Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Conditioning Hair Mask (Śródziemnomorska odżywcza maseczka do włosów z oliwką)

Maseczka intensywnie nawilża, odżywia i chroni włosy przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń. Zawiera oliwę, ekstrat liści oliwnych, pantenol i filtry UV. Sprawia, że włosy są zdrowe, piękne i lśniące.

Całkiem niezła

Nie opierałam na niej pielęgnacji moich włosów, była raczej dodatkiem raz na tydzień lub dwa. Gdybym jej używała co mycie najpewniej by przeciążyła włosy ale tak to całkiem nieźle je nawilżała. Po spłukaniu włosy były gładkie i miłe w dotyku, nie miałam problemu z rozczesaniem ich. Zapach nie należy do moich ulubionych ale też nie jest na tyle nachalny żeby przeszkadzał, po prostu jestem fanką bardziej owocowych zapachów. Po spłukaniu jest niewyczuwalny. Nie zaszkodziła, ale też nie zrobiła nic spektakularnego z moimi włosami. Ot, całkiem niezła maska po której włosy są gładsze i lepiej się rozczesują niż po samym szamponie. Konsystencja też jest na plus, nie przecieka przez palce przy nakładaniu, jest zwarta i niemal kremowa.
Za taki efekt raczej kupiłabym coś tańszego choćby z Ziaji.

Ilość zużytych opakowań: 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098186].usefull || 0 }}% pomocna.

Na moje włosy maska jest kiepska

Mam cienkie i przetłuszczające się włosy u nasady, jednak końcówki są przesuszone i rozdwojone.
Po użyciu maski nie zauważyłam dużej zmiany w wyglądzie włosów. Obciąża włosy, szybciej się przetłuszczają i wogóle nie nawilża, dlatego za często nie mogłam jej używać. Ponadto cena regularna jest wygórowana. Jedynie zapach jest ok - za to gwiazdka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034253].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzeczywiście dobra

Naprawdę dobra maska, kupiona za ok. 15 zł z katalogu Avonu. Nawilżyła włosy, stały się po niej miękkie i błyszczące, dobrze się je układało. Warta zakupu.

Jedynym minusem jest według mnie wydajność, myślałam, że starczy mi na dłużej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024527].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Świetna, jak dla mnie KWC

Oczywiście jak to u mnie bywa kupiona na promocji za 16zł . Na wstępie ogromny plus za opakowanie,wygodnie pudełko, dzięki temu wykorzystamy kosmetyk do końca.
Ale do rzeczy. Stosując wiele masek tych z avonu ale i również z drogerii, jak dotąd najlepsza maska jaką posiadam. Zapach jak dla mnie jest zbyt intensywny,osobiście nie przypadł mi do gustu. No ale to nie najważniejsze. Ważne jest działanie i efekty. Idealnie nawilża przesuszone włosy ( dla mnie duży kolejny + bo suszę włosy suszarką) niewielką ilość należy nakładać,bo zdarzyło mi się nałożyć ciut więcej i już włosy były przetłuszczone. Jak to mówią wszystko z umiarem :) Zdecydowanie warta swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002287].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie najlepsza

Używam jej od zawsze . Pamiętam, że wystrój pudełek już trzy razy się zmienił i maska jest wciąż doskonała. Jest bardzo gęsta i dzięki temu wydajna. Nie potrzeba dużej ilości by był efekt. Dobrze się nakłada, nie spływa z włosów i dobrze się trzyma. Wystrczy 10 minut i jest efekt. Włosy dobrze nawilżone, odżywione, wygładzone po same końcówki. Dobrze też się rozczesują i układają. Stosuję ją raz, czasami dwa razy w tygodniu. To w zupełności wystarcza. Cudowny oliwkowy zapach. Wygodne pudłko.Jest trochę droga, ale też częst w promocji. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962843].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z ulubionych :)

Początkowo podchodziłam do tej maski bardzo sceptycznie, generalnie dotychczas nie miałam najlepszego zdania o kosmetykach do pielęgnacji włosów z Avon\'u. Ta maska to pozytywne rozczarowanie :)
+ pięknie wygładza włosy, nadaje im połysk
+ doskonale nawilża, nawet suche końcówki, z którymi mam problem
+ efekt utrzymuje się dłużej niż tylko do następnego mycia
+ dobry, emolientowy skład, zawartość mojej ukochanej oliwy z oliwek i niezbyt ciężkiego silikonu
+ przyjemny zapach i bardzo gęsta, treściwa konsystencja
+ nie trzeba długo trzymać jej na włosach, by zauważyć pozytywne efekty, wystarczy 10 min :)

- niestety obciąża włosy :( dość szybko stają się po niej nieświeże, dlatego nie nadaje się do stosowania częściej niż raz na 1-2 tygodnie
- mam wrażenie że włosy mogą się nią "przejeść" i znudzić, dlatego jak wyżej - nie jest do częstego stosowania
- cena jest dla mnie zbyt wysoka,

Słowem podsumowania, maska jest naprawdę dobra, ale nie ma co z nią przesadzać, bo włosom szybko się nudzi. Jeśli znajdę ją kiedyś w promocji, na pewno kupię :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943581].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna :)

PLUSY:
- lubię jej zapach
- konsystencja (maska jest gęsta, dzięki czemu dobrze "trzyma się" włosów)
- wydajność
- nie obciąża włosów
- włosy po jej użyciu są odżywione, nawilżone, gładkie, miękkie i lśniące

MINUSY:
-cena

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923745].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

na początku moje włosy lepiej znosiły tą odżywkę,były miękkie odżywione,
a teraz to efekt chwilowy, w dodatku szybko przetłuszczają się moje suche włosy.

raczej nie kupię kolejnego opakowania

cena przyzwoita - na promocji

wydajność - ok

wielkość opakowania - ok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873960].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Maskę dostałam w prezencie i bardzo się z niej ucieszyłam. Niestety radość przeszła po pierwszym użyciu.

Maska ma w składzie sporo emolientów i wierzę, że można być z niej zadowolonym ale moje włosy nie chcą z nią współpracować.
Maska bardzo obciąża włosy
na drugi dzień wyglądają na nieświeże
nie podoba mi się jej zapach
ułozenie włosów po jej użyciu jest wręcz niemożliwe
lubię opakowania typu słoik- mozemy zużyć produkt do końca
nawilza włosy
jest dosyć gesta, nie spływa z wlosów

Używałam jej w dni, które spędzałam w domu (bo ładnie nawilza włosy) i starczyła mi na 6 użyć (włosy do talii). Nie załuję, że skończyła się tak szybko

Używam tego produktu od: ok 3 mce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819263].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie powala!

Kupiłam to odżywkę zmyśla wielkiego nawilżeniamoich długich włosów.Jednak nie spełniła ona do końca moich oczekiwań.Nakładałam ją po każdym myciu(3 razy w tygodniu).
Plusy i minusy:
+fajna konsystencja
+zapach
+dostępność
+opakowanie dzięki któremu widzimy ile ubyło produktu i łatwa w użyciu

- /+ włosy po umyciu są gładkie i fajnie się rozczesują jednak nie jest to długotrwałe

- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808562].usefull || 0 }}% pomocna.