Balea, Seidenglanz Spulung Feige + Perle (Odżywka nabłyszczająca `Figa i ekstrakt z pereł`)

Łatwe rozczesywanie i elastyczność: Balea Seidenglanz Spülung Feige + Perle z formułą przeczesywania włosów nadaje włosom matowym i bez połysku fascynujący połysk i wyczuwalnie większą gładkość.
- specjalna formuła pielęgnacyjna z ekstraktem z figi i perły nadaje połysk włosom,
- kompleks odbudowujący z witaminą B3 i prowitaminą B5 sprawia, że włosy są gładsze,
- bardzo łagodna receptura bez silikonów.

W sumie nic nie robi, ale daje radę :)

!Jestem recenzentem!
Od pewnego czasu zamiast szamponu używam odżywek. Wolę myć włosy odżywkami, bo nie podrażniają skalpu, ani nie przyspieszają przetłuszczania.
+ zapach
+ konsystencja
+ wydajność (przy myciu odżywką schodzi tego więcej, a i tak starczy mi jej na miesiąc)
+ dobry skład
+ cena!
+ nie przyspiesza przetłuszczania, co w przypadku mężczyzny jest bardzo ważne
+ pieni się :D
+ włosy są po niej miękkie, bardziej niż po pomarańczowej wersji
- dostępność, nie uświadczymy w Polsce, a jak już to w cenie 10 złotych za 300 ml
Nie zauważyłem poprawy kondycji włosów itd. i na tym mi nie zależało, ale błyszczą się bardziej jeśli to kogoś zainteresuje

Ilość zużytych opakowań: 5 po 300 mililitrów

super zapach

Gdy tylko uda mi się zawitać do niemieckiej drogerii od razu kupię tę odżywkę.
Jej plusy: zapach- figowy, nie pachnie sztucznie, utrzymuje się na włosach, skład- bez silikonów, działanie- wygładza, nawilża, nabłyszcza włosy, wydajność, cena- około 1 Euro, czyli tylko 4zł!
Minusy: dostępność w Polsce. To największy ból, bo chętnie korzystam z tej odżywki do codziennej pielęgnacji włosów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

w porządku

Używam tej odżywki od dawna, bo jest całkiem niezła. Ma świetny skład, jest lekka, tania, bardzo wydajna. Nie obciąża moich cienkich włosów, dobrze się spłukuje, nawilża włosy i odżywia je. Przy długotrwałym stosowaniu nie działa tak dobrze na włosy i musiałam robić przerwy w stosowaniu. Zapach jest lekko męczący, ale to zaczęło mnie drażnić dopiero po kilku miesiącach używania. Polecam, bo warto.

Manicure - pastelowe paski

Pierwsza Balea godna polecenia

Produkty Balei traktuję jako pamiątkę z podróży dla włosów, synonim wszelkiego rodzaju wyjazdów wakacyjnych i nie tylko. Zawsze gdy jestem w kraju, gdzie są drogerie DM, muszę kupić sobie kilka produktów Balea i Alverde, mimo że te pierwsze nigdy mnie specjalnie nie zachwyciły :D. Ot, taka turystyka włosomaniacza...

Gdy wizażanka z południa Polski podzieliła się informacją, że ma dostęp do Balei, nie wahałam się ani chwili - poprosiłam o jakąkolwiek, bo i tak nie wierzyłam w szał na swoich włosach po użyciu odżywki tej marki.

Wersja figa & perła jest pierwszą, którą mogę szczerze pochwalić.

Po pierwsze, odżywka przepięknie, słodko pachnie. Czuć tutaj akcenty świeżej, soczystej figi, zapach nie jest ani trochę chemiczny... Bomba!
Po drugie, ta odżywka nigdy mnie jeszcze nie obciążyła. Owszem, włosy po niej nie fruwają, widać, że dostały odpowiednio dużo składników odżywczych, ale do przyklapu im z pewnością daleko. Patrząc na skład nie spodziewałam się właściwie żadnego nawilżenia, a tutaj proszę - efekt jest naprawdę świetny.
Dodatek ekstraktu z pereł sprawia, że włosy ładnie, naturalnie błyszczą.

Nie jest to odżywka, która przywróci życie i blask zniszczonym, zaniedbanym włosom. Mając jednak zdrowe i normalne kędziory, spokojnie można jej używać przez długi czas, ciesząc się upiększającym efektem jaki daje, mimo braku silikonów w składzie.

Konsystencja jest w sam raz, ani zbyt lejąca, ani za gęsta. Odżywkę łatwo wydobyć z opakowania, które stoi "do góry nogami". Butelka nie jest za twarda, więc nie ma problemu z wyciskaniem produktu.

Jeśli jeszcze kiedyś ją spotkam, z pewnością znów sobie kupię. Pierwsza Balea, którą mogę polecić - a ponadto niedroga, i bardzo wydajna.

REWELACJA!

Skuszona niską ceną (ok 0,70 euro) postanowiłam ją wypróbować i nie żałuję, używam jej ok raz w tygodniu i spisuje się naprawdę dobrze :)
Pięknie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach, po użyciu włosy są miękkie, lśniące, łatwo się rozczesują. Jest dosyć wydajna, opakowanie proste, nie otwiera się w podróży

odejmuję pół gwiazdki za dostępność (kupiłam będąc na wakacjach w Wiedniu i raczej ciężko będzie z jej dostaniem w Polsce)

Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwsze

szału nie robi

Porządna odżywka, wygładza włosy, ale uczucie nawilżenia jest według mnie złudne. Lubię jej używać, ale uważam, że istnieje wiele odżywek, które są dużo lesze od niej. Razem z tą odżywką stosuję olejek do włosów, i dzięki niemu moje włosy są naprawdę miękkie i miłe w dotyku :)

Używam tego produktu od: ok 0.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Tak! Tak!

Gdy tylko odkryłam, że w sklepie z chemią niemiecką są cudeńka balei od razu ją kupiłam.
( poczekajcie chwile, chwilka przerwy na dotykanie swoich włosów, achhh..)
WŁOSY PO UŻYCIU TEJ ODŻYWKI SĄ CUDOWNE.
Po prostu cudowne.
- miłe w dotyku
- lśnią jakbym wylała na nie wiadro silikonów |
- pięknie pachną

Doprawdy nie wiem jak to się dzieje, że tak tania odżywka ( swoją kupiłam za 5 zł) z tak średnim składem daje taki efekt WOW, WOW i jeszcze raz WOW.

Dziewczyny szukajcie ich w sklepach z chemią niemiecką oraz różnych stoiskach na ryneczkach. Testujcie, naprawdę warto.

KWC <3

Jestem zachwycona :)

Gdy dostałam tą odżywkę, wraz z szamponem z tej samej serii, byłam nastawione sceptycznie bo przeważnie odżywki, albo w nadmiarze nałożone przetłuszczały mi włosy, albo pozostawiały je oklapnięte. Po pierwszym użyciu nastąpił SZOK. moje włosy były lekkie, uniesione u nasady, tak jak obiecuje producent - BŁYSZCZĄCE i co najważniejsze wyglądały świeżo. Po kilku kolejnych użyciach mój zachwyt urósł do takiego stopnia, że nie wyobrażam sobie teraz lepszej odżywki dla moich włosów. Szczerze polecam, włosy wyglądają świetnie ! Nie plączą sie, dobrze rozczesują, są miekke i błyszczące . Czego chcieć więcej ?:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

sceptycznie nastawiona

Podeszłam do niej z pewnym dystansem, nie spodziewałam się wiele. Jestem zadowolona z efektów jej stosowania. Włosy na pewną są bardziej ujarzmione i bardziej proste. Połysk też jest choć nie olśniewający. Jedynie co mi się nie podoba to trochę chemiczny zapach, wręcz jak niektóre farby do włosów. Spełnia obietnice i moje wymagania cenowo-efektowe.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

fajna chętnie do niej wracam

ta odżywkę jak wiele innych z balei bardzo lubię
jest tania
lekka
fajnie się rozczesują włosy po niej
są miękkie gładkie
gęta jest
ładnie pachnie
ogólnie same plusy

minusów nie widzę :)

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: dwa

najlepsza!

Uwielbiam tą odżywkę! Kosztuje zaledwie 0,65 &#8364;, a jest o wiele lepsza od dużo droższych. Włosy są po niej miękkie, pachnące, łatwe w rozczesywaniu... A w składzie nie ma silikonów! Jedynym minusem może być trochę lejąca konsystencja, ale z drugiej strony wydaje mi się, że dzięki temu starcza na dłużej. Na pewno zostanie u mnie na stałe.

Używam tego produktu od: kilku tygodni