DreamTone (Korygujące serum do twarzy)

DreamTone

Cena już od 259,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

DreamTone - Kompleksowy korektor kolorytu cery, to serum-krem który gwarantuje wymarzony koloryt nawet bez makijażu. Opracowany w 3 unikalnych formułach, dopasowanych do konkretnych problemów kolorytu skóry, zapewniajacych naturalny i długotrwały efekt jednolitej cery. Koryguje przebarwienia pigmentacyjne, nierównomierny koloryt oraz przebarwienia powierzchniowe.
Produkt dostępny jest w 3 odcieniach:
- 1. dla cer jasnych,
- 2. dla cer średnich,
- 3. dla cer ciemnych.
Po 8 tygodniach stosowania DreamTone 2 razy dziennie u 53 badanych kobiet potwierdzono zmniejszenie wielkości przebarwień i ciemnych plam o 66%. Po 12 tygodniach 68% testujących go kobiet nie wahałoby się pokazać bez makijażu.

• Aqua,
  • Benzylalcohol,
  • Fragrance (Parfum)**

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 48

droga zabawka, ale tragedii nie ma

Zachęcony opiniami i wszechobecną reklamą tego produktu kupiłem Dreamtone w tonie 1, nawet jeśli nie jestem grupą docelową.
Moj typ cery: normalna w stronę suchej, niekiedy pojawią sie jakieś przebarwienia ale nie są to jeszcze przebarwienia posłoneczne, bardziej po jakiś drobnych rankach na twarzy czy szyi.

Serum oczywiście w super modernistycznym i designerskim opakowania a la Lancome. Co do konsystencji, jest w porządku. Ponieważ mówimy tu o serum, to liczyłem na konsystencję lejącą, szybko wchłaniającą się, bezproblemową i właśnie to znalazłem.

Co do odcieni 1,2,3 - nie wiem dokładnie o co chodzi. Odcień 1 nie opalizuje, nie pozostawia żadnej kolorowej warstwy na twarzy. Nie wiem o co dokładnie chodzi, może o dobranie składników na potrzeby skóry jasnej lub ciemniejszej?

Po kiku tygodniach używania rano pod krem, zauważyłem:

- dobre nawilżenie, naprawdę jest nieźle! Pomimo lekkiej konsystencji serum dobrze nawilża
- skóra w ciągu dnia wygląda dobrze. Nie przetłuszcza się, Serum nie jest tak silikonowe jak dobrze mi znane serum Estee Lauder Idealist, którego nie mogłem skończyć ze względu na diabelską zawartość silikonów.
- czy działa na przebarwienia? Chyba niestety nie... owszem, upiększa skórę ale efekt znika w momencie kiedy zmywamy je z twarzy wieczorem.

Czy cena jest uzasadniona? Płacimy za buteleczkę (bardzo praktyczną i na szczęście nie szklaną), firmę, design. Gdy spojrzymy na listę składników od razu widzimy,że to nie za nie płacimy. Niemniej jednak to serum robi więcej niż jakiekolwiek serum za 20zł.

Co najważniejsze - serum nie robi krzywdy. W przypadku Visionnaire można doczekać się wysuszenia i podrażnienia, tutaj nic takiego nie występuje.

jeśli ktoś lubi nowinki i markę Lancome - czemu nie? Osobiście preferuję Advanced genifique lub nawilżający lotion Hydrazen. Dreamtone jest po prostu OK.

Ilość zużytych opakowań: jedno 40ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Nie widzę efektów

Stosowałam produkt przez stosunkowo długi okres (ok. 3-4 mies.) praktycznie codziennie. Nie zauważyłam żadnych efektów, które obiecuje producent. Jako baza pod makijaż ok, ale też bez rewelacji - znam lepsze kosmetyki do tej roli.

Tak naprawdę, to nie wiem co robi ten produkt :D Na mojej cerze nic. Może dał jakieś minimalne efekty, których nie dostrzegłam, ale nie jest to to, czego oczekuje się od produktu marki Lancome o takim pozycjonowaniu cenowym.

Jedyna fajna rzecz to opakowanie - pompka, która wyciska odpowiednią ilość produktu i obrotowe zamknięcie, które zapobiega przypadkowemu wylaniu się produktu.

Używałam w okresie zimowym - nr 1 do skóry jasnej.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: 0,8

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 138

Ulubione.

Spośród całej gamy przetestowanych serum wszystkich wysokopółkowych marek, ten produkt urzekł mnie pod każdym względem.

Podczas jego stosowania, moja cera nigdy nie była w lepszej kondycji. Serum nie tylko rozświetla, pielęgnuje i nawilża, ale również znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że cera wygląda zdecydowanie młodziej.

Zawiera delikatnie opalizujące drobinki, ma przepiękny zapach i solidne opakowanie - pompka wyciska idealną ilość produktu i nie zapycha się. Wystarcza na ok. 4,5 miesiąca stosując dwa razy dziennie po 1-2 porcji serum. Polecam z czystym sumieniem osobom w każdym wieku.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056856].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 63

niewarty

-żadnej "korekty" przebarwień (a posiadam niestety zmiany pigmentacyjne od słońca) nie odnotowałam
-żadnego wyrównania kolorytu i rozświetlenia cery

w zamian od momentu używania tego luksusu za niemałe pieniądze odnotowuję problemy z cerą w postaci dziwnych wyprysków i zmian trądzikowych
szok

Używam tego produktu od: październik 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983825].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Bardzo dobrze rozświetla

Zacznę od tego, że mam jasną karnację, typ mieszany w kierunku suchej ze skłonnością do wyprysków i niejednolitego kolorytu (w szczególności okolice brody, ust i płatków nosa). Różowe przebarwienia pojawiają się przy skokach temperatury, gorszym nawilżeniu skóry, klimatyzowanych pomieszczeniach, niewyspaniu itp. Muszę podkreślić, że te defekty są DROBNE i nie są trwałymi przebarwieniami skóry.

Serum jest koloru lekko różowego, ładnie pachnie, bardzo dobrze się rozsmarowuje i szybciutko wchłania. Nie pozostawia lepkiej powłoki. Natychmiast po rozsmarowaniu dało się zauważyć efekt rozświetlenia. Moja cera nabierała zdrowego i świeżego wyglądu. Serum nie wymagało nakładania kremu nawilżającego (nie zrezygnowałam jednak z nawilżania). Makijaż dobrze się trzymał (róż, mateoryty, korektor). Kosmetyk nie zapychał.

Serum stosowałam zazwyczaj 2 razy dziennie. Po ok. pięciu tygodniach różowo- czerwone plamki stały się znacznie mniej widoczne i pojawiały się rzadzej. Mogłam śmiało zrezygnować z korektora.

Serum jest wydajne- 2 naciśnięcia pompki starczą na całą twarz, 3 na twarz i na szyję. Nie stosowałam go na dłonie.

Kosmetyk mnie zachwycił, przy czym nastawiłam się tylko na wyrównanie koloru cery i rozświetlenie. DreamTone zdradziłam na rzecz innych produktów, czego żałuję (Perfectinist, Lierac Mesolift i Luminescence). Używałam DreamTone nr 1.

Używam tego produktu od: Pażdziernik 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909466].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

super jako baza pod makijaż

na wstępie chciałabym zanaczyc , ze produkt ten oceniam na podstwie próbek. łacznie zużyłam 10 ml produktu. tak jak napisałam w tytule , jak dla mnie jest to świetny prdodukt , ktory mogłabym stosowac jako baze pod makijaz. Jednak nie wyobrazam sobie, żebym mogl mi zastąpic serum lub kremm, ponieważ dla nie jest za mało odżywczy. Jako baza sprawdza się świetnie. Skóra jest wygładzona , rozświetlona i doskonale przygotowana do nałożenia makijażu, przy tym przedłużając jego trwalosc. Gdyby produkt był tańszy zakupiłabym go , aby stosowac go w tym celu. Niestety cena jak na baze jest dla mnie za wysoka. Nie moge się wypowiedziec na temat ujednolicenia kolorytu czy usuniecia przebarwien , poniewaz nie zmagam sie z takimi problemami. pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879255].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 348

I tak, i nie. Ale w końcu wielkie TAK.

Odziedziczyłam swoją buteleczkę po mamie....hm...dobra, właściwie to od niej wyłudziłam. Mam słabość do ładnych, ciekawych opakowań a do firmy Lancome mam słabość, choć nie wszystkie produkty mi odpowiadają. No ale mój instynkt sroki zwyciężył i tak używam już wyłudzonej butelki od sześciu tygodni. Oceniam odcień dla \\\\\\\'bladych twarzy\\\\\\\', czyli numer 1.

Przede wszystkim jest to doskonała baza pod makijaż, która nie wymaga stosowania żadnych kremów. Naprawdę fantastycznie nawilża i pozostawia powierzchnię buzi gładką i prztyemną w dotyku. Twarz wydaje się całkowicie odprężona i zrelaksowana i ten efekt istotnie utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku lekkich podkładów ( na kryjącym DW jeszcze nie sprawdzałam bo w sumie zarzuciłam używanie podkładów kryjących, więc nie wiem). Nie zapycha, nie jest komodogenny i nie powoduje przykrych niespodzianek na twarzy.

Natomiast jeśli chodzi o wyrównywanie kolorytu to niczego takiego nie zaobserwowałam, choć tak naprawdę jakichś wielkich problemów z tym nie mam- po prostu grzeszę pierwszym grzechem głównym i nawet najdrobniejsze \\\\\\\'usterki\\\\\\\' mnie drażnią i urastają do rangi problemu. Nie jest ani lepiej, ani gorzej i tu producent przedobrzył z reklamą.

Na plus: produkt jest wydajny, przez te 6 tygodni nie zuzyłam jeszcze połowy stosując go dwa razy dziennie (jedna pompka w zupełności wystarcza). Mimo to nie kupiłabym Dream Tone- znam tańsze i równie skuteczne \\\\\\\'nawilżacze\\\\\\\'.

EDIT PO SKOŃCZENIU FLAKONA:

dodałam półtorej gwiazdki. Cera naprawdę mi się tak jakoś...rozświetliła i wyrownała, choć nie miałam z nią większych problemow, jeśli chodzi o koloryt. No i makijaż nie wydaje się taki rozświetlony na innych bazach- nawet Perfectionist przegrał tu z Dream Tone, zwłaszcza teraz, wiosną. Dream Tone jest lżejszy, bardziej finezyjny a mimo to daje radę! Zamierzam nabyć nową butlę, na lato spróbuję 02 za radą pań z Sephory. Na testach wypadł u mnie lepiej niż 01 jednak. Dream Tone w połączeniu z podkładem Parure de Lumiere dają nam naprawdę efekt do złudzenia przypominający pełną blasku i witalności cery. No zupełnie, jak nasza własna;)

Używam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

EDIT

Nabyłam właśnie kolejną butelkę Dream Tone. Tym razem w odcieniu O2 i ten odcień jest strzałem w dziesiątkę. Skorzystałam z 20% obnizki w Sephorze, więc cena była łatwiejsza do przełknięcia. No i z dobrej rady Sephorowych asystentek też skorzystałam. Rano jedna pompka DT i jedna Parure de Lumiere a koloryt mam ujednolicony a cerę naprawdę "dewy".

Dream Tone używam tylko rano. Nie potrzeba już żadnych innych kremów bo ta baza naprawdę świetnie nawilża. Na noc jednak wolę coś bardziej treściwego niż nawilżenie. Idealna serobaza pod makijaż wiosenny- lekka konsystencja, wspaniałe nawilżenie, efekt dewy i przedłużenie zycia makijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878750].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

ewentualnie jako baza

Kupiłam to sreum z myślą o poprawieniu kolorytu cery,używam już jakieś 3 tygodnie i muszę stwierdzić,że nie zauważyłam żadnego działania. Moja cera jest identyczna jak była. Nie zaszkodziło,ale też w niczym nie pomogło. Na noc nie nadaje się w ogóle. Na dzień jest ok ale jeżeli mam zamiar nałożyć coś jeszcze chociażby cc krem muszę to zrobić dość szybko bo jak wchłonie się całkowicie zaczyna się rolować.... Określiłabym to serum jako baze pod pokład (pod warunkiem dość szybkiego nakładania) w miarę dobrze nawilża.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878740].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 86

Nie warto za tą cenę, cudowna reklama i nic poza tym

Dzisiaj dokładnie jest ten dzień kiedy skończyłam całe opakowanie Dreamtone (wersja dla jasnych cer) i w związku z tym zaczęłam się zastanawiać jak ocenić ten produkt.

Serum od samego początku zwróciło moją uwagę jak tylko pojawiły się pierwsze artykuły, a produkt jeszcze nie trafił do sprzedaży. Jako osoba z cerą skłonną do przebarwień jestem zawsze ciekawa nowości z gamy kosmetyków wyrównujących koloryt.

Mam bardzo jasną cerę, nie lubię się opalać,co roku pomimo filtrów wałczę po lecie z przebarwieniami posłonecznymi. Kupiłam serum na jakiejs promocji za ok200zł. Co tu dużo gadać...oczekiwałam czegoś więcej.

Produkt ma przyjemną konsystencję, ładnie wygładza skórę i dodaje jej lekkiej świetlistości....To tyle...nic więcej.
Nie jest wydajny,używałam go dwa razy dziennie po 2 pompki.Skończył się szybko......za szybko.Niecałe 3 msc,moim zdaniem to jednak za krótko.

Używałam regularnie i pomimo pokładanych nadziei w tym produkcie doszłam dziś do wniosku,że nie jestem zadowolona,jestem trochę zła.Przebarwień nie wybielił,jedynie lekko złagodził (zaznaczam,że moje przebarwienia nie są ciemna). Czyli nie sprostał podstawowej obietnicy.
Za tą cene powienien ok,przynajmniej o połowę je rozjaśnić. Zdarzało mi się,że mnie podrażniał i zapychał.

Były okresy gdy bardzo chciałam wierzyć,że działa ;) Ale teraz z perspektywy czasu po prostu uzmysłowiłam sobie,że dałam się nabrać.

Uważam,że jest wiele więcej tańszych produktów dzięki którym można osiągnąć o niebo lepsze efekty. Kremy,czy sera z wit C.

Dziewczyny...nie warto.

Używam tego produktu od: 3msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862235].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 359

Jest dobry, ale nie KWC, ewentualnie zobaczymy za kolejny miesiąc

Używam Dreamtone 1 dokładnie 4 tygodnie, i nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem recenzji. :)

Dreamtone jest rzeczywiście fajnym produktem, choć jeszcze nie zasługuje na "mój hit", ale niewiele mu brakuje.

Ale do rzeczy:
- Używam produktu dokładnie 4 tygodnie, dwa razy dziennie. Mimo iż mam cerę normalną w kierunku suchej, i o dziwo, zazwyczaj obywam się teraz bez dodatkowego kremu, ponieważ Dreamtone BARDZO dobrze nawilża.
- Dodatkowy plus to to, że makijaż lepiej się trzyma, gdy nie muszę mieć jeszcze kremu na wierzch.
- Serum rozświetla dzięki pigmentom i od razu ujednolica cerę.
- Rozprowadza się bardzo dobrze i szybko się wchłania. Nie ma tego uczucia jak wiele innych serum, że wiecznie się maże.
- Po 4 tygodniach moja cera jest ciut jaśniejsza (ale nie trupioblada), ma ładny koloryt, bardziej jednolity.
- Jak większość z nas bladolicych, miałam różne czerwone przebarwienia, które ku mojemu zaskoczeniu albo zmniejszyły intensywność, albo zniknęły. ALE serum nie wpłynęło na widoczność moich pękniętych naczynek na wysokości kości policzkowych, niestety, te są nadal dobrze widoczne.
- Mam kilka plamek pigmentacyjnych, które jeszcze nie zniknęły, ale wydaje mi się, że są ciut bledsze.
- Dodatkowy plus to piękne opakowanie.
- Minus to oczywiście zabójcza cena, nawet w taxfree.

Jeśli zobaczę jeszcze lepsze efekty za kolejne 4 tygodnie, to może kupię ponownie, w przeciwnym wypadku daruję sobie...

Podusmowując: widzę poprawę w kolorycie i świeżości cery, trochę efektu na plamy pigmentacyjne. Dreamtone bardzo dobrze nawilża i poprawia u mnie trwałość makijażu. Zasługuje na 4 gwaizdki. Ale nie mogę powiedzieć, iż zrezygnowałabym z podkładu i pudru... Zobaczymy za miesiąc lub dwa.Używam tego produktu od: 4 tygodnirIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

Edycja 2014-02-10
Po zużyciu całego opakowaniapodtrzymuję moją ocene, 4 gwiazdki. Dobre serum, skóra jest ładniejsza, ale nie pozbyłam się wszystkich przebarwień niestety. Raczej nie kupię ponownie z powodu ceny, gdyby było o połowę tańsze to może skusiłabym się jeszcze raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855426].usefull || 0 }}% pomocna.