Krem pod oczy i na powieki

Krem pod oczy i na powieki

Delikatny krem pod oczy, który intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę suchą i podrażnioną. Delikatnie natłuszcza, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Zwalcza wszelkie opuchnięcia i cienie pod oczami. Zawiera masło shea i ekstrakt ze świetlika oraz opatentowany składnik: Lipexel.

Cena: ok. 9 zł / 15 ml

średni

Ano właśnie: mnie próbki zachwyciły i postanowiłam go sobie kupić. (Musiałam się niźle nabiegać, żeby go znaleźć). Stosuję od 3 tygodni i ... rozczarowanie. Mam wrażenie, że próbki były lepsze. Miałam nadzieję, że krem ten zajmie się moimi "wstępami" do zmarszczek (wiecie, takie prawie nie widoczne kreseczki pod oczami), czekam i czekam a tu nic, nie widzę jak na razie efektu. Nie podoba mi się też opakowanie w formie słoiczka, zwłaszcza, że krem ma konsytencję emulsji i jak go tu możliwie higinicznie "wyłowić" z tego nieszczęsnego naczynia?
Ale, dla sprawiedliowśi powiem, że krem sam w sobie jest miły, dobrze się rozprowadza, szczególnie zadowolone powinny być osoby o suchej skórze - to się czuje, że łagodzi i naprawdę fajnie, delikatnie natłuszcza. Gdyby jeszcze trochę lepszejsze działanie anty-zmarchowe.

Podumowując:następnym razem po prostu pójdę do Rossmanna i kupię sobie krem taki sam w działaniu, albo i lepszy. A już na pewno w tubce.

Mnie pasuje..

Dobry! Dobrze się wchłania, daje przyjemne uczucie nawilżenia i odświeżenia. Nie uczula. Poradził sobie z nieprzyjemnym sciągnięciem skóry, które zafundowałam sobie używając kiepskiego płynu do demakijażu. Wydajny! Dwie małe próbeczki starczyły na dłuuugo. :)

ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 2 ml