Catrice, All Matt Plus, Shine Control Make-Up (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Fajny ;)

Używam tego podkładu na co dzień , nie zapycha, wygodne opakowanie, przestępna cena, trwały. Mógłby mieć trochę lepsze krycie, ale jest okej. Niestety trochę się utlenia na twarzy,ale myślę ,że nie znacząco.

Bardzo dobry podkład

Bardzo dobry podkład. Ma wygodną pompkę co ułatwia jego dawkowanie. Ma całkiem niezłe krycie i dość długo utrzymuje się na skórze. Nie utlenia się, nie "pomarańczowieje".

Najlepszy podkład drogeryjny

Najlepszy podkład drogeryjny jaki stosowałam. Mimo, że mam skórę problematyczna moja cera polubiła się z tym podkładem. Stosuje ten podklad na codzien, myślę ze na większe wyjścia raczej by się nie sprawdził????

To nie dla mnie

Podkład ten już dawno chciałam przetestować, a gdy w końcu nadarzyła się ku temu okazja trochę się zawiodłam. To na pewno nie jest podkład dla wymagających, ani też dla jasnych cer.
Podkład ten ma bardzo lekkie krycie, na pewno nie zakryje niedoskonałości skóry. Dość ciężko też równomiernie go rozprowadzić na skórze, bardzo łatwo tworzy smugi i plamy.
Zauważyłam też, że szybko znika z twarzy w ciągu dnia, jest bardzo nietrwały.

Lekki, matujący podkład

Podkład daje bardzo ładne matowe wykończenie. Nie jest to jednak brzydki "płaski" mat. Bardzo ładnie utrzymuje się przez cały dzień. Dodatkowo nie wysusza skóry, a matujące podkłady niestety często to robią. Podkład ma niezłe krycie. Podoba mi się jego buteleczka - wygląda bardzo elegancko.

dobry podkład

Dla mnie to bardzo dobry podkład
Średnio kryjący, ale jak dla mnie na co dzień to idealne rozwiązanie.
Co prawda efekt matu nie trzyma się zbyt długo, po kilku godzinach wymaga lekkiego przypudrowania.

DNO

By zakryć cokolwiek na twarzy trzeba użyć miliona pompek. Waży się na twarzy, ma nam podobno zapewnić matową skóre a po 10 min świecimy się jak choinka w święta. Nie polecam

Do noszenia ''po domu''

W trakcie poszukiwań idealnego podkładu natknęłam się na ten właśnie podkład w drogerii DM.Muszę przyznać, że początkowo myślałam „co taki podkład za 6 euro może zdziałać ?” i powiem wam, że może.......dużo !
Lekka konsystencja, piękny zapach, satynowo-matowe wykończenie super ! Tylko niestety nie na wielkie wyjścia.
Catrice All Matt Plus Shine Control to taki podkład do noszenia po domu.Taki co to zakrywa to i owo, ale niestety poddaje się próbie czasu.Po 3 godzinach wychodzi bardzo ciastkowato. Zaczynam się świecić a próby przypudrowania go kończą się fiaskiem....ciastkowym fiaskiem..... no niestety szukam dalej....

Słaby

Niestety ta wersja podkładu catrice nie jest dla mnie. W porównaniu do HD nie ma szans. Zapycha buzie, mam cerę wrażliwą co powodowało że po jakimś czasie byłam cała czerwona.

Tylko on <3

Czy istnieje podkład który jednocześnie dobrze matuje ale i nawilża skórę? Tak, to podkład od Catrice. Przeszłam już przez wiele drogeryjnych podkładów z tej niskiej ceny i wyższej. Ale zawsze kończy się to tak że wracam z podkulonym ogonem do mojego ukochanego Catrice.

Podkład idealnie sprawdza się do cery mieszanej i suchej. Kiedyś miałam spory problem z wyświecaniem się w okolicach brody i nosa. Po kilku latach moja skóra zmieniła się na suchą a podkład od Catrice nadal spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża moja skórę i nie pozostawia suchych skórek wokół nosa i brody. Nie robi mi brzydkich suchych placków jak to niektóre podkłady które kupowałam za 70 zł. Nic dziwnego nie dzieje się w okolicach ust a często mam tam przesuszoną skórę. Wygląda bardzo naturalnie na skórze i ślicznie w nią się wtapia. Myślę też że jestem z niego tak zadowolona, ponieważ odnalazła idealnie dobrany żółty odcień do mojej karnacji. Wszystko gra na mojej skórze perfekcyjnie.

Producent obiecuję że podkład jest długotrwały i tak jest. To moje czwarte opakowanie i będzie zawsze moim faworytem. Krycie ma bardzo średnie, ale można je budować. Nie jest to podkład mocno kryjący jak mur beton. Może to niespodobać się dziewczynom ze sporymi niedoskonałościami. Dla mnie jest idealny ponieważ potrzebuję tylko wyrównania kolorytu mojej skóry.

Jeden z moich ulubionych podkładów

Ten podklad zakrywa wszystkie moje niedoskonalosci, z którymi zmaga sie moja cera, dając przy tym matowe wykończenie(takie jakie właśnie potrzebuje). Utrzymuje się kilka godzin na twarzy. Jestem z niego bardzo zadowolona, a używam go juz od dluzszego czasu.

Uwielbiam

Kupilam ten podkład w Hebe na promocji -40% i sprawuje mi sie fantastycznie, używam go juz któryś dzien na przemian z innym podkładem catrice i nie mam mu nic do zarzucenia.
Fajnie sie rozprowadza i wtapia w skore.