Exclusive Cosmetics, Exclusive, Szampon do włosów

Exclusive Cosmetics, Exclusive, Szampon do włosów

Przeznaczony do mycia włosów cienkich i delikatnych. Wyraźnie poprawia wygląd włosów łamliwych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Nadaje im puszystość i połysk. Po umyciu włosy łatwo rozczesują się i można je dowolnie modelować. Szampon zawiera hydrolizat keratyny.

Wrrrrrrr

NIGDY WIĘCEJ... Grrr, kupiła go moja mama, ja wiem, chciała dobrze i wie że mam fioła na punkcie swoich cieniutkich włosków. Nie wzbudził mojego zaufania, ale w przypływie dobrego humoru postanowiłam spróbować, Raaanyy, na moejj głowie momentalnie pojawił się szorstki, jak ze szklanej waty kołtun!!!! Musiałam szybko umy głowe innym szamponem i nalozyc na to grubą warstwę WAXA, bo miałał wrażenie, że włosy odpadną po wytarciu ręcznikiem;)
Powiedziałam mamie, że szampon to do włosów się nei nadaje i chyba trzeba będzie w nim sweterki prać... Ale zaraz się zreflektowałam, że nie mam swetra, którego aż tak bym nie lubiła żeby uprac go w tym świństwie .... Heh, czy ktoś zna zastosowanie na całą tubę super detergentu?? Dziękujemy Ci Spółdzielnio Inwalidów ŚWIT, ale żeby od razu "Exclusive"???