Glitter All In 1 Pencil (Brokatowe cienie do powiek w kredce)

Glitter All In 1 Pencil (Brokatowe cienie do powiek w kredce)

Opis: Fantastyczna brokatowa kredka do powiek. Dostępna w kilku kolorach(min. róże, fiolety, beże, brązy), jak również zawierająca sam brokat (srebrny i złoty). Ilość brokatu jest ogromna dzięki temu powieki migocą tysiącem drobinek. Świetnie rozprowadza sie na powiece, długo sie utrzymuje. Występuje w formie wykręcanego wkładu.

Osobiście jestem właścicielką dwóch kredek: nr.25G-Light Beige oraz nr.29G-Camouflage Brown.

Cena ok. 4 zł

warta zakupu

dostałam jako gratis od mojej pani u której sie zaopatruję w kosmetyki:) ja miałam brąz i nie powiem bardzo fajna. brokacik sie nie obsypuje tylko tam gdzie się go nakłada tam zostaje. troszke się lepi,ale da się znieść. jeden minus,że zaczął mi z niewiadomego powodu wypadać rysik,ale tak jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rewelacja

Kiedys udało mi sie zakupic od znajomej kredke o kolorze szarym. dzis nie wiem gdzie mozna zakupic takie kredki, w internecie masakra, nie ma!!!!! Prosze o pomoc!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

niby kiepska ale nie umiem się z nią rozstać ;)

Kredka o nieznanym mi numerze - srebrny brokat.

Kupiłam ją półtora roku temu w szale przygotowań do tematycznej (Zoo) imprezy barbórkowej. Gdzieś widziałam tutorial na makijaż panterę i potrzebowałam czegoś błyszczącego, żeby wypełnić te cętki.

Szlajałam się po galerii i natknęłam się na stoisko z kosmetykami bazarkowymi. Ta kredka była jakoś śmiesznie tania i po wstępnym macaniu uznałam ją za idealną do tego zadania.

Żałuję, że nie mam żadnych zdjęć samego makijażu, który wtedy wykonałam (robił furorę). Wtedy jeszcze nie używałam bazy pod makijaż i pamiętam, że nie zmyłam makeupu i rano miałam jeszcze w miarę przyzwoite oczy (chociaż brokat zdążył się przemieścić po całej twarzy).

Od tamtego razu co jakiś czas zdarza mi się użyć jej w makijażu. Muszę powiedzieć, że preferuję matowe ewentualnie satynowe cienie (nie perła czy brokaty), w ogóle na brokat w jakichkolwiek kosmetykach kolorowych jestem uczulona (nie dosłownie po prostu go nie lubię). Ale jestem kobietą i czasami lubię błyszczeć i wtedy właśnie ta kredka jest idealna.

Owszem brokat migruje po twarzy, efekt nie jest super trwały ale jak dla mnie na kilka pierwszych godzin imprezy podczas których ludzie są jeszcze trzeźwi i robi się zdjęcia sprawdza się całkiem dobrze ;)

Sama kredka wygląda już teraz tragicznie. Obrapana... działa jednak bez zarzutu ładnie się wysuwa i chowa, nie zmieniła konsystencji

Anna Małecka masaż twarzy

trwalosc

Mam 2 kolory bialy i fioletowy. Bialy wyglada super na powiece, pieknie lsni. Jednak nie utrzymuje sie dluzej niz moze 1 godzine, potem zbiera sie zalamaniach co wyglada okropnie, fiolet to samo. Oba kolory prezentuja sie swietnie, ale tylko pare minut po nalozeniu, potem jest nieciekawie. Naloze je jeszcze na baze i zobaczymy jak bedzie, wtedy dopisze. Narazie 2 gwiazdki mniej za trwaloscUżywam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:uzywam 2 kolory na zmiane z innymi cieniami

EDIT: uzywalam na baze Lumene i trwalosc tez jest kiepska, a baza ta sprawuje sie u mnie rewelacyjnie z kazdymi cieniami. Ogolnie nie polecam. No i dziwie, sie, ze w zgloszeniu podano, ze wklad jest wykrecany. Ja krece, a wklad pozostaje taki sam.

Rozczarowałam się...bardzo.

Lubię Ruby Rose a niech mówia i piszą co chcą. Zauważywszy kredkę bez zastanowienia zakupiłam jedną( kolor ciemna zgniła zieleń z czarnym). Wrażenia? Powieka mi sie lepi , co mnie denerwuje. W załamaniach powieki powstają grube linie "zbierającej się " kredki. Cały czas dłubię przy oczach...nieładnie,nieestetycznie,nietrwało...nie polecam.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

nawet dobry

Jak dla mnie wszystko ok,bardzo miękka kredka,bardzo łatwo ją nałożyć i utrzymuje się na powiekach w miarę dobrze z brokatem daje fajny efekt i do tego cena też w miarę

Używam tego produktu od:2msc

oj może być...

Uważam że ta kredeczka to całkiem sympatyczny produkt i chociaz nie pozbawiony wad,to jednak lubię czasem jej użyć.Posiadam kolor lilac,bardzo piękny odcień,doskonale nadający się do malowania kreski na górnej powiece.I własnie tu mamy pierwszą wadę - kredka jest zbyt gruba-zamiast cienkiej kreski jest wielka,gruba krecha...Radzę sobie z tym przy uzyciu cienkiego pędzelka,efekt przyzwoity ;-) Następna wada - lubi się rozpełzać na powiece jesli jest jej za duzo nałożone,więc warto "przed" przypudrować powiekę...poza tym nie jest super mega trwała,ale przez pare godzin spokojnie sobie siedzi na swoim miejscu...Ogólnie 3,bo jest dobra,lecz mogłaby byc jeszcze lepsza... :-)))

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 od czasu do czasu

Gorsza od tej bez brokatu

Mam wersję 16 G - Pale Wine (ciemny róż). PLUSY: kredkę można bez problemu wysunąć (i wsunąć nadmiar); kredka przyzwoicie długo trzyma się na powiekach; kredka nie kruszy się, nie odkształca; ma bardzo nieznaczny zapach, który nie drażni (trzeba się wysilić, aby go poczuć); nie podrażnia oczu; ma ładny, całkiem elegancki, jesienno-zimowy kolor (nie jest to "wredny" róż); wydajność - przyzwoita ale nie umywa się do wersji bez brokatu; niska cena; mleczkiem, czy żelem usuwam ją z powiek bez problemu. MINUSY: opakowanie - mało solidne: przeźroczyste zamknięcie pęka i ma tendencję do zasysania się, napisy ścierają się; trwałość cienia mogłaby być jeszcze większa (traci w porównaniu z trwałością wersji bez brokatu); kolor mało wyrazisty z powodu nadmiaru brokatu; kredka jest zbyt twarda, sucha, tępawa (nadaje się właściwie tylko do malowania powiek a przecież to kredka "all in 1" ); przez nadmierną twardość kredka nie jest zbyt przyjemna w użyciu (mogłaby się chociaż troszkę ślizgać po powiece); brokat trochę się obsypuje; kredka "lubi" zbierać się pod oczami. PODSUMOWUJĄC: w pewnym momencie straciłam do nie cierpliwość, bo z czasem jeszcze bardziej stwardniała. Z Ruby Rose mam również (i to od kilku lat) kredkę bez brokatu i jest o kilkaset % lepsza od tej. Po edycji daję 2* z plusem. Mimo to nie odradzam jej zakupu.

Używam tego produktu od: grubo ponad roku

niezbyt dobry

Napewno zachęca niska cena i duży wybór ładnych kolorów. Jednak krótko po nałożeniu na powiekę, brokat zawarty w cieniach rozsypuje się po całej twarzy. W dodatku potem bardzo trudno się go pozbyć. Cienie napinają skórę powiek, co jest dość nieprzyjemne.
Zapach to kolejny minus.

Zdecydowane lepsze byłyby gdyby nie zawierały tyle brokatu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:0,5

I nie ma mocnych

Zaskoczona jestem tak negatywnymi opiniami na temat tych kredek. Dla mnie są super :) Nic mi się w załamaniach oka nie zbiera, gdyż nie maluję całej powieki na grubo :P trzymają się na oczkach cały dzień, a zastosowane jako podkład pod cień - rewelacja! Cień się trzyma dopóki go nie zmyję ;) Ja jestem z nich zadowolona, mama i siostra też. Te kredeczki to podstawa mojego makijażu, bez nich ani rusz! Koleżanki się ciągle pytają czym maluję tak oczka, bo też takie chcą :D

taka sobie

Kolory fajne, zaraz po pomalowaniu oka wyglada to świetnie, ale... Brokat się osypuje, potem nijak się go nie można pozbyć. Kolorek się zbiera w załamaniu powieki zbyt szybko i wygląda to potem fatalnie. Nie powiem, żebym była zachwycona.

na powieki nie polecam

Ładne kolory, ładne opakowanie, ładny zapach ale produkt zupełnie nietrwały. Bardzo zbiera się w załamaniach powieki - po 15- 30 minutach. :-( Mam kolory typowo 'na oczy' więc nie wypowiem się jak sprawuje się jako róż czy szminka. Ale do makijażu oczu - beznadzieja.