Hypnose Palette Doll Eyes / Star Eyes / Drama Eyes (Paleta cieni do powiek)

Hypnose Palette Doll Eyes / Star Eyes / Drama Eyes (Paleta cieni do powiek)

Cena już od 159,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,7 ml

Lancome proponuje 12 palet cieni do oczu:
- Hypnose Palette Doll Eyes dla makijazu naturalnego:
DO 1 Fraicheur Rosée, DO 2 Reflet d'Améthyste, DO 3 Menthe á L'Ô, DO 4 Lumié d'Azur.
- Hypnose Palette Star Eyes dla makijazu szykownego:
ST 1 Brun Adoré, ST 2 Kaki Chic, ST 3 Terre d'voire, ST 4 Gris Fumé.
- Hypnose Palette Drama Eyes dla makijazu intensywnego:
DR 1 Bain De Minuit, DR 2 Mon Smoky, DR 3 Vert Mystere Drama, DR 4 Violet Magnétique Drama.
Twarzą kampanii została Daria Werbowy.

Znasz skład tego produktu?

nietrwałe

Nie mogę zgodzić się z pozostałymi recenzjami, iż te cienie są trwałe. Niestety u mnie nie są. Mam paletkę szarości i niestety cień zbiera mi się w załamaniach powieki już po godzinie od nałożenia. Nakładam go naprawdę niewiele, więc nie wiem dlaczego się tak roluje. Miałam kiedyś inną paletkę Lancome i cienie były rewelacyjne, cały dzień nie musiałam ich poprawiać. Te są niestety beznadziejne.
\\nDaję jedną gwiazdkę za kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956378].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwałe cienie

Jestem posiadaczka palety ST3.
Jestem zwolenniczka smoky eyes dlatego zdecydowałam sie na zakup tego produktu.
Nie ma czego sie przyczepić, cienie nie osypują się, są bardzo trwałe, kolory mozna mieszać dowolnie, paletka posiada pięć kolorów ktore w zupełności mi wystarcza by stworzyć idealny makijaż.
Minusów jak dla mnie nie ma.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898796].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Przy zakupie kolorowych kosmetyków zawsze stawiam na trwałośc, wymagam od nich, żeby po całym dniu wciąż wyglądały świeżo. Te cienie takie są i to urzekło mnie najbardziej.
Konsystencja jest kremowa, poprzez to wykonanie makijażu oka jest łatwe (gdyż nie osypują się) i szybkie. Mam te cienie w kolorach złota/brązu, w związku z czym nadają się tak do dziennego makijażu jak i większych wyjśc.

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891692].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Intrygujace zestawienia ...

Paleta o numerze ST 4 Gris Fumé nalezy do grupy palet Hypnose Star Eyes - czyli palet do wykonania makijazu szykownego i eleganckiego wg Lancome. Paleta zawiera 5 cieni w kolorach: taupe, grafitowy (eyeliner), ciemny stalowy, brudny srebrny bez, naturalny bezowy.
Do opakowania dolaczona jest propozycja wykonania makijazu o roznej intensywnosci przy wykorzystaniu konkretnych cieni. Oprocz zaproponowanych rodzajow makijazu, stosuje z powodzeniem takze kolejne warianty, np. cien numer 3 na całej powiece + eyeliner + cien numer 4 roztarty w kierunku zewnetrznego kacika oczu. Ponadto poszczegolne cienie mozna uzywac na sucho lub na mokro czy tez laczyc z kolorami z innej palety ! :)
Paleta o numerze DR2 Mon Smoky to paleta z grupy Hypnose Drama Eyes – czyli palet stworzonych do zrobienia intensywnego makijazu. W palecie znajduje się kolor: srebrny, czarny (eyeliner), ciemny grafit/czern ze srebrnymi drobinkami, jasny srebrny (drobinkowy), pudrowy roz. W palecie DR2 Mon Smoky dwa cienie wzbogacone sa o drobinki, ktore osypuja sie w trakcie nakladania czy w ciagu dnia.
Jedynego sie przyczepie – eyelinera z paletki. Niewazne czy uzywany na sucho czy na mokro, eyeliner jest subtelny, matowy, ponadto osypuje się w trakcie nakładania.
No jeszcze moge sie przyczepic trwalosci, a raczej braku trwalosci , bo po 5-6 godzinach cienie zaczynaja znikac w zaglebieniach powiek 9nalozone bez bazy).
Paleta DR2 Mon Smoky, podobnie jak ST 4 Gris Fumé, daje bardzo wiele mozliwosci do stworzenia makijazu…
Zastanawiam sie teraz nad wyborem kolejnej palety…. :)
Na koniec o opakowaniu. Do palety z duzym lusterkiem dolaczone sa dwa aplikatory: jeden dwustronny gabeczkowy, a drugi w formie pedzelka (przyznaje, ze nie udalo mi sie jeszcze nalozyc cienia numer 4 bez osypowania przy uzyciu tego aplikatora…).
A teraz niespodzianka!!!!
Aplikatory sie nie zagubia czy wypadna z opakowania przy otwarciu - w opakowaniu znajduje sie magnes i trzyma aplikatory na swoim miejscu - jakie proste i praktyczne rozwiazanie!

Używam tego produktu od: Kiedy tylko byly dostepne ... :)
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszych dwoch...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850849].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne i dobre, choć czasem nie wytrzymują całego dnia

Ostatnio jakoś nie miałam przekonania do cieni Lancome, ale najpierw kupiłam jedną paletkę, a potem drugą, obie do makijażu codziennego. Całe szczęście w tax free, bo cena oczywiście jest koszmarna.
Jestem zadowolona. Cienie mają ładne kolory i dobre napigmentowanie. Ponieważ moje paletki są do makijażu codziennego, to oczywiście nie są to mocne kolory. Nie wiem, jak z innymi kolorami. Nakładają się bez problemu, nawet załączone aplikatorki są jak najbardziej w porządku. Dodatkowo polecam filmik instruktażowy:
Cienie trzymają się prawie cały dzień, i to "prawie" powoduje, iż dałam im tylko 4 gwiadki, a nie 5. Jak za taką cenę...
Myślę, iż dokupię jeszcze inne kolory.

Używam tego produktu od: Około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850549].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjne pienkne cienie

feria kolorow
wspaniala pigmentacja
wielozadanowe
kolory sa bystre zywe
sa bardzo do siebie spasowane
konsystencja jak zwykle u LANCOME kremowa boska
trwalosc bez zarzutow

cena koszmar ale za piekno trzeba placic
maz powiedzial "nie wiedzialem ze uroda tyle kosztuje"
jak na polskie warunki jest to koszmar

ale warto!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848655].usefull || 0 }}% pomocna.