Inglot, Brow Shaping Pencil (Modelujący ołówek do brwi)

Inglot, Brow Shaping Pencil (Modelujący ołówek do brwi)

Pojemność 1,4 ml

Modelujący ołówek do brwi, ma woskową konsystencję, dostępny jest w trzech odcieniach (jasny i ciemny brąz oraz czarny). Ma za zadanie podkreślić i przyciemnić brwi.

kredki do brwi

Bardzo ładny naturalny efekt.

Kredka jest idealna dla osób, które lubią naturalny, nieprzerysowany efekt. Jest bardzo trwała i wydajna, miałam ją bardzo długo. Można nią bardzo dobrze zatuszować wolne przestrzenie w brwiach i dopracować kolor brwi. Co ciekawe, kredka ma na końcu temperówkę, dzięki czemu po czasie można jej nadać efekt jak po zakupie :)

Lubię się z nim

Lubię się z tym ołówkiem. Jest dość szeroki ale łatwo się aplikuje na briw. Ładnie je podkreśla jeśli chodzi o kształt . Nadaje im ciemnego koloru . Są takie naturalne ale jednocześnie bardzo zadbane . Widać że kredka / ołówek spełnia swoją rolę . Cenowo też jest ok. Ja osobiście ja polecam.

Ołówek do brwi jest mega fajny, super modeluje, dobrze napigmentowany, trzeba uważać, żeby nie przesadzić.
Bardzo ładnie można wymodelować brwi,
Można uzyskać super efekt.

Fajna

Kredka jest mega wydajna, Najlepszy kosmetyk do brwi! Ołówek sprawdza się świetnie do wypełniania brwi,
trwałość - jest wysoka. Nawet po 8h jest zadowalająca. Cenowo jest ok

Pół na pół

Przyzwoity ołówek do brwi. Konkretne opakowanie z wyciąganą strugaczką od dołu, co jest dużą zaletą przy grubych kredkach tracących szpic. Jak dla mnie taki kosmetyk traci jednak na wydajności, bo jednak trochę się go marnuje. Ołówek jest woskowany, co pomaga przy aplikacji- daje subtelny kolor, chociaż niektórym może przeszkadzać uczucie "klejenia się". Ogólnie oceniam bardzo dobrze biorąc pod uwagę jakość, trwałość, ale to kosmetyk dla tych, którzy potrafią go odpowiednio używać.

Uwielbiam!

Wspaniały kosmetyk!
Dobrze napigmentowany, trzeba uważać, żeby nie przesadzić.
Bardzo ładnie można wymodelować brwi, łatwo się nakłada, jest mega wydajny.
Można uzyskać super naturalny efekt.
Wg mnie jest trwały!
Jestem bardzo, bardzo na tak!

produkt niezadowalający

Ołówek daje naprawdę naturalny efekt i będzie odpowiedni dla osób, które chcą tylko podkreślić swoje brwi.
U mnie niestety się nie sprawdził - moje brwi wymagają wypełnienia na łuku a przez woskową konsystencję produktu jest to trudne do wykonania. Ołówek ma dużą średnicę, trudno nim rysować precyzyjnie. Konsystencja powoduje, że produkt nie jest trwały. Makijaż brwi znika gdzieś w ciągu dnia i ołówek zaraz się rozmazuje, gdy tylko chce się coś poprawić przy makijażu.
Przetestowałam już dwa: kolor 62 i 63. 63 dobrze się sprawdził przy moich blond włosach, nie miał rudego odcienia i wyglądał ładnie.

Mój HIT do makijażu brwi

Bardzo lubię ten ołówek za jego "woskową" konsystencję i łatwość nakładania - dobrze radzi sobie z modelowaniem brwi, mogę je "ułożyć" w kształt, który mi odpowiada i efekt utrzymuje się cały dzień.

Nie muszę już kombinować z kredkami i cieniami aby uzyskać ładny efekt podkreślonych brwi.
Używam koloru 62 - ciemny brąz.

Do tej pory zużyłam już 3 ołówki i nadal wracam do tego produktu bo po prostu się od niego uzależniłam - jest szybki więc nie tracę dużo czasu na brwi i odpowiednio utemperowany daje wiele możliwości ułożenia brwi.
Mój HIT : - )

Rewelacja

Dla mnie jest to świetny produkt. Ale muszę zaznaczyć, że nie jestem entuzjastką bardzo wyrysowanych brwi, lubię jak są podkreślone, widoczne i mają ładny kształt. I ta kredka spełnia te wymagania w 100%. Posiadam kolor 62, ciemniejszy, chłodny brąz. Kredka bardzo ładnie podkreśla brwi i nadaje im ładny kolor. Wystarczą dwa, trzy ruchy i gotowe :) kredka dodatkowo utrwala włoski więc używając jednego produktu jestem w stanie szybko doprowadzić moje brwi do porządku. Jeśli szukacie czegoś do podkreślania swoich naturalnych brwi a nie malowania ich od początku to gorąco polecam ten produkt.

Średnia dla rzadszych brwi

Od lat staram się "zapuszczać" brwi, nie wyrywać ich, ale w środku cały czas zdarzają się ubytki i nie są gęste. Kredka nadaje brwiom naturalny kolor, zachowuje się również jak wosk, ale nie nadaje się do zamalowania wybrakowanych miejsc, czy tworzenia precyzyjnego krztałtu (kredka mimo opcji strugania ma grubą końcówkę; raczej pisak niż kredka).

Potrafi stworzyć ładny łuk, świetnie zachowuje się na gęstych brwiach, ale rzadkie niezręcznie "przylizuje".

Używam jej jako wosku po dorysowaniu brwi cienką kredką, a następnie szczoteczką delikatnie podnoszę niektóre włoski dla bardziej naturanego (mniej przylizanego) efektu.

Świetna

Jest to mój ulubiony produkt do stylizacji brwi. Kredka jest raczej wydajna. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Czasami zmieniam ołówek na inne produkty gdy chce coś przetestować, ale zawsze do niego wracam i stwierdzam że jest najlepszy. Warunkiem zadowolenia muszą być swoje naturalne gęste brwi nie wymagające większych poprawek i dorysowań. Dla mnie nawiększym atutem jest łatwość aplikacji i szybki efekt uzyskania pięknych brwi, sprawdza sie zwłaszcza gdy mam bardzo mało czasu na makijaż. Wystarczą 2 pociagnięcia kredką by brwi nabrały wyrazistości. Woskowata formuła kredki ujarzmia włoski, przyciemnia je, błyskawicznie nadaje kształt. Ja dodatkowo wypełniam nieliczne ubytki precyzyjną kredką z Sephory i wtedy efekt jest idealny.

wow

To mój pierwszy produkt do brwi, więc porównania dużego nie mam. Sama kupuję produkty po dogłębnej lekturze internetowej, a ten ołówek ma świetną ocenę ;)
Po pierwsze, kolor dopasowany idealnie do mojej cery. Na początku może się wydawać, że okropnie zlepia włoski, jednak pomaga to w dokładnym wypełnieniu brwi, a po przeczesaniu ich szczoteczką, efekt jest naturalny.
Świetnym pomysłem było umieszczenie temperówki z tyłu kredki, jednak niesamowicie mnie denerwuje konieczność jej temperowania prawie po każdym użyciu. Ciężko ładnie wypełnić brwi płaskim ołówkiem, a ten bardzo szybko się zużywa.
Naprawdę polecam, cena adekwatna do jakości, kolor i działanie świetne!