam tego produktu od: marca 2013
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815474].usefull || 0 }}% pomocna.