Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Catrice, All Matt Plus, Shine Control Make-Up (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Podkład neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla zapewnienia satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

Idealny

Polecila mi go koleżanka, dlugo sie wachalam, ale okazal sie idealnym odcieniem, zimą jest nie zastąpiony, ma piekny odcien nie wpadajacy w roz ani pomarancz po proatu ideal, dobrze sie rozprowadza i skóra nie jest po nim wysuszona, nie sciera się bardzo, dobry na co dzień, faktycznie matuje twarz na dlugo

Mój ulubiony

Lekki podkład na codzień, nie robi efektu maski, i można go nakładać palcami bo nie robi żadnych smug. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie wytrzymuje całego dnia po kilku godzinach zaczyna się ścierać, ale za tą cenę jest idealny.

mógłby być lepszy

Nie jest to zły produkt, jednak ma kilka wad. Po nałożeniu go ma się efekt maski na twarzy, jest bardzo ciężki i sprawiał mi dyskomfort podczas noszenia. Ma bardzo specyficzny zapach. Jego zaletą jest to że ładnie kryje niedoskonałości i cienie pod oczami, nie wysusza skóry. Jest to raczej podkład na wieczorne wyjście niż do codziennego użytku.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Lekki podkład na co dzień!

Uwielbiam lekkie podkłady, które nie robią efektu maski na twarzy i.. taki właśnie jest All Matt z Catrice. Matuje, nie tworząc efektu maski, jest lekki, łatwo się rozprowadza i nie zmienia odcieniu na skórze. Niestety u mnie szybko się ściera. Jak za tę cenę polecam wszystkim osobom, które potrzebują lekkiego podkładu na dzień. Spokojnie cały dzień przechodzicie, niestety pod koniec dnia już widać braki.

Ujdzie

Podkład nie tworzy efektu maski i nie podkreśla suchych skórek, daje bardzo naturalny wygląd skóry jednak jego krycie jest słabe, próbowałam uzyskać większe krycie nakładając grubszą warstwę jednak wtedy podkład bardzo mocno oksyduje. Matowy jest tylko przez pierwszą godzinę od nałożenia, później niestety skóra zaczyna się świecić. Po około 3 godzinach noszenia, mimo użycia bazy i pudru utrwalającego, podkład zaczyna się ważyć i spływać. Pompka bardzo ciężko chodzi, ciężko jest dozować małą ilość produktu. Duży plus za dostępność jasnego koloru 010 light beige.

Średniak

Mam cerę mieszaną, która ma tendencje do świecenia po kilku godzinach od nałożenia makijażu. Ten podkład kupiłam przypadkiem z uwagi na dużą obniżkę w Hebe. Nie pamiętam teraz ceny, ale na pewno nie było to więcej niż 20 zł.
Produkt jest wodnisty, ale nie wielka ilość wystarczy na pokrycie skóry twarzy. Efekty nie powalają na kolana, ale nie jest też tragiczny.

Jest ok

Pierwsze wrażenie:WOW! Fajne lekkie krycie, idealne do codziennego makijażu. Po pierwszym użyciu zauważyłam że podkład znacznie ciemnieje. Na mojej tłustej i trądzikowej cerze podkład utrzymuje się w stanie nienagannym około 3-4h, w późniejszych godzinach zaczyna robić się "ciasto" w okolicach nosa i brody, po przypudrowaniu podkład wygląda prawie idealnie. Zgodnie z obietnicą producenta, podkład pozostawia na twarzy efekt satynowego matu.

Dobrze maskuje

Podkład dobrze niweluje niedoskonałości i wystarczy odrobina pudru i jest matowy. Posiada pompkę, która wymierza idealną ilość produktu. Ciekawy design opakowania. Wraz z korektorem zamaskuje największe niedoskonałości.

Pół na pół

Podkład matowy,długo utrzymuje się na twarzy. Kryje nawet dobrze.
Najgorsze w tym podkładzie jest to że się utlenia .Mam najasniejszy odcien (010)
Moja twarz robi się lekko pomarańczowa najabardziej w okolicach ust.

Bardzo fajny, przyjemny podkład.

Na podkład z firmy Catrice skusiłam się po przetestowaniu korektoru w płynie z tej samej firmy, który mnie zachwycił. Podkład ten, na mojej z natury suchej cerze z lekko świecącą się strefą T wygląda super. Formuła jest dosyć gęsta, ale nie sprawia żadnych trudności podczas nakładania. Nie jest on bardzo matujący, raczej średnio. Jak dla mnie wystarczająco. Faktycznie zostawia satynowe wykończenie, które wygląda bardzo naturalnie. Nie zauważyłam żeby jakoś widocznie ciemniał - mam najjaśniejszy kolor. Uważam ,że w tej półce cenowej (ok. 30zł) jest to jeden z lepszych podkładów jakie stosowałam.

Tak!

Jest, to jedyny mój ulubiony podkład. Fakt, ciemnieje, ale jego konsystencja jest (jak dla mnie) bardzo fajna. Jest taki kremowy. Nadaje średnie krycie, satynowe. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, wrażliwej. Po paru godzinach, może czterech, świeci mi się strefa T, ale nie narzekam. Używam na to puder bambusowy z ecocery. W ciągu dnia przypudruję i jakoś, to będzie. Ogólnie jest fajny, ale wkurza mnie, że ciemnieje oraz nie ma innych kolorów dostępnych na rynku. Wkurza mnie jeszcze to, gdy kończy mi się podkład, to nie mogę wydobyć go ze środka, a tam jeszcze jest trochę. PS. Jest nawet wydajny

Dobry podkład

Jako zwolenniczka lekkiego makijażu jestem zadowolona z efektu. Dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug. Wtapia się w cerę, średnio kryje. Mimo, że to podkład matujący, warto przypudrować twarz. Z matującym pudrem tworzy fajny efekt na dość długo. Ze względu na wydajność jest przeciętny.