Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Cena już od 26,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Rewelacja!

Mam cere mieszną i jak dla mnie podkład sprawuje sie świetnie ! Może nie matuje tak jak mowi producent ale utrzymuje sie nawet 12 h bez przemieszczania sie :) polecam!
Zalety:
-Niska cena
- Bardzo solidne opakowanie
- dozownik z pompką
- Średnie krycie idealne na codzień
-Konsystencja
-nawilża
Wady:
-nie matuje tak jak mówi producent

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501951].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno kryjący

Mam w kolorze 020 Nude Beige, nie zauważyłam aby ciemniał po nałożeniu. Jest bardzo gęsty, ale dobrze się rozprowadza. Matuje i kryje bardzo dobrze. Nie odpowiada mi jedynie tonacja koloru, ale można sobie z tym poradzić :) Na twarzy nie utrzymuje się tyle ile zapewnia producent, 18h, ale do końca dnia jakoś wytrzyma. Co jakiś czas lubię do niego wracać, wykańczam teraz drogą buteleczkę, niestety dość szybko się kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501066].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno kryjacy

Jak dla mnie zbyt treściwa formuła. Nie potrzebuje az takiego krycia. Podkład jest bardzo gesty. Mysle ze poradzi sobie z dużym trądzikiem. Dla osób borykających sie z problemami skórnymi moze byc ratunkiem. Dla mnie zbyt mocny, nienaturalny efekt maski i zastygniętej maski. Oceniam go jednak dobrze, poprostu nie jest on dla mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490086].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

Jestem za!

Kupiłam go ze względu na wiele poleceń youtuberek i nie zawiodłam się. Wyparł wszystkie moje podklady. W moim odczuciu matowy podklad to nie jest ale osobiscie uwielbiam podklady rozswietlajace wiec delikatne, ladne swiecenie zupelnie mi nie przeszkadza. Z pewnością do niego wroce :)
Plusy:
-nie podklesla suchych skorek, wrecz dzieki niemu staja sie mniej widoczne
-ma ladny kolor
-najjasniejszy jest dla mnie w sam raz a oprocz tego jedyny, ktory pasuje mi odcieniem to Loreal Ture Match 1N wiec jest naprawde jasny
-dlugo sie utrzymuje
-ładne opakowanie
-cena
Minusy:
-mimo obietnic producenta, nie jest to mat
-wydajnosc-podczas uzycia potrzebuje az 2,5 pompek gdzie zwykle 1,5 mi starcza przy nakladaniu gabka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479106].usefull || 0 }}% pomocna.

z pewnoscia niezbyt dlugotrwaly...

kupilam zachecona paroma innymi perelkami z firmy Catrice - i dosc szybko pozbylam sie zludzen o kolejnej w kolekcji.
All Mate posiada bardzo lekkie krycie - z pewnoscia nie poradzi sobie z wiekszymi przebarwieniami, nawet pomimo podwojnej ilosci zaaplikowanych warstw. reklamowany jako fluid z matowym wykonczeniem - co jest dosc ciekawe - juz kilka chwil po nalozeniu swiecil mi sie na czole i policzkach, ale absolutnie nie przeszkodzilo to w przesuszeniu skory wokol ust i nosa. ;-) bez dodatkowego wspomagacza w postaci pudru bardzo szybko sie sciera, chociaz i z nim kiepsko sobie radzi; po osmiu godzinach jest praktycznie niewidoczny.
ktoras z Wizazanek napisala, ze uzywa go w momencie, kiedy wie, ze niedlugo bedzie mogla go zmyc - zuzylam go na tej samej zasadzie, choc rurka dozujaca jest na tyle krotko scieta, ze zostala mi jeszcze masa produktu na dnie.
podkladu z pewnoscia nie kupilabym ponownie - za ta cene mozna miec cos trwalszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477456].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Całkiem niezły- ładnie kryje i stapia się z cerą. Trwałość nie jest spektakularna, jednak z pudrem trzyma się w miarę porządnie. Przyjemny zapach, opakowanie przejrzyste więc widać ile podkładu ubywa, ma również pompkę która ma ułatwić aplikację produktu, jednakże u mnie zawsze wyciska się go za dużo. Niestety zauważyłam, że jeśli używam go codziennie to moja cera go nie toleruje w takich ilościach- podkreśla suche skórki i nie kryje tak dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476636].usefull || 0 }}% pomocna.

ULUBIENIEC!

Moje odkrycie minionego roku. Mam kolor 010, idealny na zimę i jesień, bez różowych tonów, pieknie sie aplikuje i wtapia w skórę, nie pozostawia smug i nie podkreśla suchych skórek. Osobiście uważam ze jest lepszy od Revlon Colorstay. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476076].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

pod rząd zużyłam, chyba z 6 flakonów tego podkładu, bardzo dobry, wydajny, łatwa aplikacja, dzięki opakowaniu z pompką, mat jest delikatny, nie obciążająca formuła, jak dla mnie same plusy:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471237].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia.

Mam cerę mieszaną, wrażliwą, trądzikową z bardzo przetłuszczającym się czołem.
Podkład jak sama nazwa wskazuje miał być matujący. I był. Przez godzinę. Później ciemniał i moja twarz wyglądała na mokrą. Nie pomagały bibułki oraz przypudrowanie. Zapychał i pozostawały po nim grudki. Wystarczyło lekko dotknąć twarz i podkład zostawał na palcach. Mimo dość niskiej ceny jest to strata pieniędzy. Wykorzystałam go do końca i z radością wyrzuciłam do kosza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467157].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubilismy się

Jak w tytule. Gdy nałożyłam go na twarz, to efekt był całkiem niezły. Kolor (010 light beige) od razu po aplikacji był idealny, jednak po jakims czasie ciemnieje, i to niestety w kierunku pomarańczy. Krycie jest bardzo średnie, matowy też on nie jest, skóra bez pudru świeci sie jak latarnia. Bardzo szybko sie sciera. Uzywam go tylko wtedy, gdy chce wygladac zaledwie "znośnie" i gdy wiem, ze za max kilka godzin bede mogla go zmyc, poniewaz mimo wszystko szkoda mi wyrzucic.
Podsumowując: ja odradzam kupno, bardzo bardzo przeciętny podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445386].usefull || 0 }}% pomocna.