Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Black Mineral Mask (Maseczka głęboko oczyszczająca pory)

Maseczka głęboko oczyszczająca pory zawiera mieszankę glinek mineralnych, które jak magnes przyciągają nadmiar sebum, oczyszczając i odblokowując pory. Zapewnia chłodzący efekt. Pozostawia gładką i oczyszczoną skórę. Odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Nie powoduje powstawania zaskórników. Testowana dermatologicznie.

klasyczne
w tubie
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Bez efektu wow

Jak zobaczyłem tę maseczkę w katalogu to wiedziałem, że muszę ją mieć u mnie na półce w łazience. Jak zobaczyłem czarną maskę pomyślałem od razu, że jest z węglem i skojarzyłem ją z popularną maseczką z Pilatenu. Okazało się zupełnie inaczej. Różnice już było widać po 20 minutach, a mianowicie niestety ona nie jest peel-off. A szkoda. Gdyby była o bardziej żelowej konsystencji nakładałoby się ją przyjemnie, a zdzieranie jej z twarzy byłoby wygodniejsze niż mycie pod wodą.
Ogólnie sama w sobie nie jest zła, ale też nie ma żadnego efektu wow. Pory są OK, twarz jest OK. Nie mam do niej wielkiego żalu, ale mnie zawiodła.

Fajna maska

Używam tej maseczki od kilku miesięcy i jestem z niej zadowolona. Stosuje ją raz na dwa tygodnie albo rzadziej w zależności. Fajnie oczyszcza, nie podrażnia, skóra po niej jest matowa ale nie ściągnięta.

maska oczyszczajaca,dobra cena,przyjemny zapach,wydajna.

Kolejna z wypróbowanych prze zemnie Avonowych masek które bardzo lubie.
Oczyszcza ale nie gleboko.
Przy dluzszym trzymaniu i czestym jednakże takim jak zalecają na opakowaniu może powodować uczulenia moja buzia była dość czerwona i mocno wrazliwa . Dobra cena jakość również. Przyjemny zapach dość wydajna.
Szczerze polecam jednakże niekoniecznie do cery wrażliwej.
Raczej do cery mieszanej i tłustej lub normalnej.

Działa

Ten kosmetyk zamówiłam przed świętami i zapłaciłam niecałe 11 zł.
Maseczka jest zamknięta w wygodnej tubce o pojemności 75 ml.
Zapach jest jak dla mnie mało wyczuwalny,ale kompletnie mi to nie przeszkadza.
Konsystencja jest zbita i bardzo gęsta.
Mimo wszystko nie mam problemów z rozprowadzeniem maski na twarzy.
Po 10-15 minutach kosmetyk zmienia kolor z czarnego na szary i można go zmyć.
Po użyciu maseczki moja skóra była dobrze oczyszczona,gładka,miękka,a także nie wysuszona.
Jestem z niej bardzo zadowolona :)

Bardzo dobry

Maseczka spełnia obietnice producenta. Szybko zastyga i widać wtedy wszystkie niedoskonałości. po zmyciu zostawia na twarzy efekt lekkiej powłoczki, która niebawem znika. Rzeczywiście usuwa wągry i oczyszcza pory, ma neutralny zapach i jest dostępna za niewielkie pieniądze.

Zbyt często nie można

Hmmm chyba działa za mocno. Skóra po zmyciu jest przez jakiś czas czerwona i taka sciagnieta. Napięcie mija po jakimś czasie i wszystko wraca do normy. Optycznie wygładza skórę twarzy i daje wrażenie idealnego oczyszczenia. Nakłada się łatwo, dość równomiernie zasycha i zmywa się delikatnie... Nie szczypie i nie podrażnia. Po całym zabiegu buzia prosi o jakiś krem...
Uzywam miesiąc i nie zauważyłam jakiejs dużej poprawy, ale cały czas wierzę

mega

Jest to produkt w czarnym kolorze przy wysychaniu robi się szara.
Dobrze oczyszcza twarz,ale jej nie podrażnia i nadaje się nawet na strefy nie przetłuszczające się na twarzy,ponieważ ładnie oczyści,ale nie wysuszy ich.

Lubię go!

Maska w bardzo przyzwoitej cenie!
Jest bardzo miłą w nakładaniu, nie kruszy się po wyschnięciu, skóra jest po niej gładka i miła w dotyku, co do zmniejszania porów to może tak minimalnie.
Ale bardzo ją lubię i często używam. :)

jedna z lepszych maseczek !

zamówiłam ją po przeczytaniu pozytywnych recenzji właśnie na wizażu. i nie żałuję. koszt praktycznie żadny. a efekty cudowne.
buzia po tej masce jest miękka i co najważniejsze działa cuda odnośnie wyprysków. wszelkie niespodzianki z twarzy znikają. Jestem bardzo na tak.

Cudowna maseczka!

Używałam wcześniej znacznie droższej maseczki tego typu, która akurat skończyła się, kiedy brak było funduszy i musiałam sięgnąć po jakiś tańszy odpowiednik. Zamówiłam u koleżanki z pracy właśnie avonową glinkę i była to najlepsza decyzja! Za nieduże pieniądze mamy porządny kosmetyk o niesamowitym działaniu! Doskonale zmniejsza pory, po jej użyciu wklepuję ulubiony krem i nakładam makijaż. Pory stają się niewidoczne, a makijaż trzyma się rewelacyjnie! Poza tym samo uczucie na skórze po jej zmyciu, rewelacja! Bardzo polecam i sama już nie wrócę, do wcześniej ulubionej "droższej" opcji. :)

cud miód!

Wow! używam dwa razy w tygodniu i efekt jest niesamowity . Oczyszczenie gwarantowane. Bardzo łatwo ją nałożyć nie trzeba długo trzymać na twarzy żeby zobaczyć efekt, cena niska w stosunku do jakości. Nie powoduje uczulenia.

Must Have posiadaczy tłustej i problematycznej skóry

Na tą maseczkę skusiłam się zupełnym przypadkiem, brakowało mi kilku złotych w zamówieniu żeby ominąć koszt małego zamówienia więc skusiłam się na nią i to była wielka miłość.
Maska okazała się być moją najskuteczniejszą obroną przed czarnymi porami na nosie. Dodatkowo dobrze matuje skóre, pozostawia ją oczyszczoną ale nie wysuszoną.
Ma porządną gęstą konsystencje przez co łatwo się ją nakłada i nie spływa z twarzy. Opakowanie jest wygodne i poręczne.