Nivea Visage, New Skin (krem przeciwzmarszczkowy)

Nivea Visage, New Skin (krem przeciwzmarszczkowy)

New Skin gwarantuje intensywną kurację odmładzającą strukturę skóry oraz wyjątkowo intensywną pielęgnację nawilżającą dla każdego rodzaju cery.
Dzięki zawartości 3% czystej witamy C New Skin stosowany regularnie odnawia głębokie warstwy skóry oraz odbudowuje jej warstwę brodawkową. Czysta witamina C jest niezwykle skutecznym składnikiem doskonale tolerowanym przez skórę oraz działa w idealnej harmonii z jej potrzebami. Wg firmy krem odmładza strukturę skóry o 10 lat.
Skóra twarzy w widoczny sposób staje się gładsza, jędrniejsza i promiennie świeża. Dodatkowo system filtrów UVA/UVB wzbogaconych witaminą E chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych odpowiedzialnych za jej przedwczesne starzenie.

Skład: aqua, glycerin, cyclomethicone, dicaprylyl carbonate, ascorbic acid (3%), butyrospermium parkii, cetearyl alcohol, octocrylene, glyceryl stearate, C12-15 alkyl benzoate, cera microcristallina, tocopheryl acetate, sodium acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, vitis vinifera, PEG-40 stearate, paraffinum liquidum, tetrasodium iminodisuccinate, BHT, diazolidynyl urea, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben

Cena: 48 zł / 40 ml

bYŁby MÓJ KWC

Gdyby tylko jeszcze można było gdzieś dostac ;(

Krem marzenie najlepszy jaki miałam, i najlepszy efekt uzyskany zupełnie niespodziewanie!

:( :( :( po stokroć czemu go wycofali!

Fantastycznie nawilżał skóra była upojona, aż puchła "w pozytywnym znaczeniu" od nawilżenia, cudowny!

Używałam tego produktu: 2004r

krem spełnia oczekiwania

Kupilam ten krem, gdyż odkąd jestem w ciąży na mojej twarzy "zagościły" niedoskonałości. Używam go od miesiąca i widzę zdecydowaną poprawę. Skóra jest wyraźnie gładsza, krostkek mniej, a istniejące szybko znikają. Poza tym krem przyjemnie pachnie i dość szybko się wchłania. Polecam, choć do najtańszych nie należy...

Recenzja: ...

bardzo nijaki

Waham sie ile gwiazdek dać, bo jest to krem nijaki. Nic dobrego nie zrobił, ale złego też nie. Świecę się już po jakiejś godzinie niczym latarnia morska, a nie mam wcale bardzo tłustej cery. Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia skóry, a o odmłodzeniu to już szkoda mówić.
Mogę go używać i wtedy o dziwo nawet jakby sie lepiej wygląda, gdy zmieszam go z drobiną matujacego kremu z sorai. Można próbować- mnie nie przypasował, ale może komuś........

Starzenie się skóry - dieta

Naprawdę warto sróbować.

rozczarowanie

Próbowałam wielu produktów nivea, ale ten rozczarował mnie totalnie. Po nałozeniu skóra przez chwile piecze, wcale sie dobrze nie wchłania i nawilża niewystarczająco. Pory są zbyt widoczne i na dodatek uczulił bo ciągle mam nowe niespodzianki na twarzy - jak dojrzewająca nastolatka. Przestałam go uzywać i dam jakieś znajomej niech sobie wypróbuje może jej będzie lepiej służył, a jak nie to do kosza. Podsumowując duże rozczarowanie, już wole bambino dla dzieci.