Maybelline, Gentle Remover (Zmywacz do paznokci bez acetonu)

Maybelline, Gentle Remover (Zmywacz do paznokci bez acetonu)

Zmywacz bez acetonu znanej firmy Maybelline przeznaczony jest do słabych, zniszczonych paznokci. Specjalnie opracowana formuła nie zawiera acetonu, dodatkowo została wzbogacona nawilżającym ekstraktem z awokado, dzięki czemu usuwa lakier w łatwy i szybki sposób, bez wysuszania czy uszkadania płytki paznokciowej.

rewelacja

Zmywacz z maybelline to mój niezbędnik. Szczególnie ze względu na brak acetonu.

Plusy:

+ nie wysusza paznokci; nie niszczy płytki; pozostawia ją ładnie nabłyszczoną; paznokcie wyglądają jakby były dobrze nawilżone oraz odżywione;

+ nie zostawia białych śladów na paznokciach; nie ma smug po jego użyciu;

+ neutralny zapach, nie pachnie brzydko jak reszta zmywaczy;

+ wydajny i dostępny produkt;

Minusem jest dosyć wysoka cena, ale uważam, że warto używać porządniejszych kosmetyków, szczególnie do paznokci, które często mi się łamią, rozdwajają i są przesuszone;

Ilość zużytych opakowań: dwa

SUPER!

Ten zmywacz dostałam gratis na otwarciu Rossmanna i zakochałam się w nim!
Pięknie pachnie, zmywa kazdy lakier bez zarzutu, nie zostawia takich białych smug, jest wydajny, ma fajny aplikator.

Nie wiem jaka jest jego cena, ale zdecydowanie polecam.

Bardzo przyzwoity

Jest w nim wszystko czego wymagam od dobrego zmywacza do paznokci. Nie smierdzi, zmywa dokladnie, bez smug, nie przesusza plytki paznokcia, nie pozostawia sladow, nie niszczy dloni, usuwa lakier szybko. Przyznaje sie, ze zazwyczaj leje strasznie duzo zmywacza na wacik, wiec sama jestm winna temu, ze nie starcza mi na bardzo dlugo. Ogolnie jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 pelne opakowania

Eris film 1

Delikatny i skuteczny

Bardzo skutecznie,delikatnie i szybko zmywa lakier z paznokci.Paznokcie i skorki po jego uzyciu, wygladaja na odzywione i nawilzone.Plytka paznokcia wydaje sie nawet ladniejsza i nie posiada tego ochydnego bialego nalotu.Naprawde bardzo dobry i delikatny produkt.:-)
Ale czemu ja za niego dalam 4,50 euro :-(?

delikatny

Kupiłam jako ciekawostkę, choć generalnie Maybelline omijam szerokim łukiem, traktując z równą niechęcią jak Avon. Już nawet nie pamiętam, na czym się tak nacięłam, no, generalnie nie lubię i już. Z zaskoczeniem stwierdzam, że to dobry zmywacz: nie uderza zpachem acetonu, nie wyszusza paznokci, nie zostawia płytki suchej do tego stopnia, żeby aż robił się biały nalot (moja zmora, bo non stop maluję i zmywam pazury). Zauważyłam,że jest bardzo wydajny - mam go od x miesięcy, i cały czas jeszcze pokutuje w opakowaniu :) Może to kwestia wielkości flakonika, może tego, że już mała ilość wystarcza na zmycie lakieru z paznokci całej dłoni?

Nie mam do niego zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona. Może cena nie taka, ale raz na jakiś czas można pozwolić paznokciom na moment wytchnięcia od agresywnych produktów. Myślę, że jeszcze go kupię, szczególnie, że zkurat zmywaczy nie ma aż takiego wyboru. Aha, opakowanie szczelne (!), da się zakręcić mocno i zakładam, że da się też przewozić!