Colgate-Palmolive, Colgate Herbal

Colgate-Palmolive, Colgate Herbal

Opis: Pasta Colgate Herbal łączy naukowe osiągnięcia Colgate w higienie jamy ustnej z najlepszym ziołami, jakie oferuje natura
- zawiera fluor i wapń oraz ekstrakty z rumianku, szałwi, mirry i eukaliptusa
- zapewnia ochronę przeciwpróchniczą i w naturalny sposób dba o zęby i dziąsła

Cena: 6 zł / 75 ml

tragedia

kupiłam ją ze względu na cenę ok5zł i to jej jedyny plus

pasta wyżera śluzówkę w ustach, wysusza, schodzą mi skórki wewnatrz, jak dla mnie jest za ostra

najlepsza z ziolowych

Najlepsza z ziolowych past. Mocno sie pieni. Ma lagodny, ziolowy smak. Nie podraznia jezyka i dziasel. Delikatnie ale skutecznie myje. Niestety nie pozostawia swierzego smaku w ustach na dlugo. Zwykla pasta colgate.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

b. dobra

plusy:
+nie podrażnia dziąseł jak w przypadku innych past tej firmy
+odświeża oddech
+wydajność
+dobrze czyści zęby
+ziołowy zapach i smak

minusy:
-opakowanie-nie lubie jak zakrętkę trzeba odkręcać bo czasem gdzieś wypadnie, zgubi się, pobrudzi itp.

Używam tego produktu od:ponad roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kilka

Manicure - marynarskie paski

super

Nigdy nie lubiłam past o smaku miętowym.. ble :p
Tą pastę bardzo polubiłam :) Spodobał mi się jej ziołowy smak :D
Nie drażni języka, nie wysusza, dobrze się pieni i rozprowadza. ie jest mi po niej niedobrze, jak w przypadku innych past szczególnie wybielających :p
Mam wrażliwe dziąsła i pomaga mi gdy krwawią :)

Aż chce sie ciągle myć zęby :D

Używam tego produktu od: ponad roku

Świetna!

Zawsze lubiłam ziołowe zapachy kosmetyków, toteż chętnie sięgam po odświeżające i ziołowe pasty do zębów.

Pierwszą tubkę pasty Colaget Herbal zużyłam z myślą: "Boże, co to za dziwaczny smak i zapach?" Po skończeniu pierwszej tubki kupiłam następną, nastepną i jeszcze raz następną...

Zapach i smak jest zdecydowanie dziwny (wyczuwam w nim duża ilość szałwii), ale pasta świetnie myje zęby, nie podrażnia dziąseł (wszelkie produkty typu "arktyczna bryza" u mnie odpadają, bo palą dziąsła - Colgate Herbal jest pod tym względem dość łagodna), odświeża oddech, jest bardzo wydajna.

Przyznam, że przyzwyczaiłam się do zapachu i smaku tej pasty i obecnie znów do niej wracam (po krótkim romansie z inną pastą).

Używam tego produktu od: łącznie od 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: cięzko policzyć - koło 10-ciu

pasta na 4+

Pasta dosc dobra. Fajnie sie pieni, ma przyjemny smak jesli ktos lubi smaki ziolowe
Co wazne nie podraznia dziasel!
Pasta jest dosc tania bo okolo 5 zl w Rossmanie.
Zdecydowanie warta uwagi :)

Używam tego produktu od:1m-c

Fajna :)

Najważniejsze w paście do żebów jest dla mnie to, abym po myciu czuła, że sa idealnie wypolerowane. Jakby błyszczące :) Uwielbiam to uczucie odświeżenia po przejechaniu po ząbkach językiem :)

Pasta Herbal spełnia moje oczekiwania w tym zakresie. Przyznaję, że trochę dziwnie się czuję na początku mycia - jest taka jakby piaskowa, inna niż pozostałe pasty. Ale jest wydajna i kosztuje około 4 zł, więc nie odejmę gwiazdki. Dobrze czyści ząbki, choć nie każdemu może odpowiadać jej smak. Ja się przyzwyczaiłam i choć wielbię Elmexa, to może kiedyś dla odmiany znowu ją kupię.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

Ok

Ulubiona pasta mojej mamy. Moim faworytem jest Colgate Max White bo zalezy mi na wybielaniu.
W Herbal cenię delikatny smak i niedrażniace własciwosci. Dobra do delikatnych zębów i dziaseł.

Używam tego produktu od:7 miesięcy

Słaba

Mizerna pasta. Ma fatalną konsystencją, która słabo się pieni i "puszcza" kolor w zetknięciu z wodą. Robi się strasznie zielona. Jakaś taka syntetyczna i sztuczna. Jej intensywność i składniki bardzo mi odpowiadają, ale jest jakoś tak stworzona, że nie trzyma się to wszystko w buzi kupy i nie czuję abym myła zęby tylko je płukała jakąś pianką. Choć teraz wzmocniono ją o sole mineralne. Jest słabo. Zresztą cała ta seria do mocnych nie należy. Z Herbal White mam ten sam problem.
Ale po Elmexie nic już nie jest takie samo.. Raczej już do niej nie wrócę, jest zbyt duży wybór.
Używam tego produktu od: dawna, teraz czasami
Ilość zużytych opakowań: kiedyś kilka różnych, aktualnie w trakcie 125 ml

Całkiem dobra pasta

To naprawde bardzo dobra pasta, doskonale oczyszcza zęby i jest łagodna dla dząseł. Niestety ma zbyt intensywny smak. Dlatego nie daję*****. Wzmacnia zęby, sprawia, że są mocniejsze, zdrowsze i to w naturalny sposób. Ma przyjemną konsystencję.

Używam tego produktu od:3 MIESIĘCY

bardzo dobra, plus zapach :)

Ladnie domywa zeby, a do tego przyjemnie pachnie i smakuje ziolami. Chetnie jej uzywalam.
Przywoita cena. Pasta jest bardzo wydajna, dobrze sie pieni. Polecam!

Używam tego produktu od: zuzylam pare opakowan
Ilość zużytych opakowań: kolo 4-5

za mocna...

Używam na zmianę z innymi ziołowymi pastami.Powód- ta pasta jest zbyt mocna!
Nie daję rady używać jej bez zamiennika...
Czyści dobrze
odświeża oddech
tania

Polecam jeśli ktoś lubi mocne wrażenia ;)

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:kilka