Yria, Fond de Teint Regalbant Effet Liftant (podkład rozświetlająco - liftujący)

Kremowy rozświetlajacy i odżywczy podkład do cery dojrzałej. Zawiera wyciąg z pąków buczyny, znanej z działania napinającego i wygładzającego.

dla dojrzałej cery :)

Testowałam kilka próbek,nie miałam prawdziwego opakowania,jest dla mnie za drogi :)
Fajna konsystencja,dobrze się rozprowadza,zapach delikatny,dość przyjemny,ale faktycznie taki kojarzący się z dojrzałą kobietą,i długo go od siebie czuję.Ładnie wtapia się w skórę,mam kolor Beige naturel,dla lekko przyciemnionej skóry odpowiedni :)Jednak bardzo się po nim świecę...może dlatego że jest nie dla mnie,nie wiem...mam 32 lata,tłustą cerę,myślę że ten podkład paniom po 40 roku życia będzie bardzo odpowiadał :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:5 próbek

nie jest zły

Dostałam próbki i postanowiłam testować.
Podkład ma raczej rzadką konsystencję, fajnie się rozprowadza.

Co jest uderzające to zapach- ładny, różany ale ja chyba wolę podkłady bezzapachowe. Zapach ma zapewne wprowadzuć odrobine luksusu ale mi on kojarzy się z podstarzałymi matronami... zreztą seria Yria jest chyba zaprojektowana z myślą o dojrzałych, eleganckich kobietach.

Podkład słabo kryje ale dla kogoś kto nie ma problemów z cerą bedzie akurat, poza tym krycie nie jest jego zadaniem wiec to nie wada
Daje naturalny efekt.. delikatnie rozświetla- jest całkiem niezły.
Ponieważ ja lubę mocno kryjące podkłady nie kupiłabym go.

Ogólnie zwykły, przyjemny podkład dla niewymagających.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:próbki

mieszane uczucia

ten podklad ma NAPRAWDE duzo zalet:
- ma "bogata" kremowa konsystencje ale nie jest tlusty, wierze ze ma wlasnosci pielegnacyjne
- cudownie wtapia sie w skore
- bardzo fajnie sie rozprowadza
- dzialanie napinajace tez zauwazylam
- rozswietla bardzo delikatnie

Niestety ma tez wady, dwie tylko, ale za to potezne:
- kolory :-(, sa tylko cztery, przy czym wiadomo ze mokka od razu odpada, probowalam drugiego w kolejnosci, naturalnym niby sie zowie, niestety jest dosc ciemny i <b>bardzo bardzo pomaranczowy </b>....
- ZAPACH! ten podklad pachnie. slicznie pachnie, jesli ktos lubi perfumy Yria. Problem w tym ze zapach sie nie ulatnia po kilku chwilach jeno trwa i trwa i trwa. W nieskonczonosc...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: probka,

22.08.2004 no ja naprawde nie wiem dlaczego dalam za pierwszym razem dwie gwiazdki. po uzyciu drugiej probki stwierdzam co nastepuje - co z tego ze sie swietnie wtapia skoro nic nie kryje?! ja nie wiem jak to mozliwe, zeby podklad o bogatej konsystencji nic a nic nie kryl (dodam ze ja az tak duzo do zakrycia nie mam i colour Adapt MF zupelnie mi wystarczal). kolorytu twarzy tez nie wyrownuje, a to zapewne ze wzgledu na <b> bardzo pomaranczowy </b> kolor. Nie kupujcie!!!!!! Zabieram gwiazdke, gdybym mogla zabralabym i te ostatnia. Acz przyznam ze ten najjasniejszy odcien - w miedzyczasie wyprobowany w sklepie firmowym YR - jednak mnie kusi ... ze wzgledu na konsystencje ... stad poki co deklaracja zakupu na TAK