All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Cena już od 26,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Używałam kiedyś...

Używałam kiedyś, ba nawet sporo, ale nie znałam się - definitywnie nie dla mnie, dla moich skórek, lubiliśmy się z powodu koloru, z tego co pamiętam to się ważył, no i najgorsze te skórki... Może dobrze się sprawdza na właściwej cerze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356561].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie... NAJLEPSZY!

Kupiłam ten podkład kilka miesięcy temu po raz pierwszy i jak dla mnie jest hitem!
Mam kolor 015 Vanilla Beige i jest idealny do koloru mojej karnacji.
PLUSY:
- kolor po nałożeniu na twarz jest taki sam jak w opakowaniu, nie utlenia się
- ma żółtawe tony (dla mnie jest to plusem, gdyż nie lubię gdy podkład jest różowy na twarzy)
- świetny zapach
- ma średnie krycie, dzięki temu łatwo można go budować i nie robi maski
- nie zostawia smug
- przyjemnie opakowanie a w dodatku z pompką, dla mnie to baardzo duży plus!

WADY:
Mimo, że dla mnie jest podkładem idealnym to posiada kilka malutkich wad
- nie jest do końca matujący, skóra się lekko świeci (jeżeli któraś z Was nie lubi tego tak jak ja, bez pudru się nie obejdzie)
- jest średnio wydajny przy codziennym użytkowaniu
- ciężko jest dostać kolor 015 Vanilla Beige, muszę zamawiać w drogeriach internetowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348911].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity podkład za nieduże pieniądze

Kupiłam Catrice bo nadal szukam ideału i chciałam wypróbować produkt ze średniej półki, bo te z wyższej wykańczają mnie finansowo ;)

+ łatwo się rozprowadza
+ dobra gama kolorystyczna, to pierwszy podkład, który kolorem idealnie wtapia się w moją karnację (jasna ale z żółtym odcieniem)
+ szklane opakowanie z wygodną pompką

- niezbyt matowi, mam cerę mieszaną, po nałożeniu na podkład pudru matującego efekt utrzymuje się ok. 3-4h
- w żaden sposób się nie wchłania, "leży" na skórze, gdy dotknęłam twarzy usmarowałam sobie palce : /
- niezbyt wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324436].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Pozytywnie

Kupiłam ten podkład całkiem niedawno, po raz pierwszy. Ogólnie rzecz ujmując nie byłam wielką fanką Catrice. Kupiłam podkład przypadkiem, podczas promocji kolorówkowej, stał ostatni i pomyślałam, że go wezmę. Zapłaciłam jakieś chyba 20 zł czy nawet i mniej i nie uważam, ze wyrzuciłam pieniądze w błoto. Podkład naprawdę jest warty wypróbowania.

Zalety:
dostępność
- kilka wariantów koloru
- opakowanie z pompką
- odcień 010 jest naprawdę jasny
- ładny zapach produktu o ile można to zaliczyć do plusów
- bardzo lekka konsystencja a zarazem dobrze kryjąca
- podkład po nałożeniu na twarz wtapia się w skórę i w nią wsiąka nie robiąc efektu maski. Nie ma mowy też o smugach oraz o ciemnieniu
- krycie można stopniować poprzez nakładanie np dwóch bardzo cienkich warstw lub przez dokładanie i wstemplowanie tylko w miejscu problematycznym
- nie ściera się z twarzy
- nie powoduje wysypu nieprzyjaciół
- wydajny - potrzebuję dwóch pompek na całą twarz już pokrywając miejsca bardziej wymagające
- można go używać bez pudru - kilka razy zapomniałam go użyć i zachowuje się tak samo jak i z pudrem

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308481].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Lubię firmę Catrice, ale ten podkład zdecydowanie nie należy do ich udanych produktów. Nie kryje dobrze, kolory jakieś takie szarobure, twarz się po nim świeci i zapycha skłonne do trądziku cery. Po 2/3 godzinach trzeba znowu przypudrować skórę, a to jest podkład "matujący", więc chyba coś jest nie tak.

Niestety nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307091].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadzieja

Skusiłam się na niego podczas wakacji gdyż opaliła mi cera w związku z czym podkład, którego używał był dla mnie za jasny. Postanowiłam wypróbować coś nowego i dokonałam tego nieudanego zakupu. Wybrałam odcień 010 Light Beige.

Minusy:
* jest gęsty, ciężki i tłusty, przez co cera się świeci, właściwie co 2-3h musiałam go przypudrowywać, szczególnie gdy byłam w pracy (sprzedawczyni w sieciówce z odzieżą) przy oświetleniu cera się po prosty błyszczała
* obciąża cerę, moja po nim przez miesiąc nie mogła dojść do siebie
* po dłuższym czasie można go zetrzeć z twarzy, w ogóle nie współgra ze skórą
* producent obiecuje 18h wytrzymałości, według mnie to maksymalnie pół godziny
* dosyć brzydki żółty odcień
* nawet jasny wydawał się ciemnieć na skórze po czasie

Plusy:
* zakrętka ma wbudowany patyczek, przez co nie trzeba posiadać dodatkowych akcesoriów do wydobycia go ze słoiczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301606].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Powiem szczerze spodziewałam się więcej po tylu opiniach dobrych ... Zwłaszcza ,że jak rzadko znalazłam sobie naprawdę odcień idealny! Ogólnie to tak trwałość tragedia , zapach świetny , krycie średnie ,.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280431].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobrze

Na zakup produktu zdecydowałam się bo jestem zachwycona kamuflażem z tej firmy i chciałam sprawdzić czy inne produkty tej marki też są tak dobre.

+cena
+jasny odcień
+zapach
+dobrze się rozprowadza
+nie podkreśla suchych skórek i porow

+/- średnie krycie
+/- moglby sie dłużej trzymać ale nie jest najgorzej (wytrzymuje ok.6h)
+/- początkowo jest trochę widoczny ale po paru minutach dobrze się wtapia

-dostępność

Także podsumowując jak za taką cenę jest naprawdę w porządku aczkolwiek mógłby mieć lepsze krycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274796].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych podkładów na lato!

Miałam już okazję testować parę produktów do twarzy Catrice i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Podkłady tej marki są bardzo tanie i często świetnie sprawdzają się moim koleżankom. Ten kosmetyk również poleciła mi przyjaciółka, a ja jestem z niego bardzo zadowolona. Moja mieszana skóra ma dużą tendencję do trądziku i przebarwień, do przetłuszczania trochę mniejszą. Podkład All Matt Plus ma naprawdę przyzwoite krycie. Może nie tak mocne jak mój ulubiony, najlepiej kryjący podkład jaki znam, ale naprawdę daje radę. Dodatkowo zastawiając go z jednym z moich ulubionych korektorów również Catrice, płynnym Camouflagem, kryje wszystkie niedoskonałości mojej skóry. Nie mam żadnych suchych skórek, więc nie wiem czy je podkreśla, czy nie. Robi to co ma robić, czyli matuje skórę jednocześnie nie wysuszając jej. Najlepiej nałożyć go jednak na krem plus bazę nawilżającą, żeby nie ryzykować niepotrzebnym wysuszeniem. Mój kolor, czyli 025 Sand Beige, nie jest idealny, ale dobrze zgrywa się z jej naturalnym odcieniem. Producent obiecuje nam również, że kosmetyk będzie utrzymywał się do osiemnastu godzin. Osiemnaście to lekka przesada, ale faktycznie utrzymuje się długo, od momentu nałożenia do demakijażu. Cena jest naprawdę niska, jeśli przełożymy ją do tak fajnej jakości. Polecam tym, którzy mają ograniczony budżet.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ile dokładnie, ale malutko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272616].usefull || 0 }}% pomocna.

Za dużo brokatu

Kupiłam zachęcona opiniami, długo szukałam po drogeriach bo jest trudno dostępny, a jak już jest -to nie ma jasnego koloru na stanie, ale udało się. Moje zadowolenie pękło jak bańka mydlana, kiedy zaczęłam nakładać go na twarz i zamiast matu było typowe rozświetlenie. Rozumiem, że producent chciał zapewnić promienny efekt, ale na twarzy po kilku godzinach ten efekt jest nie najlepszy. Podkład ma gęstą konsystencję, ale krycie daje raczej średnie.

+/- jasny kolor (010 Light Beige wpada w róż)
+ opakowanie
+ cena

- brak satynowego wykończenia, które obiecuje producent
- wymaga przypudrowania
- słaba trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260716].usefull || 0 }}% pomocna.