Annabelle Minerals, Mineralny podkład rozświetlający

Annabelle Minerals, Mineralny podkład rozświetlający

Rozświetlający podkład mineralny Annabelle Minerals jest delikatny dla skóry, zapewnia umiarkowane krycie i polecany jest kobietom o cerze, która nie wymaga intensywnego podkładu, potrzebuje dodania blasku i świeżości. Podkład nie zatyka porów, „oddycha”, dając poczucie lekkości i naturalny wygląd. Wygodny, elegancki słoiczek z sitkiem zabezpiecza podkład przed rozsypywaniem i ułatwia aplikację.

Marka Annabelle Minerals potrzebowała jedynie czterech składników, by stworzyć doskonałe, naturalne kosmetyki, które zapewniają piękny makijaż. Rozświetlająca mika, matujący tlenek cynku, odpowiedzialny za ochronę UVA/UVB na poziomie SPF15 dwutlenek tytanu i koloryzujący tlenek żelaza-ultramaryna, zapewniają piękny, pielęgnujący makijaż.

Rozświetlające podkłady mineralne Annabelle Minerals dostępne są w 22. odcieniach, z podziałem na cztery gamy kolorystyczne
- "beige" dedykowane są kobietom o chłodnym typie urody, z karnacją wpadającą w delikatne różowe tony;
- "natural" są idealne dla kobiet o karnacji wpadającej w odcienie szarości i beżu;
- "golden" dla kobiet o ciepłym typie urody z dominującymi żółte nuty z domieszką oliwkowych tonów; gama Golden doskonale służy większości Polek;
- "sunny" dedykowane są kobietom o ciepłej, słowiańskiej urodzie. Przeważają w nich nuty cytrynowej żółci, z wyraźnymi nutami złota.
Opakowanie podkładu o pojemności 4g - 34,90zł
Opakowanie podkładu o pojemności 10g - 59,90z

Tylko w duecie

Bardzo przejechałam się na recenzjach, które przeczytałam na Wizażu odnośnie tego pudru. Byłam wręcz pewna, że to kosmetyk idealny dla mnie. Cóż...

W swojej kosmetyczne posiadam podkład mineralny AM kryjący, który uwielbiam i kupuję regularnie. Bardzo lubię podkłady rozświetlające, dlatego postanowiłam wypróbować taką opcję w wersji sypkiej. Wybrałam odcień dokładnie taki sam, jaki mam w wersji kryjącej czyli Golden Fair- idealny do niezbyt ciemnej (ale też nie porcelanowej) ciepłej cery.
Podkład nałożony samodzielnie w ogóle nie kryje (a ja nie mam zbytnio co ukrywać). Mocno rozświetla twarz nieestetycznym, tłustym "blaskiem", podkreśla wszelkie niedoskonałości. Jak dla mnie efekt ten jest nie do zaakceptowania. Twarz wygląda na zaniedbaną i przetłuszczoną a cerę mam mieszaną, która jednak często bywa sucha i nie "błyszczy" się.
Podkład sprawdza się z kolei jako mieszanka z podkładem kryjącym, przy czym podkładu kryjącego powinno być 2/3 a rozświetlającego 1/3. Wtedy buzia wygląda rzeczywiście ładnie, jest ujednolicona i dodatkowo subtelnie odbija światło. Wygląda świeżo i promiennie.

Wydajność oceniam jak zwykle przy podkładach AM na dobrą, cena również jest adekwatna do jakości i genialnego składu kosmetyków.

Reasumując- podkład rozświetlający solo zasługuje na 1 gwiazdkę, natomiast jako domieszka do podkładu kryjącego na 5 gwiazdek. Końcowa średnia to 3.

Nie polecam do cery dojrzałej, bo taka najczęściej ma spore wymagania i coś do zakrycia. Myślę, że podkład solo sprawdzi się dla młodej, jednolitej skóry, która wymaga tylko kropki nad "i" i nie jest cerą tłustą.
Przy cerze dojrzałej podkład sprawdza się jedynie w duecie z podkładem kryjącym lub matującym.

Wraz z podkładem Anabelle Minerals idę w kierunku naturalnej pielęgnacji <3... Czuję, że to jest to...

Rozświetlające wydanie podkładu Annabelle Minerals Zakupiłam w zasadzie już jakieś pół roku temu. Jednak ostatecznie premiery użytkowania w mojej toaletce doczekał się on dokładnie miesiąc temu...
Chciałam wówczas wykończyć moje wszelkie podkłady itp... Przez ostatni miesiąc dość intensywnie, w zasadzie każdego dnia rano sięgał po ten kosmetyk wykonując z nim bardzo lekki naturalny makijaż.
Który w mojej ocenie jest najlepszym rozwiązaniem nie tylko na upalne letnie dni jak również na zimową zawieruchę. I w sumie sama nie wiem dlaczego wcześniej nie sięgnęłam po tego typu kosmetyki...

Jest to plastikowy słoiczek z czarną elegancką, matową zakrętką po odkręceniu której -ukazuje się nam siteczko z przekręconym wnętrzem które pozwala w higieniczny sposób utrzymać całe produkt.
Samo opakowanie i jego zamysł jak dla tego typu sypkich kosmetyków kolorowych jest idealnym rozwiązaniem... Nie mam się czego doczepić.

Efekt
Nawiązując do tematyki efektu jaki uzyskuje na skórze przy stosowaniu podkładu rozświetlającego Annabelle Minerals- muszę tutaj dodać na wstępie, że jest to kosmetyk który idealnie sprawdza się na skórze, która jest pozbawiona wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Warto również dodać. iż mineralne podkłady w wyraźny sposób podkreślają wszelkiego rodzaju odstające suche skórki dlatego też jak już wspomniałam przy stosowaniu tego typu produktów wręcz wskazana jest idealna cera w przeciwnym razie gwarantowane jest iż suche skórki zostaną podkreślone.

Aplikując podkład niewielką ilość produktu wysypują na zakrętkę następnie sięgam po zbity pędzelek Annabelle Minerals, który przeznaczony jest typowo do aplikacji podkładów mineralnych. Dodam bardzo dobrze sprawdza się w tej roli.
Maleńka ilość proszku zostaje równomiernie rozprowadzona na mojej cerze dając przy tym bardzo naturalny idealny efekt, który w stu procentach spełnia moje oczekiwania.
W tematyce trwałości... Jest to produkt, który bez zarzutu będzie wyglądał w mojej ocenie do 5 godzin na skórze po tym czasie wymagane są już poprawki.
Przy pomocy albo zebrania świecącej warstwy sebium ze skóry, albo lekkiej korekty pędzlem.

Tak czy owak warto dodać, że sama kondycja skóry tylko i wyłącznie ulega poprawie... Brak efektu zapychania itp...
Podkład bardzo dobrze rozprowadza się również na kremie z filtrem...

Ulubieniec

W swojej mineralnej karierze wypróbowałam trochę podkładów i ten jest zdecydowanie moim ulubionym! Mam cerę trądzikową, która jest bardzo wybredna co do kosmetyków - ten podkład przyjęła łaskawie! Zdecydowanie mój hit.

polecam bardzo!

Uwielbiam ta marke, super produkty za wspaniale niskie ceny. Swietna jakosc! Podklad rozswietlajacy jest idealny dla osob ktore cenia sobie naturalny look. Nie kryje mocno ale zapewnia super promienna skore w zaledwie kilka sekund. Jest wydajny i mam filtr UV. To ogromny plus! Uzywam koloru w odcieniu Gold i idealnie dopasowuje sie do moej oliwkowej karnacji. Aplikuje go pedzlem flat top z Annabelle ale lepszy ekeft uzyskuje innym pedzlem kabuki.

Miłe zaskoczenie

Dotąd moje przygody z podkładami mineralnymi za każdym podejściem kończyły sie rozczarowaniem, a jednak wciąż co jakiś czas próbowałam kolejnego tego typu produktu. No i wkoncu udało sie trafić w dziesiątkę

Jest świetny!

To był mój pierwszy kosmetyk mineralny i bardzo zachęcił mnie do zainteresowania się nimi. W zasadzie nie znalazłam w nim jakiś większych wad, to byłoby szukanie dziury w całym. Podkład ma ogromny wybór odcieni, zarówno pod względem jasności, jak i temperatury. Można dobrać sobie idealny. Jest trwały i nie powoduje wzmożonego świecenia się skóry. Mam cerę mieszaną, często przetłuszcza mi się na nosie i czole, ale przy tym produkcie dosyć długo trzyma mat. Oczywiście taki nieprzesadzony mat, bo to podkład rozświetlający i rzeczywiście skóra nim pokryta wygląda zdrowo. Tak przy trzech warstwach ma już krycie dobre, w sam raz dla dziewczyny, która nie ma cery idealnej, ale parę małych problemików. Żeby zbudować porządne krycie trzeba się oczywiście napracować, ale większość podkładów mineralnych tak ma i po prostu to zaakceptowałam. Ma też bardzo wygodne opakowanie, fajnym rozwiązaniem jest to, że dziurki do wysypywania produktu można zamknąć, więc w podróży nie wysypie się i nie wybrudzi całego wnętrza.

niesamowite wrażenie

Ten produkt to istne cudo. Nie spodziewałam się, że będzie nadawał się do skóry suchej i utrzymywał cały dzień na skórze. Jest niesamowity, bowiem nie tworzy efektu maski, ale zakrywa niedoskonałości cery w sposób naturalny. Nadto, jest bardzo prosty w nakładaniu, nie osypuje się, a dzięki niemu cera jest zadbana, wypielęgnowana. Coś czuję, że niedługo będę mogła zupełnie odstawić podkłady, ponieważ nie mam jakichkolwiek zmian skórnych. Podkład który mam jest trochę za jasny na lato dla mojej cery, ale bez problemu mogę zamówić sobie próbki by dopasować odcień w domu. Bardzo mi się to podoba.

Muśniecie naturalnego połysku

To był mój pierwszy produkt od Annabelle Minerals.
Wybrałam wtedy odcień BEIGE MEDIUM, który okazał się troszkę za ciemny do mojej karnacji.
Mimo to - nic straconego, używałam go jako bronzera do twarzy.
Oczywiście produkty Annabelle Minerals charakteryzują się naturalnością i bezpieczeństwem dla skóry wrażliwej i alergicznej.
Taki jest też ten puder rozświetlający.
Zamknięty w ładnym czarno-matowym, przeźroczystym słoiczku z "atomizerem" w formie siteczka, które wydostaje tyle produktu ile akurat potrzebujemy.
W konsystencji puder jest niczym pyłek aksamitu, który muska lekko na twarzy nakładany pędzelkiem.
Na pewno rozświetla skórę, przy tym lekko nadaje jej promienistego, lekko brązowego blasku.
Skóra oddycha pod jego warstwą, nie poci się, produkt nie spływa z twarzy.
Jets trwały, nie trzeba w ciągu dnia wiecznie machać pędzlem dla efektu rozświetlenia.
Poza tym wydajny - starcza na wiele miesięcy.
Ideał - po prostu, lekki niczym piórko.

Kocham, kocham, kocham!

Zacznę od tego, że zaczęłam stosować ten podkład, gdy byłam w trakcie kuracji antytrądzikowej Izotekiem i moja twarz była w opłakanym stanie. Suche skórki można było po prostu zrywać z mojej twarzy. Każdy podkład ważył się i wyglądał strasznie. No i trafiłam na to cudo! Bałam się okropnie, więc zamówiłam najpierw próbkę, no bo jak to - skóra sucha i podkład sypki? Byłam w szoku gdy nałożyłam go na twarz. Jako jedyny nie podkreślał suchych skórek, idealnie stopił się w moją skórę. Kolor - idealny. Jestem bladziochem i każdy podkład drogeryjny okazywał się za ciemny. Tutaj wybrałam kolor najjaśniejszy i pasuje doskonale. Jest wydajny, cena mogłaby być niższa, ale nie jest też drogi. Utrzymuje się cały dzień na twarzy. Ja maluje się o 7 rano i o 20 go zmywam. Nie poprawiam w ciągu dnia. Jest bardzo trwały. No i te drobinki - ach! Osoby które kochają lekki błysk będą zachwycone! Top, top, top!

Pudło..

Po tym jak skończyłam bardzo udanego brata tego podkładu, czyli podkład kryjący, postanowiłam sprawdzić coś, co w mojej ocenie będzie delikatniejsze...
Nie sądziłam jednak, że podkład rozświetlający będzie tak delikatny (!)

- nie ma mowy o żadnym kryciu, nie poradził sobie nawet z wyrównaniem kolorytu skóry,
- nie daje delikatnego efektu 'glow' jakiego się spodziewałam. Jest po prostu nafaszerowany milionem drobinek, które w dodatku są za duże.. Miałam wrażenie, że nałożyłam na twarz drobny, złoty brokat.

Liczyłam na to, że uda mi się wykorzystać produkt jako rozświetlacz, ale nawet tutaj poległ... Całe szczęście udało mi się to cacko sprzedać więc nie całe pieniądze poszły w błoto...

Uwielbiam

Uwielbiam ten produkt.
Slicznie wygląda na buzi, dodaje jej blasku, delikatnie wyrownuje koloryt ale nie ma mowy o nienaturalnym efekcie, ktory dają podkłady tradycyjne.
Buzia nie jest plasko matowa, ale tez drobinki nie sa ani duze, ani rzucające sie w oczy. Latwo uzyskać efekt no make up
Kolor dobralam stacjonarnie. Wybór jest tak duzy, ze kolor jest dla mnie po prostu idealny.
Nakladam go na mokro, z tonikiem i tak sprawdza mi sie najlepiej.
Jako krem używam miya niebieskiego i idealnie ze sobą współpracują.
Nie miałam z tym podkladem zadnego problemu z tych opisywanych w internecie (zapychanie, plamy, ciastkowanie sie itp).

Uwielbiam

Ten produkt sprawił, że mam ochotę przestać używać płynnych podkładów.
Mój kolor to Golden Cream, wybrany z pomocą Annabelle (zapytałam na Instagramie, jaki kolor będzie podobny, ale jaśniejszy od Revlon CS).
Krycie- małe/ średnie, dla mnie dobre na co dzień
Formuła- sypka, nakładam Hakuro H51
Kolor- bardzo jasny, z żółtymi/oliwkowymi podtonami

Nakładam go także pod oczy, małym pędzelkiem, ładnie rozświetla tą okolicę

Produkt ma drobinki, ale nie widać ich na skórze, za to dają ładny glow.

Nie zapycha! Nie powoduje niedoskonałości, jest w pełni przyjazny dla skóry. Na pewno kupię jeszcze wersję matująca i kryjąca, bo jednak czoło szybko się wyświeca.