All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Cena już od 26,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Znasz skład tego produktu?

średniak

Powiem szczerze spodziewałam się więcej po tylu opiniach dobrych ... Zwłaszcza ,że jak rzadko znalazłam sobie naprawdę odcień idealny! Ogólnie to tak trwałość tragedia , zapach świetny , krycie średnie ,.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280431].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobrze

Na zakup produktu zdecydowałam się bo jestem zachwycona kamuflażem z tej firmy i chciałam sprawdzić czy inne produkty tej marki też są tak dobre.

+cena
+jasny odcień
+zapach
+dobrze się rozprowadza
+nie podkreśla suchych skórek i porow

+/- średnie krycie
+/- moglby sie dłużej trzymać ale nie jest najgorzej (wytrzymuje ok.6h)
+/- początkowo jest trochę widoczny ale po paru minutach dobrze się wtapia

-dostępność

Także podsumowując jak za taką cenę jest naprawdę w porządku aczkolwiek mógłby mieć lepsze krycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274796].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych podkładów na lato!

Miałam już okazję testować parę produktów do twarzy Catrice i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Podkłady tej marki są bardzo tanie i często świetnie sprawdzają się moim koleżankom. Ten kosmetyk również poleciła mi przyjaciółka, a ja jestem z niego bardzo zadowolona. Moja mieszana skóra ma dużą tendencję do trądziku i przebarwień, do przetłuszczania trochę mniejszą. Podkład All Matt Plus ma naprawdę przyzwoite krycie. Może nie tak mocne jak mój ulubiony, najlepiej kryjący podkład jaki znam, ale naprawdę daje radę. Dodatkowo zastawiając go z jednym z moich ulubionych korektorów również Catrice, płynnym Camouflagem, kryje wszystkie niedoskonałości mojej skóry. Nie mam żadnych suchych skórek, więc nie wiem czy je podkreśla, czy nie. Robi to co ma robić, czyli matuje skórę jednocześnie nie wysuszając jej. Najlepiej nałożyć go jednak na krem plus bazę nawilżającą, żeby nie ryzykować niepotrzebnym wysuszeniem. Mój kolor, czyli 025 Sand Beige, nie jest idealny, ale dobrze zgrywa się z jej naturalnym odcieniem. Producent obiecuje nam również, że kosmetyk będzie utrzymywał się do osiemnastu godzin. Osiemnaście to lekka przesada, ale faktycznie utrzymuje się długo, od momentu nałożenia do demakijażu. Cena jest naprawdę niska, jeśli przełożymy ją do tak fajnej jakości. Polecam tym, którzy mają ograniczony budżet.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ile dokładnie, ale malutko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272616].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Za dużo brokatu

Kupiłam zachęcona opiniami, długo szukałam po drogeriach bo jest trudno dostępny, a jak już jest -to nie ma jasnego koloru na stanie, ale udało się. Moje zadowolenie pękło jak bańka mydlana, kiedy zaczęłam nakładać go na twarz i zamiast matu było typowe rozświetlenie. Rozumiem, że producent chciał zapewnić promienny efekt, ale na twarzy po kilku godzinach ten efekt jest nie najlepszy. Podkład ma gęstą konsystencję, ale krycie daje raczej średnie.

+/- jasny kolor (010 Light Beige wpada w róż)
+ opakowanie
+ cena

- brak satynowego wykończenia, które obiecuje producent
- wymaga przypudrowania
- słaba trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260716].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Kupiłam ten podkład ze względu na dobre opinie i troszkę się zawiodłam. Na początku byłam bardzo zadowolona, z czasem jednak robiło się coraz gorzej. Jestem posiadaczką cery tłustej, co za tym idzie od podkładu, który ma w nazwie 'matt' oczekuję, iż rzeczywiście będzie on matował moją świecącą się cerę, przynajmniej na jakiś czas. I tu wielki zawód. Podkład od razu po nałożeniu nie zastyga na mat. Na mojej twarzy świeci się dopóki go nie przypudruję. Na rozprowadzanie i konsystencje nie mogę narzekać. Kolejnym minusem jest to, że strasznie szybko spływa, schodzi nierównomiernie, po 3 godzinach nie wygląda najlepiej a po max. 5 wymaga poprawki i to dość sporej. Nawet przypudrowany pudrem ryżowym nie wytrzyma w stanie nienaruszonym dłużej niż 3h. A szkoda, ponieważ zaraz po nałożeniu wygląda bardzo ładnie, skóra wydaje się być nawilżona i rozświetlona. Gdyby nie brak matu i to że podkład dosłownie spływa z twarzy byłyby to kandydat na jednego z moich ulubieńców.

PLUSY:
-po nałożeniu bardzo ładnie wygląda na twarzy
-najjaśniejszy kolor 010 bardzo ładny, z żółtymi tonami
-piękny zapach
-dobrze się rozprowadza, nie robi smug
-krycie średnie, można budować bez efektu maski

MINUSY:
-nie matuje
-spływa z twarzy po krótkim czasie
- ciężko dostać kolor 010, trzeba szukać w drogeriach internetowych
-pompka, ktora się często zacina
-potrafi się zważyć na twarzy
-schodzi nierównomiernie, tworząc plamy
-mało wydajny, miałam go ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250711].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Od dawna szukam idealnego podkładu. Jak na razie ten podkład sprawdza się najlepiej do mojej jasnej karnacji i mieszanej cery. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie ciemnieje, pozostawia ładnie zmatowioną cerę. Kupuję go w Naturze, w promocji kosztuje ok 21 zł. Co do krycia jest średnie, ale można je budować. Fajne opakowanie z pompką. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236413].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Idealny na co dzień :) Jest lekki i jak dla mnie dobry na delikatne nie doskonałości.
Mimo tego,że jest matowy to i tak go przypudrowuje transparentnym pudrem, krycie ma małe ale mi to w zupełności wystarcza. Nie czuje się go w ogóle na twarzy lecz po ponad 6-8 godzinach się ściera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236276].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie. :-)

Kupiłam, bo naczytałam się i nasłuchałam wiele dobrych opinii na jego temat. Nie byłam do końca przekonana, bo marka Catrice zawsze kojarzyła mi się z tanimi kosmetykami i jakoś nigdy nie wpadłam na to, że może mieć dobre podkłady. Kupiłam i nie żałuję zakupu, chociaż na razie odpoczywa sobie po swoim miesiącu, w którym ciężko się napracował. :D
+ TRWAŁOŚĆ. Naprawdę trwały i to na długo.
+ KONSYSTENCJA. Nie jest wodą, a więc jest super.
+ OPAKOWANIE. Jest fajny aplikator, dzięki któremu możemy sobie wycisnąć na dłoń odpowiednią ilość produktu.
+ KOLOR. Ja miałam akurat chyba trzeci, bo pierwszy był zbyt jasny, natomiast drugi miał różowe tony i wcale nie był ciemniejszy niż ten trzeci. W zasadzie różnią się one tylko tym, że trzeci ma tony żółte, a drugi jest koszmarnie różowy.
+ NIE ZAPYCHA. Jak zawsze duży plus.
+ CENA. Spokojnie do 30 złotych, a więc nie zaliczam go jeszcze do specjalnie drogich.
+ KRYCIE. Ono nie jest duże, ale ja nie oczekiwałam od niego dużego krycia, a jedynie chciałam, żeby ładnie wtapiał się w twarz, nie robił smug, ani plam i mnie nie zapchał. Wszystko się sprawdziło, więc na plus.
- WYDAJNOŚĆ. Używałam go miesiąc i wcale niezbyt dużo go nakładałam, a jednak nie mam już połowy opakowania.
- MAT. Wcale nie daje jakiegoś specjalnego matu. Jak dla mnie to wykończenie jest bardziej satynowe, no ale mnie to również nie przeszkadza. :-)

Podsumowując daję mu 4 gwiazdki, bo jednak wydajność nieco mnie zasmuciła. Poza tym byłam i jestem z niego bardzo zadowolona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236203].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Mam cerę tłusta wiec szukałam podkladu który nie spłynie z mojej twarzy jak wszystkie które miałam do tej pory. Na samym początku zdziwiła mnie jego konsystencja i pomyślałam że pewnie szybko spłynie. Ale tak nie jest! Jakie mile zaskoczenie.
+podklad fajnie matuje i nie świeci się nawet w strefie T
+nie spływa z twarzy.
+Nie uczula
+utrzymuje się na twarzy ok 6 godzin a potem troszkę trzeba poprawić
+bardzo dobrze dopasowywuje się do twarzy wiec nie ma efektu maski
+jeżeli chodzi o krycie to jak dla mnie jest średnie. Wiadomo że nie wygladzi niedoskonałości do zera i nie sprawi że znikną ale je przykrywa i nie są już takie czerwone
+nie podkreśla suchych skórek !!! A wręcz sprawia że ich nie widać.
+ cena! Nie myślałam że będę z niego zadowolona za tak niska cene skoro drogie podkłady mnie zawiodły a jednak!
Jak dla mnie super podklad na codzień i jak się okazuje jeszcze nie spotkałam podkladu który miałby tyle zalet.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235766].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry podkład lecz nie dorównuje Revlonowi

Będę pisała w skrócie,podkład oceniam tak na 3+ , bardzo podoba mi się jego konsystencja jest jak krem nawilżający.Był nałożony na moją twarz podczas zakończenia roku gdzie było bardzo upalnie i chcąc czy nie chcąc spocisz się ;).Jednak bardzo wielkie zaskoczenie ze strony podkładu,był nienaruszonym stanie , według mnie kryje ale bardzo lekko. Lekko też świeciłam się w strefie T, ale było to niezauważalne.Polecam ten podkład ze względu na dobre opinie jak i cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223426].usefull || 0 }}% pomocna.