Mleczko plus tonik orzechowe 2w1

Mleczko plus tonik orzechowe 2w1

Według producenta: perfekcyjnie dobrane składniki łączą delikatność mleczka ze świeżością toniku. Preparat łagodnie i skutecznie usuwa makijaż i zabrudzenia. Znakomicie odświeża skórę, nawilża cerę i przywraca naturalne pH.
Ekstrakt z orzecha nadaje cerze szczególnie ładny koloryt naturalnej opalenizny i działa kojąco na drobne podrażnienia.
Polecany do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień pod wpływem mydła i wody.
Testowany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach!

Cena: ok. 12 zł / 200 ml

Bardzo dobry

Rewelacja. Po systematycznym używaniu nawet te okropne wągry przestały być tak bardzo widoczne. Ma ładny zapach. Po kilku użyciach cera nabrała ładnego kolorytu. Jestem z niego tym bardzej zadowolona, bo mam bladą twarz. Godny polecenia do codziennego stosowania. Dobrze zmywa makijaż, chociaż żeby dokładnie zmyć tusz trzeba się trochę pomęczyć. Minusem jest to, że trudno jest go kupić. Używam tego produktu od: 1 rok

Jedno z najlepszych

Należy do moich ulubionych kosmetyków. Dobrze usuwa makijaż, nie podrażnia i nawilża skórę. Regularnie stosowany nadaje twarzy ładny odcień. Podoba mi się zapach i konsystencja. Na noc używam samodzielnie, a rano przecieram jeszcze twarz tonikiem, bo pozostawia nieco tłusty film.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

świetny...ale trudno go dostać

pierwszy raz z tym kosmetykiem zetknęłam się parę lat temu i już wtedy zauważyłam jak przy codziennym demakijażu skóra zyskuje delikatnyn odcień opalenizny. uwielbiam go- świetnie oczyszcza również oczy z woodoodpornego tuszu (jest to kosmetyk do demakijażu integralnego)

szczerze mówiąc ciągle poszukuję, bo ostatnio pojawił sie problem aby go dostać... wszędzie jest tylko tonik z tej serii...ale szukam dalej

aha aktualnie jego opakowanie wygląda trochę inaczej pełna nazwa to "Mleczko + tonik brązujące"

Używam tego produktu od:kilku lat

Jak makijażem powiększyć usta

kiedyś używałam i był rewelacja, teraz nie wiem czy to wina tego kosmetyku czy tez czegos innego ale od momentu jego zastosowania na twarzy pojawiło mi sie paskudne uczulenia, widać nie jest dobry dla cery wrazliwej.zapach i kosystencja b.dobra, na efekt brązujacy trzeba pare dni poczekać.

Używam tego produktu od:?

Rezygnuję ...

Niestety skusiłam się, ale nie jestem zadowolona z tego mleczka. Nie zmywa dokłdanie (akurat tuszu do rzęs); trzeba się trochę natrzeć, zanim makijaż puści, po użyciu nie widać na twarzy oznak odświeżenia, poprawy kolorytu cery, efektu brązującego tym bardziej nie zauważyłam ! :-( Konsystencja raczej dobra, zapach przypomina mi trochę czekoladę - przyjemny. Przypomniało mi się jeszcze, że mleczko jakoś tak wchodzi do oczu, co się u innych nie zdażało.

hmn...

Posiadam mleczko + tonik migdałowe do cery bardzo suchej. Po jego nałożeniu, zmyciu nim makijażu czuję że moja twarz jest śliska i jakby czymś oblepiona, mam najzwyklej tłusty film na twarzy, który to mleczko pozostawia. Osobiście wolę Nivea Visage.

Średniak

Kupiłam gdy nie mogłam znaleźć nic innego i było cienko z kasą. Jestem średnio zadowolona. Mleczko "włazi" w oczy, powoduje zamglone widzenie, na szczęście nie szczypie. Żeby zmyc makijaż trzeba potrzeć powieki i rzęsy kilka razy. Niestety rano pod oczami mam czarne smugi, czego nienawidze, więc odstawiłam w połowie opakowania. Nie jest wydajny, jako toniku go nie używam, bo jest za tłusty.
Używam tego kosmetyku od miesiaca/ ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego i więcej nie będzie.

Zupelnie w porzadku

Mam niewielkie doswiadczenie w uzywaniu tego typu kosmetykow (generalnie wole wode i mydlo), ale uzywam sporadycznie od miesiaca i tyle co moge powiedziec to, ze nie wysusza, jest delikatny ale w miare skutecznie zmywa makijaz. Pachnie dosc przyjemnie. Lekka w miare wodnista konsystencja powoduje,ze kosmetyk sie szybko wchlania, raczej nie zostawiajac tlustej powloki, ale ja mam skore sucha i nie wiem jak by bylo w przypadku cery mieszanej badz tlustej. Czy poprawia koloryt? Nie wiem, nie zauwazylam, wiec chyba nie. Ale za taka cene nie ma sie czego czepiac.