Clinique, Dry-Form Antiperspirant-Deodorant

Clinique, Dry-Form Antiperspirant-Deodorant

Opis: Pozostawia skórę suchą już po nałożeniu. Długotrwała, niezawodna ochrona. Przetestowany alergologicznie, w 100% bezzapachowy.

Cena: ok. 80 zł / 75 g

beznadziejny

Smierdzi juz w opakowaniu! nie chroni przed uciazliwym zapachem, dlugo schnie, wysusza skore. Brzydkie opakowanie. Moze w zimie bedzie skuteczniejszy, jak na razie wyladowal na dnie szuflady.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy i mam dosc!
Ilość zużytych opakowań: 1 ( ostatnie)

zbędny wydatek

Zalety:
- w zimie skuteczny :)

Minusy:
- zostawia plamy na ubraniach
- nie radzi sobie w lecie
- fatalne graficznie opakowanie
- cena (niewspółmierna do jakości)Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2 - resztę kończy zadowolony mąż :) dla niego działa (sic!)

Nie dla mnie

Zalety:
- nie ma drażniącego zapachu, praktycznie w ogóle nie pachnie
- wydajny
- skuteczny
- nie brudzi ubrań

Wady:
- koszmarne opakowanie, totalnie do niczego, albo się nakłada za dużo, albo za mało, do tego nie nadaje się do transportu, bo się rozlewa! Powinni jakoś przerobić tą kulkę.

Ogólnie - ja nie mam problemów z poceniem się, więc nie wiem, czy jest szczególnie lepszy niż inne, natomiast potrzebuję czegoś, co się sensownie przewozi i tu mnie totalnie zawiódł.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Niewidoczna kreska na powiece

Geniusz!

Przerobiłam całą masę antyperspirantów. Niestety żaden nie zdawał egzaminu chociażby dostatecznie. Mój luby zachwalał męski odpowiednik tego kosmetyku więc mimo wysokiej ceny postanowiłam spróbować. Nie żałuję!

+ bezzapachowy
+ wygodna aplikacja
+ skuteczny - zarówno jeśli chodzi o zmniejszenie potliwości jak i o zapobieganie przykremu zapachowi
+ póki co wydajny - wystarczy przejechać nim raz góra dół i wystarczy

W czerni chodzę częściej niż rzadziej lecz osobiście nie zauważyłam białych plam na ubraniach. Kosmetyk kosztował mnie 75 zł jednak już po pierwszych paru użyciach byłam pewna, że mimo wszystko są to dobrze zainwestowane pieniądze ;)

Polecam!

chroni

Jedyny minus za szate graficzną a pozatym jest ok.
Ten dezedorant w kulce jest naprawde dobry.
spełnia swoja funkcję. nie pachnie, nie podraznia. Jest trwały przyjemny w aplikacji.
polecam

Używam tego produktu od:3 mies

średni

Lubię kosmetyki Clinique,ale trzeba pozostać obiektywnym.Daję trzy gwiazdki za bezzapachowość,skuteczność i wydajność,ale za taką cenę spodziewałam się czegoś znacznie lepszego,a nie białych plam na ubraniu.Bez zachwytów

Bardzo słaby.

Nie tego się spodziewałam po takiej marce, jak Clinique. Ale ona ma to do siebie, że albo preparat jest cudowny, albo w ogóle nie nadaje się do użytku. Do grupy tych drugich własnie należy ten sztyft. Wcale nie zapobiega poceniu się (nic a nic!) i do tego wszędzie zostawia białe ślady. Zaletą jest to, że jest bezzapachowy. Sposób aplikacji też nie należy do wygodnych - trzeba palcem przytrzymywać, żeby się nie schował (a fuj!). Nie jest praktyczny. Nie dla mnie! Już choćby Rexona jest od niego 100x lepsza. Cóż, takie jest życie...
Daję dwie gwiazdki, bo od razu po nałożeniu wchłania wilogoć, wieć można go używać jeko odświeżacza, ale nic więcej.

swietny zawodnik !

Delikatny, nie podraznia skory. Nawet po goleniu moge go nalozyc i nie szczypie. Moj nowy nabytek, zastanawialam sie czym sie moze roznic antyperspirant, drozszy od tanszego. Jednak roznica jest, jakosc naprawde godna marki Clinique. Ten jest taki delikatny ale jakze skuteczny, wtapia sie w cialo, nie czuje dyskomfortu ani suchosci pach. Po wielu antyperspirantach wyskakiwaly mi jakies wypryski, skora byla wysuszona, czulam jakby te kosmetyki niszczyly me cialo zakorkowujac pory i skora nie oddychala. Przy tym produkcie moja niechec do tego rodzaju produktow zniknela i jestem naprawde zadowolona. Zamiast kupowac 3 rodzaje takich specyfikow, warto zainwestowac w jeden ale dobry ;)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Bardzo dobra ochrona przez poceniem sie, przede wszystkim duza zaleta jest to, ze jest bezzapachowy. Bardzo delikatny wiec na pewno nie podrazni skory. Naprawde bardzo wydajny. Daje piec gwiazdek bo jest bezapelacyjnie najlepszy ze wszystkich uzywanych przeze mnie.