Soraya, ANTY, Peeling do twarzy

Soraya, ANTY, Peeling do twarzy

Zgłoszony przez Agatę:

Kosmetyk przeznaczony dla cery tłustej i trądzikowej. Bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę twarzy nie ściągając jej. Cera po użyciu wyraźnie się polepsza, krostki i wągry zmniejszaja się lub znikają całkowicie. Przeznaczony raczej dla osób o cerze mało wrażliwej, gdyż posiada duże drobinki ścierające, które mogą powodować podrażnienie cery. Niezbyt drogi, wydajny, mała, poręczna tubka.

może być

Jest maly, z tego co pamietam 50 ml. Bardzo gesty, drobinki scierne sa dosc ostre, co sie akurat chwali. Dosc dobrze oczyszcza, nie splywa nalozony na mokra skore. Szczerze mowiac nie bardzo za nim przepadalam, ciezko mi powiedziec dlaczego. Ale sam produkt ogolnie w porzadku.Zuzylam dwa opakowania.

świetny!

Używałam kiedyś całej serii, ostatnio zmienili opakowanie, ale ja miałam jeszcze to w starej wersji. Seria była dość dobra, ale w sumie przeciętna, ale ten peeling był jednym z najlepszych produktów z niej. Duże drobinki, takie jak lubię, czuję wtedy, jak się oczyszcza. A mimo małej pojemności jest bardzo wydajny. Polecam szczerze.

bardzo dobry

Bardzo dobry peeling. Po jego zastosowaniu moja twarz staje się gładziutka, drobe drobinki ścierające doskonale radzą sobie z usuwaniem łuszczącego sie naskórka. Jest bardzo wydajny i starcza na długo zwłaszcza że jest on do stosowania raz na tydzień przy cerze tłustej i raz na dwa tygodnie przy mieszanej.A efekty - bardzo dobre. Polecam.

Dieta na AZS

Lepiej niz Eris

Dotąd używałam peelingu 24h Eris (gruboziarnistego).Kupiłam ten kierując się zgłoszeniem Agaty i opinią Kruszynki. Ale może cała historia od początku:Konsystencję ma... dość dziwną. Bardzo gęstą, kremową na dłoni, aż prosi się, żeby z nim przesadzić. Rzeczywiście, jest bardzo wydajny, odrobinka wystarczy na całą wilgotną twarz. Jest gęsty mimo "rozcieńczenia" wodą - i pozostaje gęsty (jeden zero dla Sorayi). Nie pozostawia żadnego filmu po użyciu (ponownie, lepiej niż Eris) i skutecznie wygładza.Sam jednak nie zdziała cudów. Dobrze się spisuje ze wspomaganiem Effaklarami lub innym środkiem rozpuszczającym naskórek. Do zalet dopiszę jeszcze neutralny/żaden zapach i biały, nudny kolor, dzięki czemu jedyne, co możemy podziwiać, to jego działanie na skórze. Godny polecenia, choć nie powalający. Ale tak sobie myślę, "w dobie komputerów" kosmetologia jest w stanie wymyśleć coś lepszego niż "dodaj do kremu (Nivea) piasek i trzyj".Po buzi odziedziczyły go plecy.

warto kupić

Tak, polecam. Naprawdę dobry, po zastosowaniu miałam skórę przyjemną i gładką. Jest mały, ale wydajny, starcza za długo. Ścierające drobinki nie sa za grube, przez co jest delikatny (jak na peeling, oczywiście).