Catrice, All Matt Plus, Shine Control Make-Up (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Do noszenia ''po domu''

W trakcie poszukiwań idealnego podkładu natknęłam się na ten właśnie podkład w drogerii DM.Muszę przyznać, że początkowo myślałam „co taki podkład za 6 euro może zdziałać ?” i powiem wam, że może.......dużo !
Lekka konsystencja, piękny zapach, satynowo-matowe wykończenie super ! Tylko niestety nie na wielkie wyjścia.
Catrice All Matt Plus Shine Control to taki podkład do noszenia po domu.Taki co to zakrywa to i owo, ale niestety poddaje się próbie czasu.Po 3 godzinach wychodzi bardzo ciastkowato. Zaczynam się świecić a próby przypudrowania go kończą się fiaskiem....ciastkowym fiaskiem..... no niestety szukam dalej....

Słaby

Niestety ta wersja podkładu catrice nie jest dla mnie. W porównaniu do HD nie ma szans. Zapycha buzie, mam cerę wrażliwą co powodowało że po jakimś czasie byłam cała czerwona.

Tylko on <3

Czy istnieje podkład który jednocześnie dobrze matuje ale i nawilża skórę? Tak, to podkład od Catrice. Przeszłam już przez wiele drogeryjnych podkładów z tej niskiej ceny i wyższej. Ale zawsze kończy się to tak że wracam z podkulonym ogonem do mojego ukochanego Catrice.

Podkład idealnie sprawdza się do cery mieszanej i suchej. Kiedyś miałam spory problem z wyświecaniem się w okolicach brody i nosa. Po kilku latach moja skóra zmieniła się na suchą a podkład od Catrice nadal spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża moja skórę i nie pozostawia suchych skórek wokół nosa i brody. Nie robi mi brzydkich suchych placków jak to niektóre podkłady które kupowałam za 70 zł. Nic dziwnego nie dzieje się w okolicach ust a często mam tam przesuszoną skórę. Wygląda bardzo naturalnie na skórze i ślicznie w nią się wtapia. Myślę też że jestem z niego tak zadowolona, ponieważ odnalazła idealnie dobrany żółty odcień do mojej karnacji. Wszystko gra na mojej skórze perfekcyjnie.

Producent obiecuję że podkład jest długotrwały i tak jest. To moje czwarte opakowanie i będzie zawsze moim faworytem. Krycie ma bardzo średnie, ale można je budować. Nie jest to podkład mocno kryjący jak mur beton. Może to niespodobać się dziewczynom ze sporymi niedoskonałościami. Dla mnie jest idealny ponieważ potrzebuję tylko wyrównania kolorytu mojej skóry.

Jeden z moich ulubionych podkładów

Ten podklad zakrywa wszystkie moje niedoskonalosci, z którymi zmaga sie moja cera, dając przy tym matowe wykończenie(takie jakie właśnie potrzebuje). Utrzymuje się kilka godzin na twarzy. Jestem z niego bardzo zadowolona, a używam go juz od dluzszego czasu.

Uwielbiam

Kupilam ten podkład w Hebe na promocji -40% i sprawuje mi sie fantastycznie, używam go juz któryś dzien na przemian z innym podkładem catrice i nie mam mu nic do zarzucenia.
Fajnie sie rozprowadza i wtapia w skore.

ULUBIENIEC OD DAWNA!

Najlepszy jak dla mnie podkład z serii Catrice. Dodatkowo świetnie sprawdza się do mojej problematycznej cery. Najbardziej podoba mi się jego matowe wykończenie.

Średniawka

Ten podkład był moim pierwszym wyborem po długiej przerwie w makijażu. Wybrałam najjaśniejszy odcień i był nawet ok. Niestety nie trzymał się zbyt długo, nie wspominając już o macie. Opakowanie tez dość szybko się skończyło. Jak dla mnie średni.

masakryczna oksydacja !!!

Zacznę prosto z mostu - moim zdaniem podkład nadaje się tylko i wyłącznie do kosza! Zakupiłam odcień Light Beige 010. Jest to najjaśniejszy kolor z serii, aczkolwiek dla bladziochów i tak nieco zbyt ciemny. Jednakże ze względu na ładny, neutralny ton, podkład w połączeniu z dobrym mikserem, mógłby się dobrze sprawdzać. Niestety podkład masakrycznie, naprawdę masakrycznie oksyduje. Nie jest to jeden, lecz przynajmniej 2 - 3 tony! Próbowałam i z mikserem i bez - za każdym razem było to samo, więc to nie wina miksera. W dodatku, w wyniku oksydacji neutralny beżowy odcień zmienia się w marcheweczkę. Jeśli ktoś uwielbia kolorek pomarańczowy i takiego efektu oczekuje, jest to produkt wręcz idealny dla niego. Przyznaję, że podkład dobrze się rozprowadza, dość długo się utrzymuje na skórze, przyzwoicie matuje, ale cóż z tego skoro kolorek go dyskwalifikuje i powoduje, że nie nadaje się do używania?! W dodatku produkt nawet dobrze utrwalony pudrem, ma tendencję do wchodzenia w zmarszczki, postarza (widać go mocno na twarzy, siedzi na skórze, a nie wtapia się w nią) i wygląda nieestetycznie. Podkład oceniam zdecydowanie negatywnie.

Magia!

Nie wiem, jak marka Catrice to zrobiła, ale to, co ten podkład robi na mojej twarzy, jest po prostu niesamowite. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia i mimo posiadania innych, bardziej zachwalanych podkładów, ten stał się moim numerem jeden.
Przede wszystkim cudownie wtapia się w cerę, nie oksyduje (posiadam odcień 015), idealnie się rozprowadza. Jako jeden z naprawdę niewielu nie warzy się przez cały dzień, nie wchodzi w pory, nie robi smug. Jako, że nie ma mocnego krycia, a ja potrzebuję zakryć popękane naczynka, nakładam zawsze dwie warstwy. I tutaj też mój zachwyt, ponieważ większość podkładów przy budowaniu krycia ciastkuje mi się, ale nie ten. Ten przepięknie, naprawdę przepięknie daje się nałożyć, stapia się i daje efekt idealnej cery.
Jego mat jest średni, ale wystarczy mi puder matujący, by uzyskać satynową i gładką skórę.
Jego konsystencja jest idealna, ani za gęsta, ani za rzadka. Dobrze się z nim pracuje, nie zastyga zbyt szybko, ale też nie tworzy plam na twarzy.
Daje naturalny efekt zdrowej, wygładzonej cery. Ściera się minimalnie z płatków nosa, poza tym na twarzy pozostaje przez cały dzień w niezmienionej formie i odcieniu.
Jestem zachwycona jego działaniem, a moja cera jest mocno problematyczna i większość podkładów z tej półki cenowej nie daje sobie z nią rady.

Całkiem przyjemny podkład :)

Pierwsze, co mnie w num urzekło to kolor - najjasniejszy odcień jest żółty z oliwkowymi tonami, do mnie pasuje idealnie :)

Krycie oceniam na średnie, nie uzyskamy mocnego. Daje ładne naturalne wykończenie, bez efektu maski. To "18h" na opakowaniu to lekka przesada, ale 8 wytrzymuje spokojnie :)

Nie spływa z mojego przetłuszczającego się nosa, co zdarza się innym podkładom - nawet droższym.

Nie zapycha, przyjemnie pachnie, nadaje się na codzień idealnie. Lekko ciemnieje, ale to jest naprawdę delikatna oksydacja. Róż, bronzer i rozświetlacz dobrze się na nim trzymają, nie tworzą się plamy, nic nie znika w ciągu dnia.

Bardzo slaby.

Bardzo slaby podklad. Niby kryje mocno, ale jednak nie do kpncs bo szybciutko sciera sie np z policzkow i robi plamy, podkresla wloski i suche skorki, bardzo nietrwaly.
Mam odcien 010, dla mnie kolor idealny, ale jednak nie podoba mi sie. Slabo wspolpracuje z wiekszkscia pudrow z ktorymi go laczylam. Ciastkuje.

Podkład Catrice

Bardzo dobry matujący podkład ( i fakt matuje na bardzo długo ), cera nie świeci się po nim, a efekt ten jest długotrwały. Jedyny problem jaki miałam z tym podkładem to nie chciał się nakładać za pomocą gąbeczki. Zakończony jest dozownikiem, ale mimo to i tak na końcu trzeba sobie czymś wspomóc jego nakładanie. Podkład ma kilka fajnych odcienie, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jego cena to około 30 zł.