Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Glinka żółta

Glinka żółta

Glinka żółta Fitomed charakteryzuje się większą zawartością żelaza. Przypomina w swoim działaniu glinkę czerwoną. Stosowana jest w maseczkach oczyszczających do cery tłustej, mieszanej i wrażliwej. Ze względu na swoje zabarwienie glinka żółta Fitomed wchodzi w skład pudrów antybakteryjnych domowej roboty oraz zawiesin punktowych do cery trądzikowej.

Uwielbiam

Glinka żółta zawiera w sobie żelazo przez co ma większe zdolności do regenerowania naszej skóry. Powinno ją się stosować do skóry z oznakami starzenia jak i zmęczonej. Można również nakładać ją na ciało , jest dobra na rozstępy i cellulit.

Glinkę rozrabiamy tak samo jak poprzednią. Możemy do niej dodać dosłownie wszystko. Wodę , płyn micelarny , olejki , a nawet serum jeśli tylko tego potrzebujemy. Ja rozrabiam je z olejkami.
Pamiętajcie aby skórę przed nałożeniem glinki , dobrze oczyścić. Trzymamy ją do zaschnięcia i spłukujemy ciepłą wodą. U mnie trwa to 20-30 minut.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040481].usefull || 0 }}% pomocna.

będe do niej wracała, świetna

Bardzo lubię markę fitomed, producent i tym razem mnie nie rozczarował. Glinka znajduje się w przyjemym, prostym opakowaniu. Swoją stosowałam jako maseczkę na twarz i maskę na włosy. W obydwu przypadkach sprawdziła się znakomicie. Twarz po jej zastosowaniu jest oczyszczona i odświeżona. Przebarwienia stają się bledsze. Wszelkie stany zapalne zostają ukojone. Dosłownie miód na moją skórę. Zdecydowanie polecam glinki, szczególnie żółtą. Glinki mają podobne działanie, jednakże żółta w moim przypadku jest najbardziej skuteczna. Dodam że mam problematyczną cerę. Glinka jest w przystępnej cenie. Jeżeli chodzi o markę Fitomed -> szybka realizacja przesyłki, wszystko bezproblemowo. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029605].usefull || 0 }}% pomocna.

Super składnik do maseczek!

Plusy:
- działanie: znakomicie tonizuje i usuwa nadmiar sebum. Cera jest widocznie rozjaśniona, mniej się świeci, wygląda na świeżą i oczyszczoną;
- cena;
- proste opakowanie;
- bezzapachowość

Minusy:
- słaba wydajność

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019967].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetny produkt!

Stosuję ją, tak, jak wszystkie. Mieszam praktycznie proporcjonalnie z wodą, zważając na konsystencję. Albo dolewam wody, albo dosypuję glinki. Nakładanie jest banalnie proste. Nie spływa z twarzy podczas "odliczania" czasu. Spryskuję ją oczywiście hydrolatem ( można wodą/wodą termalną ), aby nie zaschła na buzi. Dzięki temu, że jest żółta, nie brudzi aż tak umywalki.

Buzia jest widocznie gładsza, w lepszym stanie i traci swój szary kolor, szczególnie z rana. Mocno zaognione wyprysk, tracą swoją moc i stają się bladsze, a dłuższe używanie sprawuje, że nie mam już tak dużego wysypu. Dodatkowo, producent zaznaczył, że jest składnikiem pudrów antybakteryjnych, więc może spróbuję wymieszać ją z moim transparentnym. Polecam ją każdej z Was, bo koszt to tylko 13zł, a efekty po kilku zastosowaniach naprawdę porządne!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008834].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczególnie polecam do cery tłustej i mieszanej.

Nasza glinka znajduje się w odkręcanym słoiczku wykonanym z przeźroczystego, mocnego plastiku. Na etykiecie umieszczono wszelkie niezbędne informacje ( pojemność, skład, termin trwałości itp.). Podoba mi się, że nie otrzymujemy glinki żółtej w woreczku, ponieważ należy pamiętać, aby wszelkie glinki przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Najodpowiedniejszy więc wydaje się być słoik.
Maseczkę z glinki żółtej pozostawiłam na twarzy na 10 minut. Co jakiś czas spryskiwałam twarz wodą termalną, aby nie dopuścić do zaschnięcia maseczki.
Pierwsze co było bardzo widoczne, to solidne oczyszczenie skóry twarzy. Buzia została stała się naprawdę aksamitna. Cera stała się bardziej promienna, a koloryt wyrównany. Maseczka nie spowodowała u mnie żadnych skutków ubocznych i nie przesuszyła skóry.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994554].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Zachęcona opiniami na wizażu i zniechęcona drogeryjnymi maseczkami, z pewną dozą sceptycyzmu, kupiłam. I to była bardzo dobra decyzja :D
-super wydajna - rozrabiam maseczke w kieliszku do wódki (serio!) trochę na dnie, a starcza na całą twarz i to całkiem grube pokrycie
-nie podrażniła mi cery - do rozrobienia maseczki używam 1:1 woda-hydrolat oczarowy
-nie zauważyłam natychmiastowej redukcji zaczerwienień, ale na pewno są trochę złagodzone i szybciej schodzą
-zwężone pory w końcu !!! - za to jak po 4 użyciach mam ładnie zwężone mogę nawet wybaczyć to konieczne spryskiwanie maseczki co chwilę.
-mniej przetłuszczająca się cera - mam mieszaną i już znacznie rzadziej sięgam po puder w ciągu dnia
-skóra zdecydowanie odżywiona i milutka w dotyku po zmyciu maseczki
-śmiesznie tania i naturalna - czego chcieć więcej :)

jak dla mnie cud miód glinka !

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982264].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię!

Glinka znajduje się w prostym, plastikowym słoiczku. 42g kosztuje 13zł.
Produkt mieszam zawsze z tonikiem, dodaję czasem kilka kropli jakiegoś olejku i nakładam na oczyszczoną uprzednio twarz i szyje na ok. 15 minut.
Glinka żółta świetnie oczyszcza moją cerę z zanieczyszczeń pozostawiając ją gładką i matową.
Regularnie stosowana przyśpiesza gojenie się wyprysków, ale póki co nie zauważyłem, aby działała prewencyjnie- być może trzeba ją stosować znacznie dłużej.
Bezproblemowo spłukuje się samą wodą, przy glince czerwonej, aby domyć twarz potrzebowałem użyć żelu oczyszczającego.
Jestem ciekawy również innych glinek w takiej postaci, taka forma aplikacji odpowiada mi bardziej niż korzystanie z gotowych maseczek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965890].usefull || 0 }}% pomocna.

Godna polecenia szybka maseczka

Maseczka lekko nawilża skórę,wyrównuje jej koloryt,łagodzi podrażnienia skórne i wypryski.
Stosowana raz tygodniu znacznie wpływa na jędrność skóry.

Należy zachować ostrożność,ponieważ brudzi wszystko po drodze :)

Opakowanie starcza na 20 aplikacji,co przy niskiej cenie stanowi prawdziwą okazję.

Polecam jako część pielęgnacji uzupełniającej dla każdego rodzaju skóry,ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwej i trądzikowej.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937693].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatny produkt !

Jeśli macie problemy z cerą, jakieś niedoskonałości, to ta glinka będzie idealne. Sama borykam się z takimi niespodziankami, wtedy ta glinka jest bardzo przydatna. Nakładana punktowo na zmianę skórną znacznie ją zmniejsza, ale nie powoduje wysuszenia skóry. Glinka ta świetnie się też sprawdza jako maseczka oczyszczająca do cery mieszanej/tłustej, czyli do takiej, jaką ja mam. Produkt jest proszkiem o bardzo drobnych grudkach, ja mieszam ją z wodą lub hydrolatami i nakładam na twarz na jakieś 15 min. w tym czasie co chwilę spryskuję wodą lub płynem oczarowym. Taki zabieg uspokaja skórę i pomaga w leczeniu niedoskonałości w naturalny sposób. Za taką cenę aż szkoda nie wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900354].usefull || 0 }}% pomocna.

baaaardzo dobra

Kupiłam glinkę przy okazji zakupu maseczki K+K ,maseczka nie przypadła mi do gustu za to glinka tak.Opakowanie jest badziewne i nie ma instrukcji używania,na szczęście wiedziałam jak stosować.Łatwo się miesza i nakłada,pięknie łagodzi podrażnienia,skóra jest gładka i odżywiona. Zaznaczam że spryskiwałam ją płynem oczarowym o zapachu pomarańczy,możliwe że to wzmogło jej działanie choć sam płyn stosowany na co dzień nie daje takich spektakularnych efektów.Dla mnie to połączenie idealne.Cena jest śmieszna w porównaniu do efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888544].usefull || 0 }}% pomocna.