Lumi Magique (Puder rozświetlający)

Lumi Magique

Skóra pełna blasku, matowe wykończenie. Rewolucyjny puder nasycony światłem, zatrzymuje światło, otulając skórę perłowym blaskiem, ujednolica wygląd cery, eliminuje błyszczenie. Harmonia 3 odcieni zamknięta w formie pereł.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 53

bubel roku

zwiedzona świetlista tafla zakupilam i co?! i okazalo sie ze to zwykly puder. moje rozczarownie ta firma nie ma konca ;/ no nic, zauwarzylam ze puder jest bardzo mocno sprasowany i ciekzko sie naklada, tandetne opakowania za taka cene, szybko sie skonczyl i chawala mu za to bo matowi na ok 3 godziny wiec szlau nie ma. malutki plusik za to ze nie tworzy plaskiego matu tyko subtelne rozswietlenie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000007].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 137

oszukany

kupiłam zwiedziona połyskującą taflą. kto wiedział, że pod spodem będzie zwykły, twardy, matowy puder? ja nie wiedziałam. to najgorsza rzecz Loreal, którą kupiłam. nie matuje, ciężko go wydobyć z opakowania. mam wrażenie, że jest za mocno sprasowany. znika z prędkością światła. rozczarowanie roku. nigdy więcej i nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niestety 1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963863].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 130

nie polubilismy sie

Wszystko byłoby fajnie z tym puderem gdyby nie to ze bardzo trudno go wydobyc z pudelka i często za duza ilość trafia na buzie. Mam wrazenie jakby był za bardzo sprasowany i twardy. Odcien który posiadam to Rose Boudoir, może inne sa bardziej miałkie chociaż nie sadze.
plusy:
- calkiem fajny subtelny efekt rozświetlenia buzi, nie jest zbyt nachalny
- matowi buzie na dość długo ale poprawki sa nieuniknione
- nie tworzy na buzi płaskiego matu
- nie podkresla suchych skorek

minusy:
- strasznie ciężko naklada się go na pędzel bo jest bardzo twardy, co mi się bardzo nie podoba bo zazwyczaj nakładam go przez to zbyt dużo na buzie
- bardzo tandetne opakowanie

Nie bardzo polecam, chyba ze używa się tanich, sztywnych i plastikowych pedzli wtedy może latwiej idzie z wydobyciem go z pudelka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952784].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

delikatny

Od razu na wstępie wyjaśnię że kupując ten puder miałam świadomość że warstwa świecąca jest tylko na wierzchu a pod spodem jest to puder raczej matowy.
Mam cerę mieszaną i nie akceptuje bronzerów z drobinkami, wogólę nie lubię żadnych drobinek w pudrach, kremach itp
Stąd też byłam zadowolona a nie rozczarowana tym że pierwsza warstwa znika po paru przetarciach pędzla (dowiedziałam się o tym właśnie z poprzednich recenzji).
Lubię ten produkt choć nie dziwię się poprzedniczką że są rozczarowane bo faktycznie trochę firma dziwnie postąpiła produkując rozświetlacz który jest nim tylko przez moment.
Według mnie jest to dobry produkt, ma delikatne działanie, lekko brązuje (kolor jest bardzo delikatny) i leciutko rozświetla (środkowe malutkie różowe kułeczko zawiera drobinki do samego końca).

Używam go ogólnie do wykańczam makijaż choć nawet na gołej skórze dobrze wygląda. Na pewno dla ciemniejszych karnacji będzie zbyt delikatny i jasny albo nie będzie go widać. Ja należę do bladziochów.

Zakupiony w promocji, opakowanie estetyczne, trwałe i wygodne, wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 199

całkiem przyzwoity, normalny puder

Chyba jako jedyna napiszę parę dobrych słów o tym produkcie. Tak szczerze mówiąc, byłam nieco przerażona patrząc na tą połyskliwą powłokę pudru i nie chciałam tandetnego rozświetlenia tylko efekt ładnego, matowego, wielowymiarowego wykończenia makijażu i tutaj się nie zawiodłam.
Puder ładnie wpasowuje się w karnację (mam odcień 02 ROSE RADIEUX), delikatnie matuje, nie tworzy efektu maski, wykańcza makijaż tak jak powinien, nie podrażnia, nie zapycha, nie złazi plackami... Zapachu praktycznie brak.
Jest delikatnym produktem do naturalnego makijażu i za to właśnie lubię go nosić.
Jest dosyć wydajny, ale i tak uważam iż cena jest mocno zawyżona, zaś całość psuje brzydkie, badziewne opakowanie.
I to za co dostał tak złe opinie - producent wprowadził konsumentów w błąd. Ten puder nie rozświetla. A tego żadna firma - tym bardziej tak znana i ceniona robić NIE POWINNA.

Na plus - MADE IN ITALY a nie China ...

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 10g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946855].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 465

Poprostu by mieć

Sięgnęłam zachęcona reklamami, marząc o rozświetlonych naturalnie policzkach. Ale się przeliczyłam.
Puder w opakowaniu wygląda nie prezentuje się ładnie, wygląda jak wyrób niskopółkowy, ale to nie takie ważne przecież . Działanie...no cóż. Jesli się go nakłada to ta, widać, ze to puder, ale rozświetlnie jest tak subtelne, że w sumie niezauważalne. Nie spełnia oczekiwań, no a cena L\'orealowa, która byłaby do przełknięcia gdyby produkt dobrze się spisywał.
Wydajność przeciętna.
W miarę ubywania produktu dominujący robi się kolor ze środka, w moim przypadku różowy, co też nie jest in plus.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944300].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Ściema

Puder nie spełnia swoich oczekiwań, mam kolor 02... Osypuje się po paru h- efekt jest żaden. Myślalam,że może będzie to coś chociaż w stylu Meteorytów Guerlain -ale bardzo bardzo się pomyliłam.
Odradzam zdecydowanie jego zakup.
Ale korektor rozświetljący jest całkiem niezły(posiadam odcień 2), ale nie lepszy od korektora YSL, który bardzo polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941187].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

ŚCIEMA I OSZUSTWO

NIGDY W ŻYCIU NIE WYDAŁAM PIENIĘDZY NA TAKIE G***O. Ta powłoka rozświetlająca co jest NA POCZĄTKU, dosłownie do kilku użyć rozświetlą w miarę, aczkolwiek bardzooooo łatwo z nią przesadzić, no ale po kilku użyciach problem się rozwiązuję, bo ta powłoka znika i to coś staję się po prostu TRANSPARENTNYM PUDREM, w sumie nawet nie wiem czy on się jakoś utrzymuję i matuje, wątpię. Odradzam kupno definitywnie! Już wiem dlaczego na wysepce L\\\'Oreal nie było testera tego produktu, ponieważ codziennie musieli by go wymieniać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934363].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

kolejna ściema loreala...

Ten puder to oszustwo. Tylko raz rozświetla skórę, bo za drugim razem błyszczącej powłoki już nie ma, jest tylko zwykły matowy puder...nie mogę w to uwierzyć...w sklepie sobie pomyślałam "wow, może być super", i był ale tylko raz. Szczerze nie polecam. Oszustwo w czystej postaci.

Używam tego produktu od: maj
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927011].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 91

wielki zawód wobec wielkich oczekiwań

Puder zakupiłam podczas jednej z akcji Rossmana kiedy był on ponad połowę taniej. I dzięki temu nie straciłam aż tak dużo pieniędzy :) Zakupiłam odcień 01 dla blondynek mimo iż jestem brunetką, ale myślę że a tym przypadku te odcienie nie różnią się znacząco, gdyż żaden kolor nie daje kompletnie nic :) testery na półkach były chyba od innego produktu bo ten który ja miałam w swojej kosmetyczce, nie dawał ani efektu rozświetlenia, żadnego blasku , no nic co obiecuje producent. Na plus mogę powiedzieć, że ma lekką konsystencję i matuje na pół godziny bo i tak zaraz znika z twarzy.

Używam tego produktu od: miesiąc i wylądował u siostry
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919249].usefull || 0 }}% pomocna.