Avon, Skin-So-Soft, Creamy Body Wash (Kremowy żel pod prysznic)

Avon, Skin-So-Soft, Creamy Body Wash (Kremowy żel pod prysznic)

/stara wersja, dostępna w sprzedaży do końca 2004 r./
Luksusowy żel pod prysznic o kwiatowym zapachu, który w czasie kontaktu z wodą zamienia się w bogatą, kremową piankę. Delikatnie myje skórę jednocześnie ją nawilżając. Zawiera kompleks TRM oraz olejki z soi o silnych właściwościach nawilżających i wygładzających. Po użyciu skóra jest wyjątkowo gładka i miękka przez cały dzień.

Cena: 19,90 zł / 250 ml

naprawdę super :)

Odejmuję 1 gwiazdkę jedynie za cenę, bo jest wiele żeli tańszych, czekających na wypróbowanie. Ten kupiłam w promocji za 9,90, mnie starczył na miesiąc. Jeżeli chodzi o działanie to produkt - marzenie. Ślicznie, nienachalnie pachnie, ma fajną konsystencję, ładne opakowanie i co najważniejsze nie pozostawia skóry suchej i ściągniętej jak większość produktów pod prysznic. I za to wielki plus :)

Bardzo fajny

Bardzo udany produkt, jak cała seria SSS. Żel dobrze nawilża skórę, nie przesusza, sprawia, że jest gładziutka. Przy tym ślicznie pachnie! Godny polecenia szczególnie osobom, które mają suchą skórę!

Używam tego produktu od: dawno temu przez pewien czas

super:)

Żel jest świetny, nawilża, ładnie pachnie (choć mało intensywnie), dobrze się pieni, a skóra po nim jest taka...nawilżona, mięciutka... Uwielbiam go:)Używam tego produktu od:1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Avon Mark - relacja

świetny

Jest już jego nowa wersja, jednak ja używałam jeszcze tej starej. Pierwszy żel pod prysznic, po którym moje łydki nie domagały się stanowczo balsamu. Nie tylko nie wysusza skóry, ale i ją nawilża. Ma postać kremowej emulsji. Pieni się średnio, pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

warto

Jak przystało na kosmetyk z serii sss na sliczny zapach. po uzyciu skórka jest mięka i gładka ale nie nawilża na tyle żeby zrezegnować z balsamu. jest wydajny; gdy używa się go na mokra myjke na prawde dobrze się pieni. nie wiem czy go jeszcze kupie bo jest tak ogromny wybór żeli pod prysznic że cięzki mi bedzie pozostac wierną ;) ale ten jest bardzo dobry.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

strasznie niewydajny!

Plusem jest śliczny zapach (NIE utrzymuje się długo na skórze) i kremowa konsystencja. Żel zmiękcza skórę i nie wysusza jej. Ale co z tego, kiedy pieni się tak słabo, że trzeba używać go w dużych ilościach, przez co jest mało wydajny (starczył mi chyba na 2 tygodnie).

Bardzo miły

krem-żel tworzy milutka pachnącą piankę, bardzo dobrze nawilża, należy go według mojej opinii stosować za pomocą gąbki (inaczej słabo się pieni), zapach delikatny kwiatowy. Ogólnie 4 gwiazdki (wysoka cena, jak to bywa w avonie!)

Taki sobie

Żel nie najgorszy,ale za dużo ale.... Słabo się pieni ,dopiero większa ilośc za pomocą myjki tworzy piane. Jego onsystencja,wiem,ze kremowa,jak dla mnie jest zbyt dziwna. Pozatym zaopach taki troche mdły,jak inne produkty różowej serii SSS. W porównaniu z innymi produktami dostępnymi w tej smaje cenie,wypada średnio.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1 całe

Bardzo podoba mi się ten żel, ma przyjemny, kwiatowy zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Poza tym jest wydajny, wystarczy nanieść na rękę niewieilką ilość żelu, by umyć całe ciało. Nie mam do tego kosmetyku żadnycyh zastrzeżeń

jeden z ulubionych

To naprawdę świetny żel. Ma przyjemny, kwiatowy zapach, wspaniałą, kremową konsystencję, doskonale rozprowadza się po ciele, lekko, lecz wystarczająco pieni. Już w trakcie mycia czuć, że nawilża. Skóra po zastosowaniu tego żelu jest bardzo przyjemna w dotyku. Polecam.

Dobry produkt

Fajny kremo-żel pod prysznic. Malutka ilość wystarczy na umycie calego ciała. Ma piekną perłową konsystencję. Dobrze sie spłukuje. Nie wysusza, ale ja i tak musze sie zabalsamować po każdym myciu.
Ostatnio Avon mnie zadziwia..fajna jest linia Spa, teraz ten żelik, chyba sie z powrotem przekonam do regularnego oglądania katalogu.