Avon Solutions, Advanced Eye Perfector (Żel pod oczy z peptydami)

Avon Solutions, Advanced Eye Perfector (Żel pod oczy z peptydami)

Odświeżający, kojący żel pod oczy, który eliminuje opuchnięcie powieki i worki pod oczami dzięki specyficznej formule opartej na peptydach - antybakteryjnych związkach organicznych. Ponadto wyciąg z chińskiego ziela Chiahu oraz łagądzący kompleks ekstratów roślinnych detoksykują skórę, wygładzają i rozjaśniają okolice oczu.

Cena: 32,90zł / 15ml

Uczula

Niestety nie.

Przede wszystkim uczula, oczy po nałożeniu kremiku zrobiły się czerwone jak u królika i momentalnie spuchły.

Cena i dostępność na +

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 poszedł do śmieci po pierwszym użyciu

łeeee........ ;\\

Nie żebym się jakoś konkretnie uwzięła na ten Avon ale 90% zakupów, jakie do tej pory dokonałam w obydwu "tych" najpopularniejszych firmach katalogowych, to niestety kompletne klapy i już postanowiłam, nigdy więcej.
Żel konsystencje ma przyjemną, delikatnie chłodzi i zawiera mikrodrobinki, mające zapewne rozświetlić skórę pod oczami i to byłby nawet całkiem przyzwoity pomysł, gdyby nie wykonanie.
Formuła jest coprawda przyjemna w aplikacji ale tuż po niej, a nawet 15/20min po niej, nadal utrzymuje się uczucie nieprzyjemnej lepkości. Drobinki rozświetlają, opakowanie jest wygodne, bo słoiczek łatwiej wyeksploatować do końca, niż niektóre tubki ale właściwości pielęgnacyjne są marne i to bardzo.
Skóra pod koniec dnia jest już przesuszona, co świadczy o nikłym nawilżeniu. Ani cienie, ani obrzęki nam od tego "cuda" z pewnością nie zmaleją, więc generalnie to takie niby "\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'coś"\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' ale co? tego nie wie nikt ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i raczej ostatnie

;(

ja równiez zdecydowanie nie jestem zadowolna.mam pracę która zmusza mnie do tego aby siedziec dziennie przez ok.10godzin przy komputerze;(po takiej dawce dziennie moje oczy sa zmeczone i podpuchnięte,ten kremik nie daje sobie z nimi rady mimo tego iz jestem młoda..;(jedynie co to przyjemnie chłodzi jak sie go wsadzi do lodówki;)po za tym nie za bardzo.

Używam tego produktu od:2miesiecy

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

ujdzie

Stosowałam krem około 2 lata temu i skóra pod oczami nie była wtedy za bardzo wymagająca. Był to mój jeden z pierwszych kremów pod oczy.

Dla młodziutkiej skóry twarzy myślę, że się nadaje. Nawilżał dostatecznie, zmniejszał niewielki obrzęk. Byłam z niego zadowolona, bo nie uczulał. Teraz na pewno byłby za słaby.

Używałam tego produktu przez pół roku

nie likwiduje podkówek

skóra jest nieprzyjemnie napięta,
nie likwiduje cieni ani podkówek

oceniam go pod tymi względami ponieważ po to go kupiłam:) niestety nie spardza się przy takich problemach i więcej o nie kupie;p

Używam tego produktu od:3 miesięcy

do niczego

Zgadzam się z poprzedniczką, w niczym nie pomaga. Po nałożeniu żelu skóra pod oczami staje się nieprzyjemnie napięta. Mam pod oczami spore "podkówki" i myslalam, ze jak kupie cos w przyzwoitej cenie, coś pomoże. Niestety rozczarowałam się. Sińce jak były, tak są.

bubel

Na początku czułam ożeźwienie wokól oczu i widoczne było lekkie zblednięcie sińców ale tydzień później już było jak przed używaniem... W zasadzie taki ot bajer, bo nic nie robi. Obecnie używam tańszego i mi o wiele lepiej służy
Odradzam

Krótkotrwały efekt

Na początku byłam zadowolona. Świetnie rozświetlał śince pod oczami. Jednak po ok. 2 tyg stosowania efektu nie było już żadnego.
Zawiodłam się, bo na początku naprawdę fajnie działał. Potem jedynie koił okolicę oczu dzięki swojej żelowej konsystencji.
Trzeba przyznać, że na pewno jest wydajny, ale ma bardzo nieprzyjemny zapach.

Używałam tego produktu :
jakiś czas temu, przez ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 zużyta, reszta wyrzucona

Jest ok

Jestem zadowolona z zakupu, mimo że jeszcze używam go całkiem krótko. Pierwsze co mi się bardzo spodobało, to fakt, że nie podrażnia oczu ani nie powoduje żadnych innych skutków ubocznych, a okolice oczu mam wrażliwe. Faktycznie się wałkował, ale właśnie wtedy gdy nałożyłam go za dużo, teraz nakładam mniej i wchłania się szybko i nie ma zadnych "wałków". Skóra pod oczami lekko się napina i odczuwa się odświeżenie, zatem spełnia swoje zadanie. Delikatny żel dla profilaktyki przeciwzmarszczkowej :P

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

czyżby szczypawka?! xD

Krótko i na temat: szczypie, piecze, dziwacznie sie roluje, nie zapewnia choćby cienia ulgi dla zmęczonych oczu, a wręcz przeciwnie-popisowo je podrażnia.

Jakie szczescie,ze nie kupiłam go sobie, tylko go dostałam. Żałowałabym okrutnie, gdybym z własnej kieszeni wydała na niego kaskę...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:0,08997543 pierwszego i ostatniego

przeciętny

podoba mi sie ten krem, ladnie sie wchlania, jest wydajny, wystarczyl mi na prawie 3 miesiace, stosowany dwa razy dziennie,a czasami 3(po demakijazu w srodku dnia). nie powodowal u mnie podraznien i skora byla jakby w lepszej kondycji w czasie jego uzywania, ale zadnych efektow za te cene nie bylo.. fakt kupialm go w promocji za 19,9zl, a drugie opakowanie takze w promocji z tuszem za jakies 20zl.. ale chyba trzeci raz go nie kupie, bo nie jest jakis super, ale jak dla mnie lepszy niz Nivea (ten niebieski nawilzajacy, na since).

Używam tego produktu od:końca maja 2006
Ilość zużytych opakowań:jedno i zaczęte drugie

Nie jest zły

Delikatny lekki krem-żel. Nawilża, dość szybko się wchłania, nie przeszkadza w nakładaniu podkładu. Używam na dzień i na noc. Niestety nie mam porównania z innymi specyfikami tego typu. Dla mnie - OK (ale tylko po promocyjnej cenie ;)).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 (całe)