Lancome, Maquicomplet (Korektor pod oczy)

Lancome, Maquicomplet (Korektor pod oczy)

Płynny korektor o lekko kremowej konsystencji.
Dzięki miękkiemu aplikatorkowi precyzyjnie maskuje i tuszuje przebarwienia, ciemne obwódki pod oczami i drobne zmarszczki.
Błyskawicznie stapia się ze skórą, nadając twarzy naturalny, satynowy efekt.
Zawiera naturalne roślinne ekstrakty, antyutleniacze i czynniki rozpraszające światło.
W Polsce dostępny w 3 odcieniach.

Cena: ok. 125zł/ 7g

świetny!

Próbowałam wielu korektorow..cięzko dobrać "ten idealny" Jednak ten? Szał! Polecam każdemu :) Z całą pewnością kupię ponownie i to nie raz, wart swojej ceny :)

Używam tego produktu od: 3/4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

sprawdza się

hahha dzięki, że mnie oświeciliście do czego konkretnie to cudeńko użyć :D
Tak jest świetny, choć drogi no i teraz obiecuję będę używać tam, gdzie się najbardziej sprawdza czyli pod moje niewyspane, biedne oczka :D

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mój KWC

Jest mega genialny! stosuję zarówno do zamaskowania cieni pod oczami jak i na skórne \'\'niespodzianki". świetna faktura, bardzo gęsta. mam kolor najjaśniejszy i muszę przyznać, że jest on dla mnie za jasny, ale po nałożeniu podkładu wszystko komponuje się świetnie. Ma fajny aplikator, jednak ja jestem fanką wklepywania korektora palcami:) Jedyną wadą jest cena.
Myślę, że dobrym i tańszym odpowiednikiem mógłby być vichy normaderm opal, ale podkład. Nie jest może tak gęsty, ale kryje podobnie mocno.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Manicure - marynarskie paski

Dla mnie bomba!

Absolutnie najlepszy korektor pod oczy - choć używam go również do przykrycia przebarwień przy nosie, po krostkach itd.
Korektor jest super trwały, pod oczami pozostaje przez cały dzień, a mam tłustą cerę i często mam problemy z "donoszeniem" ładnego makijażu do wieczora.
Cena owszem wysoka, ale korektor jest bardzo wydajny.
Nie miałam do tej pory bardziej trwałego i tak dobrze dopasowującego się do koloru cery korektora - dla mnie hicior!Używam tego produktu od:3 lat

dobry korektor

Z pewnością w stopniu zadowalający maskuje cienie pod oczami. Używam go również na wypryski (spisuje się;-)) Jest szalenie wydajny, wystarczy kropeczka aby zatuszować cienie pod okiem. Zepsuł mi się aplikator - nie wiem czy przypadkiem ktoś mu nie pomógł się zepsuć :-). Zapach nie jest szałowy ale nie jest intensywny więc nie sprawia mi to problemu. problemem natomiast jest wysoka cena - ale cóż, tutaj płaci się również za markę;-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Idealny :D

Własnie mi sie konczy ale jest naprawde swietny i kupuję kolejną sztukę :D
Ja kupiłam ajjasniejszy ale dla mojej cery jest idealny. swietnie sie zlewa z kolorem skory dobrze sie trzyma (poprawiam tylko raz dziennie) Nie błyszczy sie, nie jest tłusty. Cienie kryje dosyc dobrze ale ja stosuje na blizny i zaczerwienienia po pryszczach. Idealnie je kryje, nie robi efektu maski. Ja kupilam od kolezanki z Ameryki za 25 zl dlatego kupuje kolejny ;DD ma niestety wysoka cene (125 zl) ale naprade polecam.

Używam tego produktu od: 3 mies.

Nie polecam...

UWAGA! : oceniam opakowanie promocyjne zakupione na allegro (możliwe, że produkt nie jest tak dobry jak oryginalny, zakupiony w drogerii w pełnowymiarowej wersji).

Korektor ten to właściwie moja pierwsza przygoda z korektorem z górnej półki, na próbę kupiłam wersję testową 4 g na allegro.
Efektem jestem bardzo rozczarowana - moje cienie pod oczami nie są raczej powalające, oceniłabym je jako średnie, a jednak korektor nie radzi sobie z nimi, od razu po nałożeniu są trochę zamaskowane, ale efekt ustępuje już po 2-3 godzinach po nałożeniu.
Ponad to - zakupiłam jasny (odcień żółtawy) odcień do jasnej karnacji, a kolor jaki otrzymuję - zwłaszcza po kilku godzinach noszenia kosmetyku jest żółty. Nawet moja 70 letnia babcia, która z racji wieku nie widzi tak dokładnie zapytała mnie ostatnio z przerażeniem patrząc na moją twarz czy nie mam żółtaczki, bo mam jakieś takie żółte plamy pod oczami:D.

Może nie jestem najbardziej wprawną i doświadczoną "wizażystką" , ale żeby aż tak nędzny efekt drogim i markowym kosmetykiem został osiągnięty tylko z związku z moim brakiem umiejętności? Nie sądzę...
Minusem tez jest to, że kosmetyk wchodzi w zmarszczki pod oczami i podkreśla załamania skóry, co więcej - kilka minut po aplikacji (w ilościach umiarkowanych) zbiera się po prostu nieestetycznie w tych załamaniach tworząc żółtą linię, którą przed wyjściem z domu trzeba rozetrzeć, żeby obciachy na ulicy nie było:].
Do tego kosmetyku na pewno nie powrócę. Biorąc pod uwagę pozytywne opinie na wizazu zaczynam podejrzewać, że może zostałam oszukana przez sprzedawcę i jest to jakaś podróba...

Używam tego produktu od: 2 tygodni.

Idealny!

Stosuje go juz od 4 lat i poki co jest najlepszy!Uzywam korektor pod oczy ze wzgledu na "cienie" i tylko on je kryje najlepiej i najskuteczniej.Mam dosc duze "cienie" i nie kazdy korektor sobie z nimi radzi w sposob naturalny..tzn,nie widac go a kryje,stapia sie ze skora i efekt jest rewelacyjny.Niesamowicie wydajny,jedno opakowanie wystarcza mi na prawie rok czasu..a uzywam go codziennie.Utrzymuje sie caly dzien i nie wymaga poprawiania co chwile..chyba juz sie z nim nie rozstane;)

Używam tego produktu od:4 lat

więcej się spodziewałam

Moim problemem są cienie pod oczami, ten korektor niestety nie radzi sobie z nimi wystarczająco dobrze. Ma delikatną, lekką konsystencję i nie pokrywa cieni w całości.
Jego zaletą jest to, że nawilża skórę pod oczami, nie waży się i nie zbiera w zagłębieniach.Używam tego produktu od:3 miesiące

hmm...

uwazam, ze jest dobry... mam w sumie delikatne cienie pod oczami, a ten korektorek calkiem odmladza spojrzenie :) fajnie nawilza skore, to napewno..jest po nim wyjatkowo delikatna,,, zmarszczki mimiczne hmm.. lekko otula i to tyle, sa mniej widoczne ,ale nic szczegolnego..calkiem dlugo sie trzyma, jednak wlasnie problem tkwi w tym ,ze podczas aplikacji faktycznie zostaje go sporo na obrebie flakoniku.. to w sumie najwazniejszy mnius,,poza tym moze byc.. nie uzywam go dlugo i moze zmienie decyzje?! :) ale na jaka?! :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

absolutna porażka!

dobrze, że kupiłam ten produkt tak tanio, na dodatek zaraz dostałam taki sam w prezencie i...oba poszły do ludzi, a nuż ktoś będzie miał z nich pociechę. Czegoś tak paskudnie wysuszającego nie miałam w życiu. Z resztą to nie pierwszy produkt-rozczarowanie tej firmy, więc chyba pora omiać ją szerokim łukiem. Mam delikatną skórę, ale nie mam zmarszczek. Ten produkt chyba nadaje się jedynie do charakteryzacji filmowej, w mgnieniu oka doprawiając użytkowniczce 20 lat.

ładny.

Całkiem przyzwoity korektor miły dla skóry, cienie faktycznie nie są maskowane idealnie, aczkolwiek przy 2 warstwie jest o wiele lepiej.
W sumie polecam.