All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Cena już od 26,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Średniak !

Kupiłam w zeszłym roku latem zachęcona pozytywnymi recenzjami i nieco się rozczarowałam. Przede wszystkim nie utrzymuje matu, świecę się po godzinie w strefie T.
Plusy:
-tani
-dość przyjemna konsystencja ,dobrze się nakłada
-dostępność (hebe, natura)
Minusy:
-ściera się bardzo szybko
-nie trzyma matu
-dziwny zapach
-mnie zapycha
-mało odcieni
-słabe krycie
Zatem więcej minusów niż plusów. Nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413901].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wytrzymuje nawet połowy dnia!!!

Zachwycona ostatnimi perełkami z tej firmy, zdecydowałam sie na zakup podkładu. Trafiło na all matt plus. Ja posiadaczka cery lekko przetłuszcającej się, z wieloma wypryskami byłam zachwycona. Jednak moj zachwyt minął po pierwszym nałożeniu. Odcień 010 wyglądał inaczej niż na testerze! Pomyślałam sobie, że trudno i go nałożyłam. Wyszłam do pracy i po 5-6 godzinach już go nie miałam na twarzy. Nie dotykałam twarzy rękami ani nic. Byłam w lekkim szoku. Podkład długotrwały, który trzyma się 5-6 godzin? chyba nie o to tutaj chodzi. Myślę,że ten produkt bedzie fajny dla młodych osób, które nie potrzebuja wielkiego krycia matu i trwałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398136].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskakująco dobry

Kupiłam go polując na podkład HD Liquid Coverage z Catrice. Cieszę się ze kupiłam ten podkład bo sprawdza sie lepiej niż LC który w końcu również dorwałam.

Opakowanie jest super (pomińmy fakt, ze na początku odkręcałam nakrętkę razem z pompką i myślałam, że to typ buteleczki z łopatką...), wygodna pompka, solidna szklana buteleczka, nakrętka dobrze się trzyma, nie otworzy się w kosmetyczce.
Lubię jego kolor, mam najjaśniejszy. Dużą zaletą jest to ze nie utlenia się na twarzy.
Konsystencja pół gęsta - lekko nawilżająca, ale nie ciężka. Dobrze blenduje się pędzlem, ale zdecydowanie najbardziej lubię go używać z gąbeczką.
Nie robi plam przy nakładaniu i nie wyciera się w placki w trakcie dnia.
Krycie jest ok, większe wypryski czy cienie i tak zakrywam korektorem, a z cała pozostałością nierówności w kolorze radzi sobie dobrze.
Matuje nieźle, ale puder jest koniecznością.
Trzyma się na twarzy bardzo dobrze.
Nadaje fajne wykończenie, początkowo matowe, z biegiem czasu to raczej pół-mat, ale nie przeszkadza mi to.
Ładnie wygląda na twarzy, nie wchodzi w pory ani suche skórki.
Nie uczula.

Ogólnie bardzo lubię go używać, to solidny kosmetyk za małe pieniądze. Nie widzę w nim wad :) Na pewno będę testować jeszcze wiele innych podkładów, ale myślę ze ten zatrzymam w swojej kosmetyczce jako koło ratunkowe :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374981].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

gdyby nie kolor

Zakupiłam kolor 020 Nude Beige i myślałam, że będzie miał ładny beżowy odcień bez różowych tonów, ale niestety się myliłam. Kompletnie nie pasuje do mojego kolorytu. Odznacza się, jego różowe tony wychodzą kilka minut po aplikacji, a szkoda bo poza tym nie mam mu nic do zarzucenia. Ładnie kryje i matuje, nie jest ciężki i dobrze się rozprowadza. Chyba po prostu zmienię kolor na jaśniejszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373381].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Podkład zakupiłam przypadkiem,ponieważ szukałam innego z tej firmy,lecz nie było.Podkład jest dość fajny,jednak z kryciem jest troszkę gorzej,tzn,osoby które mają większe zmiany na skórze,niestety nie poradzi sobie z nimi.Jeśli chodzi o efekt matowienia,to też nie najlepiej,bo po ok.2 godzinach buźka zaczyna się świecić w danych partiach.Produkt jest dość wydajny,Konsystencja dość gęstawa,lecz nie do przesady

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366176].usefull || 0 }}% pomocna.

Używałam kiedyś...

Używałam kiedyś, ba nawet sporo, ale nie znałam się - definitywnie nie dla mnie, dla moich skórek, lubiliśmy się z powodu koloru, z tego co pamiętam to się ważył, no i najgorsze te skórki... Może dobrze się sprawdza na właściwej cerze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356561].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie... NAJLEPSZY!

Kupiłam ten podkład kilka miesięcy temu po raz pierwszy i jak dla mnie jest hitem!
Mam kolor 015 Vanilla Beige i jest idealny do koloru mojej karnacji.
PLUSY:
- kolor po nałożeniu na twarz jest taki sam jak w opakowaniu, nie utlenia się
- ma żółtawe tony (dla mnie jest to plusem, gdyż nie lubię gdy podkład jest różowy na twarzy)
- świetny zapach
- ma średnie krycie, dzięki temu łatwo można go budować i nie robi maski
- nie zostawia smug
- przyjemnie opakowanie a w dodatku z pompką, dla mnie to baardzo duży plus!

WADY:
Mimo, że dla mnie jest podkładem idealnym to posiada kilka malutkich wad
- nie jest do końca matujący, skóra się lekko świeci (jeżeli któraś z Was nie lubi tego tak jak ja, bez pudru się nie obejdzie)
- jest średnio wydajny przy codziennym użytkowaniu
- ciężko jest dostać kolor 015 Vanilla Beige, muszę zamawiać w drogeriach internetowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348911].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity podkład za nieduże pieniądze

Kupiłam Catrice bo nadal szukam ideału i chciałam wypróbować produkt ze średniej półki, bo te z wyższej wykańczają mnie finansowo ;)

+ łatwo się rozprowadza
+ dobra gama kolorystyczna, to pierwszy podkład, który kolorem idealnie wtapia się w moją karnację (jasna ale z żółtym odcieniem)
+ szklane opakowanie z wygodną pompką

- niezbyt matowi, mam cerę mieszaną, po nałożeniu na podkład pudru matującego efekt utrzymuje się ok. 3-4h
- w żaden sposób się nie wchłania, "leży" na skórze, gdy dotknęłam twarzy usmarowałam sobie palce : /
- niezbyt wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324436].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie

Kupiłam ten podkład całkiem niedawno, po raz pierwszy. Ogólnie rzecz ujmując nie byłam wielką fanką Catrice. Kupiłam podkład przypadkiem, podczas promocji kolorówkowej, stał ostatni i pomyślałam, że go wezmę. Zapłaciłam jakieś chyba 20 zł czy nawet i mniej i nie uważam, ze wyrzuciłam pieniądze w błoto. Podkład naprawdę jest warty wypróbowania.

Zalety:
dostępność
- kilka wariantów koloru
- opakowanie z pompką
- odcień 010 jest naprawdę jasny
- ładny zapach produktu o ile można to zaliczyć do plusów
- bardzo lekka konsystencja a zarazem dobrze kryjąca
- podkład po nałożeniu na twarz wtapia się w skórę i w nią wsiąka nie robiąc efektu maski. Nie ma mowy też o smugach oraz o ciemnieniu
- krycie można stopniować poprzez nakładanie np dwóch bardzo cienkich warstw lub przez dokładanie i wstemplowanie tylko w miejscu problematycznym
- nie ściera się z twarzy
- nie powoduje wysypu nieprzyjaciół
- wydajny - potrzebuję dwóch pompek na całą twarz już pokrywając miejsca bardziej wymagające
- można go używać bez pudru - kilka razy zapomniałam go użyć i zachowuje się tak samo jak i z pudrem

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308481].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Lubię firmę Catrice, ale ten podkład zdecydowanie nie należy do ich udanych produktów. Nie kryje dobrze, kolory jakieś takie szarobure, twarz się po nim świeci i zapycha skłonne do trądziku cery. Po 2/3 godzinach trzeba znowu przypudrować skórę, a to jest podkład "matujący", więc chyba coś jest nie tak.

Niestety nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307091].usefull || 0 }}% pomocna.