Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Black Mineral Mask (Maseczka głęboko oczyszczająca pory)

Maseczka głęboko oczyszczająca pory zawiera mieszankę glinek mineralnych, które jak magnes przyciągają nadmiar sebum, oczyszczając i odblokowując pory. Zapewnia chłodzący efekt. Pozostawia gładką i oczyszczoną skórę. Odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Nie powoduje powstawania zaskórników. Testowana dermatologicznie.

klasyczne
w tubie
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Lubię go!

Maska w bardzo przyzwoitej cenie!
Jest bardzo miłą w nakładaniu, nie kruszy się po wyschnięciu, skóra jest po niej gładka i miła w dotyku, co do zmniejszania porów to może tak minimalnie.
Ale bardzo ją lubię i często używam. :)

jedna z lepszych maseczek !

zamówiłam ją po przeczytaniu pozytywnych recenzji właśnie na wizażu. i nie żałuję. koszt praktycznie żadny. a efekty cudowne.
buzia po tej masce jest miękka i co najważniejsze działa cuda odnośnie wyprysków. wszelkie niespodzianki z twarzy znikają. Jestem bardzo na tak.

Cudowna maseczka!

Używałam wcześniej znacznie droższej maseczki tego typu, która akurat skończyła się, kiedy brak było funduszy i musiałam sięgnąć po jakiś tańszy odpowiednik. Zamówiłam u koleżanki z pracy właśnie avonową glinkę i była to najlepsza decyzja! Za nieduże pieniądze mamy porządny kosmetyk o niesamowitym działaniu! Doskonale zmniejsza pory, po jej użyciu wklepuję ulubiony krem i nakładam makijaż. Pory stają się niewidoczne, a makijaż trzyma się rewelacyjnie! Poza tym samo uczucie na skórze po jej zmyciu, rewelacja! Bardzo polecam i sama już nie wrócę, do wcześniej ulubionej "droższej" opcji. :)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

cud miód!

Wow! używam dwa razy w tygodniu i efekt jest niesamowity . Oczyszczenie gwarantowane. Bardzo łatwo ją nałożyć nie trzeba długo trzymać na twarzy żeby zobaczyć efekt, cena niska w stosunku do jakości. Nie powoduje uczulenia.

Must Have posiadaczy tłustej i problematycznej skóry

Na tą maseczkę skusiłam się zupełnym przypadkiem, brakowało mi kilku złotych w zamówieniu żeby ominąć koszt małego zamówienia więc skusiłam się na nią i to była wielka miłość.
Maska okazała się być moją najskuteczniejszą obroną przed czarnymi porami na nosie. Dodatkowo dobrze matuje skóre, pozostawia ją oczyszczoną ale nie wysuszoną.
Ma porządną gęstą konsystencje przez co łatwo się ją nakłada i nie spływa z twarzy. Opakowanie jest wygodne i poręczne.

Działa!

Maseczka Black Mineral marki AVON jest ze mną od kilku lat, gdy tylko kończy się opakowanie, to staram się zamówić nowe, aby mieć w ją w swoim "składziku" kosmetycznym. Czarna, dobrze 'rozsmarowująca' się kremowa formuła maseczki, po wyschnięciu na twarzy tworzy szarawą niby-skorupkę z wyraźnie widocznymi oleistymi dziurkami tu i ówdzie - to na pewno to sebum, które maska 'wyciąga' spod skóry i wyciąga do góry. Po zmyciu maseczki (trochę to kłopotliwe, bo brudzi niemiłosiernie) skóra rzeczywiście sprawia wrażenie oczyszczonej - o to właśnie chodzi! Dla mnie świetny produkt, który warto polecić. Jest dość wydajna, a to dzięki temu, że już cienka warstwa wystarcza, by fajnie oczyścić cerę. Chociaż wydaje się, że niewiele jej w opakowaniu, to okazuje się, że w środku tubki znajduje się taką ilość produktu, która wystarcza na jeszcze kilka "ładnych" aplikacji. Polecam. To jedna z tych perełek avonowskich, które warto znać.

super

bardzo fajna masca oczyszczajaca pory, wystarczy nałożyc cienką warstwe, odczekac az zaschnie na skorupe i zmyc ją. skora po tym jest oczyszczona od porów i gładka, super maseczka.

Moje zbawienie!

Gdy moja cera potrzebuję ratunku to właśnie ona zawsze przychodzi z pomocą.Najlepsza i niezastąpiona.Żadna,ale powtarzam żadna maseczka nie da takiego efektu jak ta.Stale od lat u mnie w kosmetyczce.Nie wyobrażam sobie aby zniknęła z niej.Maseczka daje natychmiastowy efekt czystej,oczyszczonej i dobrze zmatowionej cery.Jest ratunkiem do zapchanych,brudnych cer,które potrzebują naprawdę porządnej czystości.Wygładza cerę i sprawia,że niedoskonałości stają się mniejsze.Podkreślam,że raczej nie spodoba się to posiadaczom suchej cery nie dla nich takie wynalazki.Gęsta i naprawdę bogata konsystencja sprawia,że nie ścieka nam ona z twarzy.Jest naprawdę godna polecenia!

Polecam wszystkim wypróbowanie tej maseczki, za niewielkie pieniądze może się okazać, że zostanie naszym kosmetycznym hitem:)

*Jej zapasy uzupełniam systematycznie, jest jedną ze stałych pozycji w mojej kosmetyczce. Polecam ją przede wszystkim osobom z cerą tłustą, mieszaną, a także skłonną do powstawania zmian trądzikowych, przebarwień.

*Ma idealną konsystencję- gęstą, a przy tym kremową. Dobrze się nią pracuje, bezproblemowo rozprowadza na twarzy równomierną warstwę. Dodam, że ja nakładam ją zarówno pędzlem, jak i palcami- w obu przypadkach aplikacja est przyjemna o prosta.

*Maseczka pozostawia skórę gładką, jędrną i oczyszczoną. Odnoszę wrażenie, że delikatnie rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe oraz skutecznie wysusza krostki. Przy tym nie pobudza wydzielania sebum, a wręcz przeciwnie, ogranicza je. Zasycha na twarzy stosunkowo szybko, jednak nie na tyle, by utrudniało to aplikację. Nie mamy tu do czynienia z efektem twardej skorupy- wyschnięta maseczka pod wpływem wody robi się kremowa, co czyni zmywanie bezproblemowym.

*Najczęściej nakładam ją przed ważniejszymi wyjściami- naprawdę przedłuża i podbija trwałość matowych podkładów, pudrów. Dodatkowo po jej zastosowaniu nie potrzebne jest użycie bazy, ponieważ cera jest wygładzona.

*Nie mam zastrzeżeń do opakowania. Jest trwałe, a przy tym wykonane z miękkiego materiału, jakby sylikonowego. To umożliwia wykorzystanie produktu do ostatniej kropli- co z kolei czyni ją wydajną. Przy stosowaniu dwa razy w tygodniu starcza mi na 2-3 miesiące.

Fajny

Maseczka bardzo fajnie ujędrnia skórę oraz nadaje jej gładkości. Zdecydowanie jest jedną z lepszych pod tym względem maseczek. Niestety nie oczyszcza zbyt dobrze porów, ale pod jej wpływem nie pojawiają się nowe, co jest dużym atutem tej maski. Fajnie zastyga, wiadomo czy trzeba jeszcze poczekać czy można się jej pozbyć. Polecam.

Super

Poleciła mi koleżanka, spróbowałam i nie żałuje. Widzę różnicę, ilość wągrów się zmniejszyła, wygląd skóry zdecydowanie się polepszył. Lepka konsystencja trochę utrudnia nakładanie, jednak trochę wprawy i jest ok. Wyraźne uczucie ściągania skóry w miarę wysychania maseczki. Jak dla mnie bez problemu się zbywa. Bardzo ją polubiłam

Mój KWC!

Maseczkę kupiłam u konsultantki po przeczytaniu opinii na KWC. Nie żałuję!
Mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi porami na nosie i policzkach.

Plusy:
*świetnie oczyszcza twarz, a skóra po użyciu jest miękka, aksamitna i odżywiona, a używającjej po peelingu z tej samej serii uzyskujemy efekt cery gładkiej i miękkiej jak „pupcia niemowlęcia ;) „
*bardzo dobrze oczyszcza pory z nadmiaru sebum
*po użyciu przed makijażem, makijaż zdecydowanie lepiej się utrzymuje i dłużej trzyma mat
*konsystencja – gęsta, łatwo się rozprowadza i szybko zastyga
*łatwo się zmywa ciepłą wodą
*opakowanie tubka – starcza na kilkanaście razy
*cena – u konsultantki ok. 10 zł

Zapach – akceptowalny.

Minusów nie zauważyłam.

Kupię ponownie jak skończę zapas kolejnych dwóch tubek :)