It's Skin, Prestige, Creme Descargot BB SPF25 PA++ (Krem BB ze śluzem ślimaka)

It's Skin, Prestige, Creme Descargot BB SPF25 PA++ (Krem BB ze śluzem ślimaka)

Krem BB, zawierający 21% ekstraktu ze śluzu ślimaka, oraz składnik EGF, których wspólne działanie regeneruje, napina skórę oraz wspomaga odnowę komórkową zmniejszając widoczność zmarszczek i poprawiając strukturę skóry. Krem poprawia i ujednolica koloryt, rozjaśnia przebarwienia oraz walczy z niedoskonałościami skóry, w tym zmianami trądzikowymi i bliznami. Wysoki filtr SPF 25 PA++ (UVA/UVB) chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym. Krem ma lekką konsystencję (średni poziom krycia). Pozostawia skórę gładką, promienną i aksamitną w dotyku.

trądzikowa, dojrzała
kryjące, rozświetlające, ujednolicające
bez parabenów
Krycie
średnie
w tubce
kremy BB i CC

Bardzo dobry lekki krem

Uwielbiam produkty z zawartością śluzu ślimaka. Ten krem jest świetny jeśli chodzi o wygładzenie, cudownie nawilża, nic nie wchodzi w zmarszczki, jest lekki i fajnie ukrywa drobne niedoskonałości. Przyjemnie pachnie, duża tubka jest bardzo wydajna, a pompka ułatwia higieniczne wydobycie produktu. I mógłby to być krem, który chętnie używałabym cały rok, niestety występuje tylko w jednym kolorze i jest przeznaczony raczej dla osób o jasnej karnacji. Zimą spoko, ale już od połowy wiosny się nie nadaje. Duży plus za filtr. Wprawdzie mocnego krycia nie ma, ale to lekki krem bb, więc tego nie oczekuję. Cena regularna jest dość wysoka.

Dla mnie idealny

Koreańskimi kosmetykami interesuję się od lat, zarówno jeśli chodzi o te do pielęgnacji twarzy, jak i te do makijażu. Zdążyłam przetestować już wiele kremów BB/podkładów itp. z różnych półek cenowych. Na krem BB It’s Skin Prestige długo się decydowałam, ponieważ jest drogi. Jednak skusiłam się na niego za 96 zł na Black Friday i ani razu nie pożałowałam.

Krem ma elegancki, złoto-beżowy kartonik, w którym znajdziemy dosyć długą i smukłą tubkę. Tubka posiada wygodną pompkę, która działa bez zarzutu, nie zacina się ani nie pluje na wszystkie strony podkładem. Na pokrycie twarzy zazwyczaj zużywam 1 pompkę (w zwykły dzień bez wyprysków) czasem wedle potrzeb stosuję 2.

Krem po wyciśnięciu z tubki wydaje się być dość ciemny, jednak szybko dopasowuje się on do koloru skóry. Jestem ultra blada o różowych podtonach, a na mojej twarzy wygląda ładnie. W zdjęciu pokazuję kolor na ręce w świetle dziennym. Konsystencja jest przyjemna, lekko śliska, jedwabista, nie wodnista. Można powiedzieć, że jest tłustawa, jednak wydaje mi się, że to efekt śluzu ślimaka. Nakładam krem BB miękką gąbeczką, ale nałożony dłońmi też przyjemnie się rozprowadza. Ma delikatny, bardzo ładny zapach.

Krem na twarzy wyglada naprawdę pięknie i świetliście. Krycie ma raczej średnie, bardziej czerwone niedoskonałości i wypryski kryję dodatkowo korektorem, kiedy tego potrzebuję. Dla cer bez niedoskonałości sprawdzi się idealnie bez żadnych dodatkowych korektorów. Ja lubię go lekko przypudrować, ponieważ dla mnie jest to zbyt duże glow, poza tym trochę się klei bez pudru. Mam go na sobie zawsze ok.12 godzin, w tym czasie nie warzy się i nie schodzi, wyjątkiem jest miejsce gdzie przez kilka godzin mam opartą przyłbicę. Świetnie współgra z pudrem, nie ciastkuje się i nie daje efektu maski. Nie gromadzi się w zmarszczkach, co dla mnie jest bardzo ważne i co wyróżnia ten krem BB na tle innych. Nie powoduje on również przesuszeń na twarzy ani nie uwypukla skórek, to również jest zasługa pielęgnacyjnego ekstraktu ze śluzu ślimaka.

Dodatkowym atutem jest oczywiście ochrona SP25, dla mnie jest to dodatkowa ochrona do SPF50 który nakładam przed tym kremem BB.

Reasumując, to jeden z najlepszych kremów BB, jakie miałam okazje używać.Nawet cena za tak dużą pojemność już mnie nie odstrasza, na pewno kupię więcej.

Rewelacyjny, lekki krem BB na lato

Krem zakupiłam rok temu w lipcu skuszona pozytywnymi opiniami iiii...nie zawiodłam się!
Opakowanie jest bardzo eleganckie, bogato zdobione. Wręcz przepadam za tego typu buteleczkami, ponieważ są wygodne w użyciu i ograniczają dostęp drobnoustrojów. Pompka działa sprawnie, dozuje odpowiednią ilość produktu.
Nie jest to krem mocno kryjący, ma dość lekką konsystencję. Miałam duże obawy co do braku możliwości wyboru odpowiedniego odcienia ze względu na bardzo jasną karnację - zdecydowana większość kosmetyków z czasem oksyduje, a na mojej twarzy daje to naprawdę nieładne odcięcie. BB prestige od it's skin zaskoczył mnie maksymalnie pozytywnie. Pięknie stopił się z moją delikatną, letnią opalenizną, wyrównał koloryt, cudownie mienił się na twarzy. Była ona lśniąca, nawilżona i przede wszystkim wyglądała bardzo zdrowo. Niczym go nie pudrowałam, bo aż żal było niszczyć tę piękną taflę jaką tworzył. Kolejna sprawa to to, że nie wchodził tak dramatycznie w moje zmarszczki mimiczne. Już się pogodziłam, że nie ma kosmetyku, który magicznie by je omijał, ale ten nie robił tego tak bezczelnie.
Starczył mi na 3 miesiące, przy stosowaniu prawie codziennie. To mój must have na wakacje, już czaję się na promki :)

Porazka

Długo myślałam na tym kremem kilka recenzji między innymi na kwc ale jak łatwo można się przejechać na tych recenzjach. Krem nie warty 15zl. Brzydko się świeci kolor tragedia myślę że lepiej wyglądałabym jakbym się maslem posmarowała. Ale myślę sobie ma tego ślimaka używam dla dobra cery jednak zero efektów nic żadnej poprawy!!! Badziewie roku nawet nie nadaje się pod podkład

Świetny lekki BB

Od lat używam i chyba nigdy się nie rozstanę. W tym roku przed rozpoczęciem lata miałam całą tubkę innego podkładu - bardziej kryjącego, którego w lecie używam mało - i nie kupiłam tego kremu BB. Cały czas tęsknię!

To najlepszy produkt na lato. Mało kryje, ale radykalnie(!) poprawia cerę.
Dla większego krycia nakładam bez kremu i odpowiednio większą ilość.

Świetnie się wtapia i dostosowuje do koloru skóry, jest wydajny.
Zapach na początku mi się bardzo podobał. Po dłuższym czasie spowszedniał, ale jest subtelny, więc jest OK.

Ślimak, ślimak, pokaż rogi!

Miniaturę tego kremu otrzymałam już bardzo dawno temu, chyba w 2014roku, w pudełku BeGlossy i wywarł na mnie ogromne wrażenie. Po zużyciu ok. 5 miniatur zdecydowałam się zakupić pełnowymiarowe opakowanie, które również mnie nie zawiodło. Później jednak wpadały w moje rączki inne bibiki i o tym zapomniałam, aż do teraz...

W eleganckim, złotym, kartoniku skrywa się tubka z bardzo wygodną pompką. Chodzi ona gładko, nie przycina się, nie pluje, ale ładnie wydobywa produkt. Na całą twarz wystarczą mi 2-3 takie pompeczki.

Kolor jest jeden, jasny, beżowy. Bardzo ładnie się dostosowuje do karnacji nie tworząc efektu maski. Myślę, że idealny dla Polek ;) Krycie ma delikatne, raczej tylko wyrównuje koloryt niż coś ukrywa.
Konsystencja lekka, dobrze się rozsmarowuje.
Zapach cudny, delikatny, pudrowo-kwiatowy. Wyczuwalny w trakcie nakładania, ale nie w czasie noszenia. Nie jest uciążliwy.

Po nałożeniu trzeba chwilę odczekać na wchłonięcie/wyparowanie. Pozostawia twarz rozświetloną, jakby wilgotną, błyszczącą. Osobiście tego nie lubię, więc dodatkowo pudruję całość.

Mam skórę mieszaną w kierunku suchej i niestety w połowie dnia nos i broda zaczynają się świecić, ale nie jest to mega błysk i wiocha, tylko zwykłe sebum, które zgarniam matującą chusteczką i po problemie. Gdy zaczynałam przygodę z tym kremem, to moja cera była bardzo sucha i zapamiętałam go jako rewelacyjny, a teraz jest bardzo dobry. :)

Producent obiecuje regenerację skóry i muszę mu w tym miejscu przyklasnąć. Obecnego opakowania używam od prawie 3 miesięcy, a moja twarz zdecydowanie ładniej wygląda, jest promienna, jakby mniej kolorowa (mniej widocznych przebarwień). Twarz po użyciu jest gładka, miękka, ujednolicona.

Nie podrażnił, nie uczulił, nie wywołał żadnej alergii. Za to zdecydowanie dobrze działa i przyśpiesza zniknięcie wszelakich niedoskonałości. Nie zbiera się w załamaniach czy zmarszczkach, ani nie podkreśla suchych skórek.

Podsumowując bardzo fajny krem BB, po który z chęcią ponownie sięgnę gdy tylko moja cera wróci do normy z tej mieszanki, którą teraz mi funduje, bo choć w połowie dnia używanie matującej chusteczki nie jest kłopotliwe, to wolałabym tego uniknąć. Dla wszystkich suchych i normalnych skór z całą odpowiedzialnością polecam, dla mieszanych warto mieć na uwadze drobne niedogodności, ale w sumie tego można się spodziewać po takiej ilości śluzu ślimaka ;)

Świetny

Ma dosyć lekkie krycie dzięki czemu idealnie sprawdza się w ciepłe dni. Ładnie rozświetla cerę, dobry do jasnych (nawet bardzo jasnych) karnacji. Do tego bardzo przyjemnie pachnie, a jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy. Po nałożeniu warto odczekać chwilę żeby krem zaczął "działać"

Azjatyckie BiBiki nie dla mnie...

Na co dzień maluję się raczej delikatnie i naturalnie, dlatego często sięgam właśnie po kremy BB. Jednak te drogeryjne najczęściej oksydowały i pod koniec dnia wyglądałam strasznie. Dlatego też zdecydowałam się na przetestowanie azjatyków. I tu też klapa, bo te znowu są dla mnie zbyt jasne.

Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami i niedoskonałościami, którą łatwo zapchać.

Krem BB od It's Skin ma bardzo lekką konsystencję i bardzo słabo kryje, co mnie bardzo zdziwiło, bo przecież azjatyckie BB zostały stworzone dla osób z problemami z cerą, dlatego powinny dobrze kryć. Ten raczej tylko wyrównywał koloryt. Ale nic to, w ostatnim czasie moja twarz nawet dobrze wyglądała, a pojedyncze wypryski tuszowałam korektorem.
Krem bardzo szybko wchłaniał się w skórę (wcześniej nakładałam lekki krem nawilżający) i trzeba było szybko go aplikować inaczej powstawały smugi. Pozostawiał mokre wykończenie, a cera brzydko błyszczała. Wg mnie posiada lekko różowe tony. I jak już wspomniałam, dla mnie był zbyt jasny.
Ponadto nawet z pudrem nie trzyma matu i już po ok. 2 godzinach musiałam ściągać nadmiar sebum. Ważył się i zbierał w zmarszczkach i załamaniach. Ważył również korektor. Za to dobrze współgrał z pudrem, a włosie pędzla nie kleiło się do niego.
Bez problemu zmywał się każdym micelem. Nie podrażniał i nie zapychał, mimo obecności sylikonów.
W ciągu dnia czułam, że skóra jest nieprzyjemnie ściągnięta, mimo filtratu ze śluzu ślimaka na 2 miejscu składu i glicerynie na 3.

Zapach ładny, świeży. Opakowania nie oceniam, bo ja miałam wersję 10 ml z wąskim aplikatorem, jak przy kremach pod oczy. Starczył mi na około 1,5 miesiąca.
Cena dosyć wysoka, a i dostępność chyba wcale nie rewelacyjna, bo głównie można go dostać w sklepach internetowych.

Ja póki co nie zamierzam testować kolejnych azjatyckich kremow.

lekkość, nawilżenie, bardziej krem niż podkład

Bardzo lekki krem BB, daje uczucie nawilżenia i ukojenia. Wyrównuje koloryt skóry, ale nie kryje. Po nałożeniu twarz się błyszczy, ale po jakimś czasie krem się wchłania, ale skóra nadal nie jest matowa. Cery, na których makijaż "wet look" niestety nie wygląda korzystnie, powinny być jeszcze uzbrojone w puder i korektor, to mój zestaw i efekt jest naprawdę zadowalający. Mam suchą skórę i przed nałożeniem BB kremu, stosuję dodatkowo krem nawilżający. Uczucie ściągniętej, suchej skóry w ogóle się nie pojawia, co jest b przyjemne.

ze ślimakiem mi do twarzy

Gdyby coś mogło zdetronizować mój ulubiony Rimmel Lasting Finish, to byłby właśnie ten oto BB krem. Kupiony pod wpływem przeczytanych recenzji, obejrzanych zdjęć i yt. Warto? Warto. Cena jest wysoka,Ale otrzymujemy 50, nie 30 ml produktu. Mimo iż nie jest powszechnie dostępny, internet przychodzi z pomocą.
Produkt ma poręczne opakowanie z pompką, leciutką konsystencję. WYstępuje w jednym kolorze który ma się dostosować. I wtapia się. Mam jasną cerę, więc obawiałam się czy nie będzie przyciemny. Na szczęście produkt po rozprowadzeniu jest niewidoczny. Daje efekt lekko rozświetlający (stręfę T pudruję dodatkowo), krycie nie jest mega mocne, jednak niespodzianki spokojnie zakrywa. Ogólny efekt wizualny to cera genetycznej szczęściary:)
Przyczepię się natomiast do trwałości. Przez kilka godzin jest więcej niż dobrze. Po tym czasie wymagane jest sprawdzenie, czy wszystko w porządku.
Nie jest wodoodporny. Pod wpływem deszczu, potu, jakiejkolwiek innej formy wody spływa. Co prawda nie spektakularnie, ale schodzi,
Pomijając to, mój ulubiony produkt do twarzy.
Minusy
-trwałość. tu mogłoby być lepiej
-ograniczona ilość odcieni-1 kolor. przy jasnej karnacji się wtopi, ale co z ciemniejszą, tego już nie wiem
-średnia dostępność
-wymaga przypudrowania jeśli 'dewy skin' to nie coś do czego dążymy

Plusy- mnóstwo
-efekt nieskazitelnej, przy tym naturalnej cery
-wydajny
-nie przesusza
-niewidoczny

Zasłużone KWC

Nie bardzo

To krem, który wyłącznie uwielbiam za jego właściwości pielęgnacyjne, jednak skreślam go za dość ciemny kolor, co do mojej cery, mam dość jasną i nie wygląda ładnie na mojej twarzy, tworzy nienaturalne plamy, gdyby był jaśniejszy mógłby być nawet ulubieńcem, niestety póki co mówię Nie! Ma piękne opakowanie.

Ślimak ślimak, pokaż co potrfisz

Bardzo długo zwlekałam zużyciem tego produktu, czując znaczne obrzydzenie wywołane faktem ze tam w środku... jest ślimak. Ale przyszedł moment egzotycznego wyjazdu i żaru lejącego się z nieba, więc postanowiłam wykorzystać 'ślimaka' w akcji. I zauroczyłam się!

Plusy:
+ ładnie kryje i wygląda jak druga skóra
+ nie ma trupio-bladego koloru
+ wydajność niesamowita - czasem mam wrażanie, że ten ślimak w środku się sam regeneruje ;)
+ pięknie usuwa przebarwienia (przy regularnym stosowaniu)
+ lubi się z tłustą cerą

Próbowałam wielu Koreańskich BB Kremów, lecz ten pozostaje moim numerem 1. W szczególności polecam w okresie letnim.