Annabelle Minerals, Mineralny podkład rozświetlający

Annabelle Minerals, Mineralny podkład rozświetlający

Średnia ocena: 3.68/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Rozświetlający podkład mineralny Annabelle Minerals jest delikatny dla skóry, zapewnia umiarkowane krycie i polecany jest kobietom o cerze, która nie wymaga intensywnego podkładu, potrzebuje dodania blasku i świeżości. Podkład nie zatyka porów, „oddycha”, dając poczucie lekkości i naturalny wygląd. Wygodny, elegancki słoiczek z sitkiem zabezpiecza podkład przed rozsypywaniem i ułatwia aplikację.

Marka Annabelle Minerals potrzebowała jedynie czterech składników, by stworzyć doskonałe, naturalne kosmetyki, które zapewniają piękny makijaż. Rozświetlająca mika, matujący tlenek cynku, odpowiedzialny za ochronę UVA/UVB na poziomie SPF15 dwutlenek tytanu i koloryzujący tlenek żelaza-ultramaryna, zapewniają piękny, pielęgnujący makijaż.

Rozświetlające podkłady mineralne Annabelle Minerals dostępne są w 22. odcieniach, z podziałem na cztery gamy kolorystyczne
- "beige" dedykowane są kobietom o chłodnym typie urody, z karnacją wpadającą w delikatne różowe tony;
- "natural" są idealne dla kobiet o karnacji wpadającej w odcienie szarości i beżu;
- "golden" dla kobiet o ciepłym typie urody z dominującymi żółte nuty z domieszką oliwkowych tonów; gama Golden doskonale służy większości Polek;
- "sunny" dedykowane są kobietom o ciepłej, słowiańskiej urodzie. Przeważają w nich nuty cytrynowej żółci, z wyraźnymi nutami złota.
Opakowanie podkładu o pojemności 4g - 34,90zł
Opakowanie podkładu o pojemności 10g - 59,90z

mineralne, sypkie
rozświetlające

Świetny- jak chyba wszystko od Annabelle

Jestem wierna marce Annabelle od lat.
Z podkładem rozświetlającym również znamy się od dawna, jednak nie jest podstawą makijażu u mnie.

Mam skórę normalną w kierunku mieszanej, ale zdecydowanie wolę efekt wersji kryjącej.

Ta wersja jest świetna pod oko lub, wydaje mi się, do posiadaczek suchej cery.

Sam produkt jest bardzo wysokiej jakości, w szerokiej gamie kolorystycznej, solidnie zapakowany i wygodny w aplikacji.
Starcza na naprawdę długo, bardzo dobrze wpływa na cerę, gojąc stany zapalne.

Sam produkt oceniam na 5, jednak nie do końca jest do produkt dla mnie w pełni.

Wykorzystała: kilka próbek

Jeden z najgorszych rozświetlających jakie miałam

Z podkładami Annabelle Minerals jakoś nigdy nie było mi po drodze, mimo że to od tej marki dawno temu zaczęłam swoją przygodę z minerałami.
Obserwuję ich nowości,zmiany w recepturach i kupiłam dwie próbki podkładu przy okazji innych zakupów. Firma coś namieszała w kolorystyce ale po tylu latach wiem w ciemno jaki odcień wybrać- od razu po nałożeniu było idealnie.
Podkład nie pyli, obecność drobinek jest dość mocno zauważalna. Kryje średnio ale dla mnie satysfakcjonująco ( wystarczy mi wyrównanie kolorytu). Ucieszyłam się, że może uda mi się wrócić do polskiej marki mineralnej ( Neauty zawinęło się w tym roku,ku mojej rozpaczy, amerykańskie Meow podobnie), bo kolorystycznie było super, a początkowy efekt bardzo mi się podobał. Czar prysł po dwóch godzinach- kolor mocno ściemniał, twarz wyglądała na upoconą, jak posmarowaną smalcem. Doprowadziłam to do porządku, ale po godzinie było to samo. Cerę mam skłonną do przesuszenia i uwywam na co dzień podkładów rozświetlających albo kryjących - do tej pory żaden z sypkich,którego używam, nie powodował takiego brzydkiego efektu.

Cieszę się,że nie kupiłam w ciemno całego opakowania.

Rewelacyjny podkład mineralny

Używam tego podkładu od dłuższego czasu i nie zniknie z mojej kosmetyczki. Używałam na zmianę z innymi podkładami ale zawsze do niego wracam.
Dla mnie sprawdza się w 100% mimo, iż mam cerę naczynkowa i potrzebuje dobrego krycia. Nie każdemu może odpowiadać to iż jest to podkład w pudrze, odnoszę wrażenie ze może podkreślać przesuszona skore ale ja tez mam sucha skórę, jeśli jest dobrze nawilżona to nie ma z tym problemu. Kolor idealny, rozświetlenie lekkie ale widoczne. Miałam podkład bareminerals ale Annabelle minerals nie jest gorszy a cena jest znacznie niższa.

Rozświetlacz na całą twarz?

Kupiłam ten puder, bo byłam zadowolona z mineralnego podkładu AM w wersji matującej.
Liczyłam raczej na satynowy blask, niż na efekt, który wyglądał niczym rozświetlacz nałożony na całą twarz.
Drobinki są dość duże i wygląda to trochę nienaturalnie.
Trwałość pudru pozostawia wiele do życzenia, w mojej opinii odbiega od wersji matowej, a także kryjącej.
Ostatecznie mieszałam go z podkładem matującym żeby ukryć efekt świecącej choinki na całej twarzy.
Poza tym produkt szybko się kończy, bo standardowo w trakcie nakładania wznieca w powietrze wielką pudrową chmurę, która osiada na wszystkim dookoła.
Nie polecam.

Zbędny

Dla mnie to nie jest podkład ale lekki puder rozświetlający do wykończenia makijażu. Krycie ma znikome nawet jak na minerały, przez tą mało kryjącą formułę bardzo ciężko go nałożyć równomiernie żeby otrzymać jakikolwiek efekt.. Według mnie to produkt dla idealnych cer lub do wykończenia makijażu jako puder rozświetlający. Przy czym w mojej opinii, drobiny ma naprawdę widoczne więc to już zależy jaki kto efekt lubi. Jeśli lekko satynowy połysk to raczej z tego brokatowego pyłku nie będzie zadowolony. Oceniam oczywiście przez pryzmat moich potrzeb ale w przeciwieństwie do wersji kryjącej i matujacej ta zupełnie mi się nie sprawdziła i jest według mnie zbędna. Poprzednimi wersjami można uzyskać niewielkie krycie a rozświetlanie dodać tak gdzie tego chcemy za pomocą rozświetlacza.

Kocham miłością bezgraniczną

Kosmetyków Annabelle Minerals używam od wielu lat, przetestowałam wszystkie formuły podkładu mineralnego i rozświetlający jest u mnie od dawna numerem jeden. Próbowałam minerałów innych firm, ale za każdym razem potulnie wracam do Annabelle.

Początkowo najczęściej używałam formuły kryjącej, do podkładu rozświetlającego podchodziłam z rezerwą, bo bałam się błysku na twarzy, ale całkowicie niepotrzebnie! Podkład rozświetlający zawiera baaaardzo maleńkie drobiny, daje naturalne świetliste wykończenie, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Produkt najbardziej lubię aplikować kolistymi ruchami przy pomocy pędzla kabuki. Wystarczy odrobina proszku i jedna warstwa, aby wyrównać koloryt skóry, drugą warstwę nakładam aby osiągnąć trochę lepsze krycie. Cała aplikacja zajmuje mi ok minuty. Uwielbiam to, że minerały dają niesamowicie naturalny efekt, twarz nie wyglada jak maska manekina. Ja osobiście lubię gdy spod podkładu widać jakąś fakturę skóry/piegi, czy nawet lekkie niedoskonałości - czuję wtedy, że skóra twarzy jest upiększona, a nie całkowicie zakryta.

Ogromnym plusem jest krótki przyjazny skórze skład podkładu.Nic mnie nie zapycha ani nie wysusza. Gama kolorystyczna to również ogromna zaleta marki, każdy znajdzie coś dla siebie. Wydajność produktu jest nieziemska, jedno opakowanie 4g spokojnie starcza na wiele miesięcy.

Podkłady Annabelle cenię również za komfort noszenia, nie czuję abym miała cokolwiek na twarzy. Wieczorem makijaż nadal wygląda dobrze, produkt ściera się z twarzy, ale dzieje się to bardzo równomiernie. Podkład świetnie współpracuje praktycznie ze wszystkimi kosmetykami jakich przyszło mi do tej pory używać. Korektory, róże kremowe i te prasowane, rozświetlacze w kremie czy też filtry spf. Uwielbiam ten podkład i raczej wątpliwe aby jakieś inne minerały byłyby w stanie przebić Annabelle.

Delikatny, naturalny efekt

Kupiłam ten podkład już tak dawno, że nawet nie pamiętam kiedy. Na szczęście produkty mineralne nie tracą terminu ważności, więc nim mu się nie działo przez te lata. Generalnie rzadko używam podkładów, ale zdarzają się takie sytuacje, kiedy po prostu trzeba czymś upiększyć twarz.

Z początku nie byłam zbyt zadowolona z tego podkładu. Nie do końca wiedziałam jak się z nim obchodzić. Miałam wrażenie, że on nic nie robi; nie zakrywa ewentualnych niedoskonałości, nie wyrównuje kolorytu, na dodatek strasznie wybłyszcza się i wytłuszcza na twarzy, tworząc taki mokry efekt. Miałam też wrażenie, że szybko się ścierał i brzydko zostawał w porach skóry. I tak też na kilka lat wylądował w szafce i sięgałam po niego naprawdę niechętnie.

Podejrzewam, że dzięki temu, że zadbałam o prawidłową pielęgnację twarzy produkt po latach okazał się o wiele lepszy. Przede wszystkim wystarczy jedna warstwa i naprawdę niewiele produktu, żeby ładnie wyrównać koloryt. Krycie raczej nie jest jakieś baaardzo mocne, ale delikatne przebarwienia są zasłonięte, na jakieś mocniejsze niedoskonałości warto najpierw nałożyć korektor. Sama skóra wydaje się być pod podkładem gładsza, ładniejsza, ujednolicona. Produkt już się tak nie wybłyszcza i nie ściera z prędkością światła. Lubię go czasem zastosować zamiast spf (wiem, że podkład nie zastępuje spf, ale trochę ochrania skórę, a ja nie za bardzo lubię mój obecny spf ;) ). Podkład na pewno nie stworzy efektu maski, raczej nada naturalny glow i wyrównanie kolorytu. Pewnie nie byłabym z niego tak zadowolona gdybym miała problem z trądzikiem albo gdybym chciała tworzyć takie mocne, porządne krycie.

Produkt jest dość drogi, trudno mi określić jego wydajność, po 1. nie używam go codziennie, po 2. to opakowanie przeleżało w szafce parę lat xd Ale wydaje mi się, że przy codziennym używaniu może wystarczyć na około półtorej miesiąca, może 2.

Niestety nie pamiętam, który dokładnie odcień zamówiłam, wydaje mi się, że Sunny fairest i trafiłam z kolorem idealnie. Trochę denerwuje mnie opakowanie produktu - proszek trzeba wysypać przez małe dziurki w pokrywce zabezpieczającej na wieczko produktu i stamtąd nabierać na pędzel. Sam proszek niezbyt chętnie się wysypuje, więc trzeba trochę postukać opakowaniem, żeby coś tam na wieczko wypadło ;) a wieczko jest usmarowane produktem, czego za bardzo nie lubię. Aczkolwiek nie wiem, czy istniałaby jakaś lepsza alternatywa dla tego typu produktu.

Nie sprawdził się przy mojej mieszanej cerze....

Jakichś czas temu zakupiłam próbny zestaw kosmetyków AM.
Nigdy wcześniej nie miałam styczności ani nie używałam podkładów mineralnych i na samym początku miałam pewne problemy z aplikacją.
Podkład zapewnia krycie, które określiłabym jako lekkie w kierunku średniego, gdyż nie do końca poradził sobie z moimi przebarwieniami na twarzy.
Nakładałam go na mokro jak i na sucho, podkład ładnie rozświetla twarz, jednak w inny sposób niż typowe płynne podkłady rozświetlające jakie do tej pory używałam. Niestety w słońcu wygląda to nie za ciekawie, moja mieszana cera świeciła się milionem małych drobinek ,przez co średnio się z nim polubiłam.
Na plus na pewno będzie to iż do podkładu mineralnego nie ma potrzeby użycia pudru a to jakaś oszczędność.
Ja zdecydowanie wolę płynne i tradycyjne podkłady, są bliższe memu sercu i jak dla mnie wygodniejsze.
Raczej nie zdecyduje się na zakup tego podkładu.

Pięknie wygląda na skórze

Planowałam kupić wersję matującą ale dostałam od znajomej tę rozświetlającą. Nie myślałam że przypadnie mi do gustu bo mam tłustą cerę ale miło się zaskoczyłam.

Próbowałam nakładać na mokro, wtedy daje więcej krycia ale wolę na sucho. Nakłada się dobrze tylko trzeba dobrze wsmarować kilka cienkich warstw.

Trwałość jest fantastyczna. Trochę zostaje na maseczce ale zdecydowanie więcej na twarzy, nawet po całym dniu pracy.

Nawet na mojej tłustej cerze podkład nie wygląda zbyt błyszcząco, skóra jest po prostu rozświetlona ale nie błyszcząca, wygląda zdrowo.

Podkład nie spływa z potem, jest może nie w 100% ale wodoodporny.

Bardzo podoba mi się efekt wersji rozświetlającej ale kupię też bardziej kryjącą i pewnie będę używać ich jednocześnie.

CUDOWNY podkład

Szukając podkładu z dobrym składem trafiłam na informacje o tym produkcie, nie do końca jednak przekonywała mnie pudrowa formuła, obawiałam się, że będzie się kiepsko aplikował i miał słabe krycie. Okazało się na szczęście, że obawy były bezpodstawne:-)
Co do aplikacji, na początku próbowałam mieszać go z kremem nawilżającym, żeby stworzyć coś o konsystencji zbliżonej do standardowego podkładu, jednak trudno było mi uzyskać dobre proporcje, a po nałożeniu na twarz podkład wyglądał ciężko. Idealnym sposobem aplikacji okazało się nanoszenie go w formie sypkiej na nawilżoną kremem twarz za pomocą dużego pędzla do pudru. Efekt jest niesamowity! Podkład idealnie 'przykleja się' do nakremowanej skóry, wygląda lekko, świetliście, jak zdrowa skóra. Po prostu pięknie:-). Na codzień nakładam cieniutką warstewkę produktu, która ładnie wyrównuje koloryt cery, ale daje efekt jakbym nie miała na twarzy podkładu, ale jeśli potrzebuję w jakimś miejscu mocniejszego krycia, to bez problemu daje się dołożyć więcej produktu.
Krycie można łatwo stopniować od lekkiego do niemal pełnego.
Kolor, który mam to Golden Fair - przy mojej jasnej cerze z żółto-oliwkowym podtonem wygląda bardzo ładnie, nie wpada w pomarańczowe, łososiowe, ani różowe tony. Na plus oceniam dostępne kolory - zarówno osoby z bardzo bladą, jak i ciemniejszą cerą, mające różne podtony znajdą coś dla siebie.
Trwałość makijażu wykonanego tym podkładem jest bardzo dobra - nałożony rano wytrzymuje w świetnym stanie aż do wieczora. Na mojej mieszanej cerze pod koniec dnia potrafi wyświecić się nieco w okolicy 'T', ale użycie bibułki matującej albo nawet zwykłej chusteczki higienicznej rozwiązuje sprawę - makijaż nie rusza się z miejsca i wygląda świeżo.
Cena (zapłaciłam za niego na promocji ok. 35 zł, standardowo kosztuje nieco ponad 40 zł) jak na tak wspaniały produkt jest moim zdaniem bardzo korzystna.
Według mnie ten podkład jest genialny - wygląda na skórze przepięknie i naturalnie, szybko i bezproblemowo się aplikuje, jest bardzo trwały i ma piękny kolor. Sztos:-))

Niby podkład rozświetlający ale tak naprawdę złoto

Krótkie podsumowanie - najlepsze co miałam. Lekki, słabe krycie (w końcu nie o krycie tu chodzi), rozświetla ale nie robi sztucznego glamour na twarzy, antybakteryjny, wydajny, daje poczucie komfortu, nie wysusza, jest sitko w opakowaniu gama kolorystyczna Golden Fair jest tym czego szukałam całe życie dla mojej nieco żółtawej cery i ten rozświetlasz to idealny match.

Wszystko :)

Nigdy nie używałam pudrowych podkładów, bo bałam się że będą wyglądać źle, mnie osobiście gruba warstwa pudru na twarzy odstręcza. Do sięgnięcia po AM skłoniła mnie szeroka gama kolorystyczna - udało mi się idealnie dobrać kolor (natural fairest) i obietnica rozświetlenia.

Dużym plusem jest możliwość kupienia próbki, bez wcześniejszego testu nie siegnelabym po duży produkt.

Podkład ładnie stapia się że skórą, nie tworzy maski. Ładnie wyrownuje koloryt i daje bardziej naturalne wykończenie niż większość znanych mi kremów bb.

Zawiera niewielkie drobinki, które mogą być widoczne w bardzo mocnym świetle (pełne słońce), ale jestem w stanie to zaakceptować.

Wyraźnie poprawił mi stan cery.

Duże opakowanie wystarcza mi na ponad rok, przy dosc lekkim stosowaniu ( raczej ujednolicebie koloru niż mocne krycie) i letniej przerwie na krem bb.

Podkładu używam od ponad 3 lat, testowałam jeszce dwa inne, ale zostałam przy tym.