Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Swiss O Par, Arganol Haarkur (Maska arganowa do włosów suchych, bez połysku)

Swiss O Par, Arganol Haarkur (Maska arganowa do włosów suchych, bez połysku)

Intensywnie działająca maseczka do włosów. Odbudowuje i nawilża. Głównym składnikiem jest tutaj olejek arganowy pochodzący z Maroko.

Może być

Maskę stosuję jako odżywkę do włosów,czyli po każdym myciu. Bardzo fajnie odżywia moje włosy,nabierają lepszej kondycji.Maska doskonale nawilża włosy, a przy tym ich nie przetłuszcza. Jest wydajna. Ma poręczne i wygodne opakowanie. Maska ma konsystencję odżywki do włosów i bardzo przyjemnie pachnie. Używałam również 3 inne maski z tej firmy natomiast,rewelacją dla mnie nie były,no ale na Waszych włosach mogą się sprawdzić inaczej.Dostępne są w saszetkach 25 ml,więc by nie wyrzucać pieniędzy w błoto,to radzę zakupić najpierw te właśnie próbki.Jednak u mnie wygrywa maska Arganowa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396481].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdziła się:)

Ja tą maskę stosowałam jak odżywkę do włosów- czyli po każdym myciu. Bardzo fajnie odżywiła mi włosy i nabrały lepszej kondycji. Maska doskonale nawilża włosy, a przy tym ich nie przetłuszcza. Jest wydajna. Ma poręczne i wygodne opakowanie. Maska ma konsystencję odżywki do włosów i ładnie pachnie. Polecam!

Używam tego produktu od: raz miałam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863750].usefull || 0 }}% pomocna.