Silky Purifying, Oil Control Wash and Mask

Silky Purifying, Oil Control Wash and Mask

To typowy kosmetyk typu "2 w 1". Można go używać do demakijażu twarzy lub jako oczyszczającej maseczki. W każdym z tych przypadków ściąga pory i oczyszcza. Jest godny polecenia jako maseczka, ponieważ oczyszcza skórę i daje bardzo spektakularny efekt oczyszczonej, jednolitej skóry bez niedoskonałości. W swoim składzie ma białą glinkę, tymianek, wyciąg z japońskiego jedwabiu i wyciągi z japońskich ziół używane w tradycyjnej medycynie wschodniej do oczyszczania i dezynfekcji. Jest bardzo wydajny - producent zaleca używanie kropli wielkości perły do zmywania twarzy. Ma postać białej pianki, pachnącej ziołowo. Jako maseczka wchłania się w skórę, a w trakcie jej zmywania pieni się jak mydło.

Uwielbiam

Zacznę od tego, że uwielbiam markę Sensai.
Przetestowałam już kilka kosmetyków i prawie ze wszystkimi się polubiłam.
Błotko świetnie się pieni i genialnie zmywa pozostałości makijażu z twarzy.
Testowałam najpierw z kapsułki, którą dostałam w Douglasie (starczyła na prawie tydzień codziennego mycia twarzy dwa razy dziennie) po czym biegiem poleciałam po pełnowymiarowe opakowanie.
Jest mega wydajne.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetny produkt!

Zdecydowanie jeden z lepszych produktów Kanebo.
Do tego dwa w jednym, krem do mycia i maska.
Jako produkt do mycia świetnie usuwa zanieczyszczenia, makijaż (oprócz tuszu), zbędne sebum.
Jako maska oczyszcza głęboko, napina i zmniejsza rozszerzone pory.
Skóra jest czysta i odświeżona.
Nie podrażna skóry wrażliwej.

Włąsnie takiego efektu oczekiwałam.
Ponadto jest bardzo wydajny.

Gwiazdkę odjełam za cenę.

mój strzał w 10!

szalenie wydajny, mocno się pieni- opakowanie wystarcza mi na ponad pół roku, świetnie domywa resztki po demakijażu, a rano doskonale przygotowuje skóre do przyjęcia pielegnacji,

nie zamienie tego produtu na żaden inny- łagodi podrażnienia, wypryski z żadka sie pojawiają (wiadomo w okresie miesiączki..), skóra jest jednolita i gładka, nie musze uzywać podkładu dzięki tej piance znikły mi niedoskonalości i wszystkie stany zapalne schodzą ekspresowo szybko

jako masczki nigdy nie używałam- mam swoja inną ulubioną, z resztą tego produktu mi szkoda jest dość drogi ale za to szalenie wydajny i najlepszy jaki miałam

świetnie sprawdzi się przy typie skóry mieszanej z tendencja do tłustej z twoorzącymi się zaskórnikami

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, 3 w trakcie

Cellulit adipocyty

szalenie wydajny

Nigdy nie zastosowałam go jako maseczki, więc pod tym względem nie oceniam tego kosmetyku, ale jako środek do mycia twarzy spisuje się znakomicie:)
Błyskawicznie usuwa makijaż (nawet tusz do rzęs) i zanieczyszczenia z twarzy przy okazji obchodząc się ze skórą jak z jajkiem :) Bo zwykle preparaty do mycia, które dobrze skutecznie usuwają makijaż bardzo wysuszają moją delikatną skórę.
Ten jest inny, mam poczucie dokładnego oczyszczenia skóry bez uczucia ściągnięcia, podrażnienia czy swędzenia.
Na początku irytowało mnie to,że kosmetyk jest w formie takiej pasty, ale z czasem zaczęłam to doceniać, po prostu wyciskam z miękkiej tubki mikroskopijną ilość preparatu na zwilżone dłonie, lekko spieniam i przystępuję do oczyszczania :)
Szalenie wydajny. Mam go prawie rok a używam codziennie. drogi, ale jak najbardziej wart swojej ceny, zresztą jak wszystkie kosmetyki Kanebo :)

Używam tego produktu od:prawie rok

Przeciętny

To ja mu troche popsuję recenzję.... mam skórę dośc tłustą, skłonną do zanieczyszceń. Kupiłam to bo myślałam, że będzie lepsze od creamy soap. Niestety... Nie oczyszcza tak dobrze, jak tamto. Faktem jest, ze nie wysusza, ale tez cudów nie czyni. Nie pomógł mi ani troche poradzić sobei z zaskórnikami, nie mówiąc o pryszczach. :( Wydajny jest, ale creamy soap jest wydajniejsze. Ogólnei w porównaniu z creamy wypada marnie. Dałabym 2 gwiazdki, ale dam trzy - może jednak trzeba młodszej cery niż moja do niego? Ja już okres nastoletni mam dawno za sobą. ;)

Używam tego produktu od: 5 miesiący

już nie chcę nic innego

dla mnie ideał. głęboko oczyszcza jednocześnie jest delikatny, można używać jako maseczki oczyszczającej , a jeszcze do tego cena się całkowicie rekompensuje, bo jest szalenie wydajny, plus eleganckie opakowanie, plus ładny zapach, skóra jest czysta, miękka, gadka. Polecam

Bardzo dobrze oczyszcza

Uzywam glowanie jako maseczki. Po zastosowaniu skora jest rozjasniona i oczyszczona. Opakowanie uwielbiam:) Najlepszy specyfik do oczyszczania jaki uzywalam do tej pory. Mam zamiar wyprobowac cos z serii pureness shiseido moze bedzie jeszcze lepszy. Tymczasem polecam bo warto.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

KWC

Zachęcona podobnym specyfikiem, tylko że w postaci błota z Kanebo, kupiłam w promocji za połowę ceny na strawberry. I okazało sie ze trafiłam. Dla mojej problematycznej skóry to prawdziwe wybawienie. Wydajny jak mało co, wygodnie się dozuje.
Używam zawsze jako maseczkę i twarz jest świetnie oczyszczona. Mogę w końcu chodzić bez podkładu !!! Myślę, że nie jest to tylko zasługa teho kosmetyku, ale dokłada on swoje do mojego sukcesu. Zapach przyjemny. Wogóle jeżeli chodzi o demakijaż to Kanebo nie ma sobie równych. Polecam.

Używam tego produktu od:kilku m-cy

super

uwielbiam kanebo i wszystki ich kosmetyki, ktore sotsowalam moge ocenic na 5.
To drogi kosmetyk, ale bardzo wydaajny, a poza tym ma poreczne opakowanie, z ktorego wycisnie sie go co do kropelki ;) Ja mam chyba obsesje z tymi opakowaniami, ale mysle, ze warto je tez oceniac ;)
Dziala swietnie jako zel myjacy i jako maska. Wg mnie swietny produkt dla cery tlustej. I gdyby nie cena pewnie bym go teraz uzywala ;)
Polecam goraco!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

bardzo dobry, mój KWC

Uwielbiam kosmetyki kanebo, m. in. tę pianko-maseczkę. Nie wysusza, nie podrażnia, bardzo dobrze oczyszcza i usuwa to co należy, a skóra pozostaje gładziutka, elastyczna i idealnie czysta. Zauważyłam, że - w moim przypadku - znacznie zmniejsza problemy strefy T, pory stają się domknięte i mniej widoczne, mniej jest także nowych zasórników. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego (używam również jako maseczki oczyszczającej)

niezbędny i niezastąpiony

To mój najwazniejszy kosmetyk. dlaczego??? kocham go ponieważ:
- działa jak obiecuje producent a nawet lepiej
- oczyszcza bez podrażnień
- nie wysuszaz wilgoci tylko z tłuszczu ( nie wiem jak opisac efekt nawodnionej a jednoczesnie odtłuszczonej skóry)
- likwiduje zaczerwienienia wokół pryszczy i niespodzianek
-zwęża pory
- fenomenalnie usuwa makijaż
Poza tym jest niesamowicie wydajny - kropla (producent nazywa ją "large pearl") sprawia ,ze z twarzy znika cały makijaz i zanieczyszczenia.
ale najbardziej lubie uzywac tego specyfiku jako maseczki - lekko wchłania sie wtedy w skóre, jej ziołowy zapach relaksuje, przy zmywaniu mydli się.
nie wyobrażam sobie bezniej zycia!!!
P.s.: musze odjąć 1 * poniewaz odkryałam piankę oczyszczającą shiseido i teraz ona jest moim ideałem (vide moja recenzja tej pianki)