Styling Effect, Żel nabłyszczający z woskiem

Styling Effect, Żel nabłyszczający z woskiem

Żel nabłyszczający ułatwia modelowanie każdej modnej fryzury. Szybko i skutecznie nadaje fryzurze właściwy kształt zapewniając trwały efekt. Zawiera pielęgnujący czynnik AVC, wosk oraz ochronny filtr UV. Delikatnie usztywnia włosy, pozostawiając je elastyczne, naturalnie ułożone i super lśniące

Cena: ok. 6,50zł/ 200g

;-)

Lubię ten kosmetyk. Ma ładny zapach i jest wydajny. Włosy po nim są miękkie i błyszczące. Nie jest mocny. Używam go kiedy prostuję włosy. Przy codziennym stosowaniu końcówki po tym żelu wyglądają na mniej zniszczone. Raczej nie jest trwały i po 2-3 godzinach efekt znika...

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobry

Dla mnie świetny w porównaniu z innymi które stosowałam. Zawsze po umyciu go nakładam, pozwala ujarzmić mój puch na głowie. Nie skleja włosów co jest dla mnie wybawieniem, i nie widać po zastosowaniu, że na włosach jest żel, tak jak to miało miejsce u jego "braci z branży".
Nabłyszczenia specjalnie nie zauważyłam, ale zawdzieczam mu ład na głowie - za to daje 5 :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Rewelacyjny

Bardzo dobry żel do włosów. Pozwala na ułożenie niesfornych włosów, które nabłyszcza i sprawia, że wyglądają na zdrowe. Mam wrażenie, że również nawilża. Nie jest zbyt mocny - nie pozwoli na ułożenie fantazyjnej fryzury - jeśli komuś zależy na tym, to raczej nie będzie zadowolony z tego produktu. Dla mnie najważniejsze jest to, by żel dyscyplinował niesforne przesuszone włosy z tendencją do nadmiernego kręcenia i puszenia się. Podkreśla naturalny skręt loków, nie obciąża i nie przetłuszcza. Nałożony w większej ilości lekko usztywnia, gdy nałożymy go niewiele, sprawia, że włosy są miękkie. Pod wpływem żelu włosy są błyszczące i wyglądają bardzo fajnie. Poza tym produkt ładnie pachnie i jest niedrogi. Dla mnie rewelacja. Polecam osobom, które mają suche, cienkie i zniszczone włosy i chcą jedynie nadać im blasku i ułożyć je w jakąś nieskomplikowaną fryzurę.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

jak nie ma nic innego

W zasadzie nic specjalnego, żeby jakoś ułozyć fryzurę trzeba zuzyć pół opakowania, żadnego połysku nie zauważyłam, do nakładania na mokre włosy też się nie nadaje. Więcej tego świństwa nie kupię

Używam tego produktu od:jakieś 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 i basta

nie dobry

Nie polecam. Nic nie można z tym zrobić. Jest takiś jakiś lekki, wodnisty, nie ma żadnego efektu sklejaczka.
Żeby było cokolwiek widać (jeżyk, pazurki), trzeba zużyć dużo tego żelu, a i tak czeka się pół dnia, żeby "zastygł".
Nie nadaje się też do "wet look", chociaż miałam nadzieję, że dzięki zawartości wosku będzie to fajnie wyglądało. Ale niestety włosy wyglądały na brudne i to bardzo, fuj.
Bardzo nie trafiony kosmetyk.

Doskonały

Kupilam ten zelik bo nie byl drogi i mial nablyszczac. Bylam bardzo zdziwiona ze nie poskljal wlosow jak tradycyjne zele i do tego je nawilza.Pieknie pachnie i rzeczywscie nablyszcza. Teraz moge ulozyc moja fryzurke w drapiezne pazurki;)