All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Cena już od 26,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Nie polubilismy się

Jak w tytule. Gdy nałożyłam go na twarz, to efekt był całkiem niezły. Kolor (010 light beige) od razu po aplikacji był idealny, jednak po jakims czasie ciemnieje, i to niestety w kierunku pomarańczy. Krycie jest bardzo średnie, matowy też on nie jest, skóra bez pudru świeci sie jak latarnia. Bardzo szybko sie sciera. Uzywam go tylko wtedy, gdy chce wygladac zaledwie "znośnie" i gdy wiem, ze za max kilka godzin bede mogla go zmyc, poniewaz mimo wszystko szkoda mi wyrzucic.
Podsumowując: ja odradzam kupno, bardzo bardzo przeciętny podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445386].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma..

Kupiłam podkład na promocjach w naturze. Jest dosyć dobrze kryjący, ładnie pachnie i jest wydajny,ale w ciągu dnia ciemnieje.. Robi się pomarańczowy, zapycha. Mat nie jest długotrwały. Aplikacja łatwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437116].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy podklad

Kupilam ten podklad bo probowalam juz wszystkiego ten okazal sie strzalem w dziesiatke.Probowalam bardzo duzo podkladow ,bardzo drogie ale powodowaly maske , ten podklad daje swiezy wyglad skory ladnie rozswietla moja buzia wyglada na wypoczeta .Naprawde polecam , Color Stay robi maske Catrice ma naprawde fajne podklady .Kupilam teraz druga buteleczke bo jestem zachwycona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435421].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Idealny!

Podkład ma same plusy
-Nie sciera się,
-matuje,
-wyrównuje koloryt,
-nie utlenia się
-wygląda bardzo naturalnie
Jedyne co, to nie jest zbyt wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422606].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Na początku byłam nim zachwycona. Jest delikatny, stapia się z cerą, wygląda naturalnie i nie tworzy efektu maski. Jednak po kilku dniach używania zaczęły mi wyskakiwać pryszcze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420821].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak !

Kupiłam w zeszłym roku latem zachęcona pozytywnymi recenzjami i nieco się rozczarowałam. Przede wszystkim nie utrzymuje matu, świecę się po godzinie w strefie T.
Plusy:
-tani
-dość przyjemna konsystencja ,dobrze się nakłada
-dostępność (hebe, natura)
Minusy:
-ściera się bardzo szybko
-nie trzyma matu
-dziwny zapach
-mnie zapycha
-mało odcieni
-słabe krycie
Zatem więcej minusów niż plusów. Nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413901].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wytrzymuje nawet połowy dnia!!!

Zachwycona ostatnimi perełkami z tej firmy, zdecydowałam sie na zakup podkładu. Trafiło na all matt plus. Ja posiadaczka cery lekko przetłuszcającej się, z wieloma wypryskami byłam zachwycona. Jednak moj zachwyt minął po pierwszym nałożeniu. Odcień 010 wyglądał inaczej niż na testerze! Pomyślałam sobie, że trudno i go nałożyłam. Wyszłam do pracy i po 5-6 godzinach już go nie miałam na twarzy. Nie dotykałam twarzy rękami ani nic. Byłam w lekkim szoku. Podkład długotrwały, który trzyma się 5-6 godzin? chyba nie o to tutaj chodzi. Myślę,że ten produkt bedzie fajny dla młodych osób, które nie potrzebuja wielkiego krycia matu i trwałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398136].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskakująco dobry

Kupiłam go polując na podkład HD Liquid Coverage z Catrice. Cieszę się ze kupiłam ten podkład bo sprawdza sie lepiej niż LC który w końcu również dorwałam.

Opakowanie jest super (pomińmy fakt, ze na początku odkręcałam nakrętkę razem z pompką i myślałam, że to typ buteleczki z łopatką...<glupek>), wygodna pompka, solidna szklana buteleczka, nakrętka dobrze się trzyma, nie otworzy się w kosmetyczce.
Lubię jego kolor, mam najjaśniejszy. Dużą zaletą jest to ze nie utlenia się na twarzy.
Konsystencja pół gęsta - lekko nawilżająca, ale nie ciężka. Dobrze blenduje się pędzlem, ale zdecydowanie najbardziej lubię go używać z gąbeczką.
Nie robi plam przy nakładaniu i nie wyciera się w placki w trakcie dnia.
Krycie jest ok, większe wypryski czy cienie i tak zakrywam korektorem, a z cała pozostałością nierówności w kolorze radzi sobie dobrze.
Matuje nieźle, ale puder jest koniecznością.
Trzyma się na twarzy bardzo dobrze.
Nadaje fajne wykończenie, początkowo matowe, z biegiem czasu to raczej pół-mat, ale nie przeszkadza mi to.
Ładnie wygląda na twarzy, nie wchodzi w pory ani suche skórki.
Nie uczula.

Ogólnie bardzo lubię go używać, to solidny kosmetyk za małe pieniądze. Nie widzę w nim wad :) Na pewno będę testować jeszcze wiele innych podkładów, ale myślę ze ten zatrzymam w swojej kosmetyczce jako koło ratunkowe :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374981].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby nie kolor

Zakupiłam kolor 020 Nude Beige i myślałam, że będzie miał ładny beżowy odcień bez różowych tonów, ale niestety się myliłam. Kompletnie nie pasuje do mojego kolorytu. Odznacza się, jego różowe tony wychodzą kilka minut po aplikacji, a szkoda bo poza tym nie mam mu nic do zarzucenia. Ładnie kryje i matuje, nie jest ciężki i dobrze się rozprowadza. Chyba po prostu zmienię kolor na jaśniejszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373381].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Podkład zakupiłam przypadkiem,ponieważ szukałam innego z tej firmy,lecz nie było.Podkład jest dość fajny,jednak z kryciem jest troszkę gorzej,tzn,osoby które mają większe zmiany na skórze,niestety nie poradzi sobie z nimi.Jeśli chodzi o efekt matowienia,to też nie najlepiej,bo po ok.2 godzinach buźka zaczyna się świecić w danych partiach.Produkt jest dość wydajny,Konsystencja dość gęstawa,lecz nie do przesady

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366176].usefull || 0 }}% pomocna.