Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Exclusive Cosmetics, Exclusive, Szampon do włosów

Exclusive Cosmetics, Exclusive, Szampon do włosów

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Pojemność 150 ml
Cena 5,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Przeznaczony do mycia włosów cienkich i delikatnych. Wyraźnie poprawia wygląd włosów łamliwych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Nadaje im puszystość i połysk. Po umyciu włosy łatwo rozczesują się i można je dowolnie modelować. Szampon zawiera hydrolizat keratyny.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Wrrrrrrr

NIGDY WIĘCEJ... Grrr, kupiła go moja mama, ja wiem, chciała dobrze i wie że mam fioła na punkcie swoich cieniutkich włosków. Nie wzbudził mojego zaufania, ale w przypływie dobrego humoru postanowiłam spróbować, Raaanyy, na moejj głowie momentalnie pojawił się szorstki, jak ze szklanej waty kołtun!!!! Musiałam szybko umy głowe innym szamponem i nalozyc na to grubą warstwę WAXA, bo miałał wrażenie, że włosy odpadną po wytarciu ręcznikiem;)
Powiedziałam mamie, że szampon to do włosów się nei nadaje i chyba trzeba będzie w nim sweterki prać... Ale zaraz się zreflektowałam, że nie mam swetra, którego aż tak bym nie lubiła żeby uprac go w tym świństwie .... Heh, czy ktoś zna zastosowanie na całą tubę super detergentu?? Dziękujemy Ci Spółdzielnio Inwalidów ŚWIT, ale żeby od razu "Exclusive"???

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  88
  recenzji

  53
  pochwał

  8,59

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  64
  pochwał

  7,47

Zobacz cały ranking