Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Black Mineral Mask (Maseczka głęboko oczyszczająca pory)

Maseczka głęboko oczyszczająca pory zawiera mieszankę glinek mineralnych, które jak magnes przyciągają nadmiar sebum, oczyszczając i odblokowując pory. Zapewnia chłodzący efekt. Pozostawia gładką i oczyszczoną skórę. Odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Nie powoduje powstawania zaskórników. Testowana dermatologicznie.

w tubie
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml
klasyczne

Dobrze oczyszcza buźkę

Łatwo się nakłada, łatwo się zmywa i oczyszcza tak, jak obiecał producent. Absorbuje sebum i odblokowuje pory, moja buzia jest po nim przyjemnie matowa. Dla mojej mieszanej cery jest to super opcja, dodatkowo można go często dostać w promocji za około 10 zł.

Uwaga: Nakładamy CIENKĄ warstwę, bo gruba nie zastygnie :)

Dobrze oczyszcza

Maseczka jest rewelacyjna! Dobrze wygładza, odświeża i oczyszcza. Ma fajną, głądką konsystencję, którą łatwo się rozprowadza i bardzo łatwo zmywa. Twarz po jej użyciu staj się promienna, a skóra zdrowsza. Nie podrażnia, ani nie wysusza. Jest to jeden z lepszych tego typu produktów, ktorych uzywałam. Należy jednak szybko zuzyc, gdyż zmienia swoją konsystencję.

bardzo dobra

nadaje się do cery mieszanej skłonnej do podraznień i przesuszeń pod warunkiem ze uzyjemy po niej nawilżajacego kremu bądz nawilżającej maseczki .Efekt natychmiastowy rozjaśnia , wygładza i oczyszcza skóre .Mysle,że jedna z najlepszych maseczek oczyszczających nie tylko w Avon.

Lubię ten efekt oczyszczenia

Maseczka znajduje się w czarnym, pół przezroczystym opakowaniu, przez które widzimy sama maseczkę. jest w formie tubki, z zielono-białą szatą graficzną.

Sama maska jest dość gęsta, kremowa, dobrze rozprowadza się na twarzy.
Ma czarny kolor i taki dość nieokreślony zapach, dla mnie jest on lekko odświeżający.

Maskę powinniśmy nanieść na twarz cienką warstwą na 15 min, a gdy zmieni kolor na szary, zmyć ją,
Jak każda maska z minerałami, czy glinkami, po zachnięciu zmienia kolor, jest to fajne rozwiązanie bo sygnalizuje nam kiedy mamy ją zmyć.
Ze zmyciem nie ma żadnych problemów, po kontakcie z wodą szybko się rozpuszcza i usuwa z twarzy.

Daje ładne efekty. Skóra po jej użyciu jest rozjaśniona, zdrowsza i porządnie oczyszczona, szczególnie widać to po porach. Mam wrażenie, że je wręcz zamyka.

Nie wiem ile tubek zużyłam, ale była ich masa. Dodatkowo maseczka jest bardzo wydajna. Ja używam jej 2 razy w tygodniu.

Bardzo przyjemna maseczka

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości, dlatego wszystko co oczyszcza i zmniejsza pory jest mile widziane w mojej kosmetyczce. Zakupiłam maseczkę z polecenia koleżanki i bardzo jej dziękuję, bo maseczka jest bardzo przyjemna. Konsystencja jest typowa, zapach nie odstrasza, bardzo dobrze się nakłada. Po użyciu cera jest zdecydowanie oczyszczona, koloryt jest bardziej ujednolicony, a pory lekko zwężone. Dla cery mieszanej i problematycznej zdecydowanie polecam!

Używa produktu od: próbka

Niestety zawiodła mnie maseczka, kupiłam ją z polecania kolerzanki, która jest konsultantkią Avon. Po pierwszym uzyciu dostalam rekacje alergiczna... bardzo czerwona skora w miejscach gdzie zostala nalozona maseczka... skora sucha po uzyciu, a cery nie mam wrazliwej. Dosc mnie zdziwila wysoka ocena

Średnia

Maseczka mnie nie zachwyciła, dla mnie była raczej zbędna niż koniecznie potrzebna. Nakładałam ją 3 razy w tygodniu i nie widziałam większego efektu niż przed jej nałożeniem. Skóra po jej użyciu była lekko wysuszona i na dłuższą metę przy nosku i czole wręcz schodziła. Jedyne co mogę pochwalić to fakt, że lekko wygładzała twarz i ją rozjaśniła. Zużyłam całą mimo efektów w około 2 miesiące więc jest wydajna.

Tak!

Bardzo dobry produkt, warty polecenia i stosowania. Kupiłam kilka opakowań i na pewno jeszcze kupię. Świetne działanie. Chyba najlepszy z wszystkich produktów AVON. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, pomaga w walce z niedoskonałościami, nie wysusza* oczywiście trzeba po nim nałożyć krem. Polecam w ciemno każdemu.

W miarę dobre

Maseczka bardzo dobrze i głęboko oczyszcza twarz. Skóra po niej jest miękka w dotyku, wygładzona, może lekko rozjaśniona/rozświetlona. Pory są znacznie mniejsze przy regularnym stosowaniu maseczki. Oprócz tego maseczka jest wygodna w użyciu oraz bardzo wydajna. Polecam.

Dobrze oczyszcza

Maseczka bardzo dobrze oczyszcza skórę a przy tym nie podrażnia jej.
Ale jest raczej delikatna, nie zauważyłam różnicy podczas jej stosowania.
Nie wiem co o niej myśleć, dobra ale jednak czegoś jej brakuje :)

Dosyć fajna

Przy mojej problematycznej cerze sprawdziła się ta maseczka. Dobrze oczysciła moja twarz, po użyciu była gładka oraz zmatowiona. Bardzo fajna konsystencja, dobrze się nakłada na twarz. Polecam

nie dla mnie

Na mnie nie zrobiła wrażenia. Owszem fajnie odświeżyła cerę, czułam się po niej ''gładka i delikatna'' jednak tylko czułam. Nie oczysciła cery tak jakbym tego chciała. Używałam kilkanaście razy, uznałam, że może większa ilość prób pomoże, jednak nie. Ma gęstą konsystencję, fajnie się ją nakłada. Do zmycia pod wodą. Tubka wystarcza na naprawdę długo.