Inglot, Candy Lip Gloss

Inglot, Candy Lip Gloss

Błyszczyk do ust "z gąbeczką" o mniamuśnie słodkim zapachu kokosu. Ma opakowanie w kształcie srebrnego "stożka".

Cena: 14 zł / 9 g

Eeee, fe !

Kilka lat temu wpadłam w manię kolekcjonowania kosmetyków i ten podkradłam mamie, bo jej kompletnie nie odpowiadał. Mi zresztą też nie - odcień był za ciemny dla mnie, a błyszczyk potwornie się kleił. Jedynie zapach był w miarę fajny, jakby kakaowy. Użyłam go jedynie może kilka razy po domu i na imprezę halloweenową :D . Normalnie bym w czymś takim nie wyszła z domu. Nawet w jaśniejszym odcieniu, bo kleił się masakrycznie.

Używam tego produktu od: dawna

taki sobie

mam dwa takie błyszczyki, oba w odcieniu różu.
w sumie jest to taka błyszczykopomadka.
prawie w ogóle nie nawilża, wręcz potrafi wysuszyć wargi.
najczęściej uzywam go wraz z dodatkowym przezroczystym błyszczykiem.
trwałość średnia.
zapach może być.
daję 3 gwiazdki.Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: brak

hym..

kupilam go bardzo dawno temu, i niedawno znalazlam go w swojej szafce....no coz.... nie zrobil on na mnie wiekszego wrazenia, zapach moze i ok, ale taki chemiczny raczej, kolorek mialam bardzo jasny roz, nie pielegnowal ust a podkresla wyschniete usta, uwazam ze zdecydowanie nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:uzywalam w sumie 3 miesiace

Inglot swatche sypkie cienie

do niczego

jakos nic mnie w nim nie zachwycilo...
konsystencja ni to szminka ni to blyszczyk, jak dla mnie to do niczego sie nie nadaje takie "cudo". co z tego ze pachnie kokosami, wyrzucilam go pare miesiecy temu... naprawde zero zalet. kolory takie dziwne, nie kryje ani nie nablyszcza ani subtelnie nie koloryzuje, tylko jakos tak mazia kolorem, ale niedokladnie, ze kolor ust wylazi spod niego a on zatrzymuje sie w zalamaniach. nie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, wyrzucone

To raczej pomadka

Jedynym plusem sa kolory, bardzo ładne wg mnie.
Poza tym ma konsystencje i wyglad bardziej zbliżony do pomadek niz blyszczykow. Nieprzyjemnie pachnie, wysusza usta, dziwnie sie rozlewa, smak chemiczny. To taka sucha pomadka imitujaca blyszczyk.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

bleee

Dostałam kiedyś ten błyszczyk w prezencie. miałam taki czekoladowy. Jak dla mnie stanowczo za ciemny.Używałam go jedynie od czasu do czasu gdyż nie przypadł mi do gustu. Nie mam nic do zapachu i konsystencji ale to co działo się z moimi ustami to poprostu koszmar.Po użyciu tego błyszczyka tak mnie swędziały usta że nie wiem :(
Bardzo szybko zaczął przeciekać gdyż pękło opakowanie.Wylewało się z niego cos tłustego, całą półkę miałam wysmarowaną przez ten błyszczyk.
Ogólnie nie polecam
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...nigdy więcej
Recenzja: ...

całkiem dobry

Bardzo lubie ten błyszczyk :) a Mój mężczyzna uwielbia gdy mam go na ustach :). Ładna gama kolorystyczna, przyjemny zapach, bardzo wydajny, ślicznie się mieni na ustach i uwydatnia je, nawilża i pielęgnuje usta.Opakowanie pomysłowe i całkiem miłe dla oka, łatwo się nakłada.Jedyne ale mam co do trwałości, ale większość błyszczyków szybko znika z ust.

Kokosowy

Błyszczyk faktycznie jest bardzo ciężki, mazisty, przypomina bardziej szminkę w nakładaniu. Ładnie wygląda na ustach, ma fajny połysk - choć naprawdę jest taki szminkowy. Chyba też wybrałam sobie za jasny odcień. Mam numer 28. Ogólnie błyszczyk ma małą gamę kolorystyczną. Fajnie pielegnuje usta i super pachnie kokosowo, a opakowanie uważam za bardzo ciekawe - zdobi półeczkę z kosmetykami. Myślę jednak, że moja przygoda z tym błyszczykiem zakończy się na jednym opakowaniu. Zdecydowanie i bez porównania lepszy jest błyszczyk inglota w kosteczce lodu ;)

koszmar

Jedyne produkty Inglot, moim zdaniem fatalny to jak narazie błyszczyki, Ten jest tłusty, opakowanie po pewnym czasie'przecieka', niebezpiecznie nosić w torebce. Bardzo 'ciężki', W wietrzne dni, cały kurz świata lądował na moich ustach, drobiny piachu i Bóg wie czego chrupały mi w ustach...bleeee

Nie

Kupilam, uzylam i lezy. Jak dla mnie straszny. Nieprzyjemnie pachnie, okropnie sie naklada (takie maslo), walkuje sie na ustach. Nie podoba mi sie. Kupilam jakis jasny kolor i stwierdzam, ze to tez nie byl wlasciwy wybor.

dla mnie ok!

trwały, słodziutki błyszczyk. Jak dla mnie super!!!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilku lat/2 opakowanie
Recenzja: ...

bubel

Koloru jeszcze ujda, ale ten blyszczyk jest stanowcza za gesty a raczej ta maz jest stanowczo za gesta, poz atym opakowanie sie rozwala przybyle jakiej okazji peka u dolu. wiem z wlasnego doswiadczenia i kolezanka tez o przezyla o i w smaku jest paskudne, zapachu nie pamietam