SI Świt, Exclusive, Skin Caring Line (Tonik bezalkoholowy)

SI Świt, Exclusive, Skin Caring Line (Tonik bezalkoholowy)

Idealny dla każdej skóry, nawet bardzo wrażliwej. Idealny do każdego rodzaju skóry. Uzupełnia działanie mleczka do demakijażu i jest wodnym roztworem substancji nawilżających i zmiękczających z dodatkiem witaminy E, prowitaminy B5 i alantoiny. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, działa kojąco i przywraca jej prawidłowy odczyn pH. Regularnie stosowany łagodzi podrażnienia, usuwa oznaki zmęczenia i przywraca zdrowy wygląd skóry. Pozostawia uczucie świeżości i relaksu.

Niespodzianka

Jestem bardzo zaskoczona jakością i zapachem tego toniku. Pachnie owocami, kwiatami i o ile się nie mylę - kreme. Jest bardzo wydajny, bardzo tani i przyjemny w użyciu. Nie podrażnia, oczywiście nie wysusza. nawilża, nie matuje, nie pozostawia po sobie filmu. Szybko się wchłania i orzeźwia.
Łagodzi w wypadku, gdy używa się na noc preparatów silnie złuszczających (ja). Absolutnie do niczego, poza opakowaniem nie moge sie przyczepić.
Doskonały dla skóry suchej i wrażliwej, jak przypuszczam. Polecam.

Lubię

Podobnie jak mleczko z tej samej linii jest delikatny, nie podrażnia skóry, ma bardzo przyjemny zapach, taki - powiedziałabym - perfumowy. :) Ładnie odświeża i nawilża. Cena tego produktu jest jego ogromną zaletą. ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka.