Styling Spray Extra Strong (Lakier do włosów ekstra mocny)

Styling Spray Extra Strong (Lakier do włosów ekstra mocny)

Lakier do włosów o ekstra trwałości przeznaczony do wszystkich typów włosów. Lakier nie zlepia włosów, pozostawiajac ich naturalną lekkość. Szybkoschnący, o drobnym rozpylaczu. Udoskonalony formułą Vitamin Fix System. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, jednak nie powinien być stosowany w temperaturze powyżej 50 stopni C.

całkiem niezły

+ nie skleja
+ nie tworzy hełmu (chyba, że używa się go bez umiaru)
+ ładnie pachnie
+ calkiem nieźle utrwala
+ opakowanie starcza na długo
+ łatwo dostępny

Może nie jest to najlepszy lakier jaki miałam, ale aktualnie jestem z niego zadowolona. Używam go od czasu do czasu.

Ładnie pachnie i..????

Z wierzchu wygląda super - ładne nowoczesne opakowanie, fajnie prezentuje się na półce w łazience, ładny zapach, co w przypadku lakierów można zaliczyć do zalet;p ... i tutaj plusiki się kończą:

* lakier skleja włosy,
* robi na włosach taki efekt jakbym nie myła ich przez tydzień,
* włosy są bardzo sztywne i widać, że ostro polakierowane,
* nie zauważyłam żadnego powiększenia objętości...
* cena hmm..? nie jest bardzo wygórowana ale z racji tego, że nie używam często lakieru może być...

Ahh...zapomniałam o jeszcze czymś, producent obiecywał, że lakier można łatwo usunąć szczotkując włosy - miał rację ale nie wspiomnial, że traci sie przy tym połowe włosów :(

Reasumując lakier nie jest przebojem, mi nie pasował ale może komuś podpasuje i producent nie odnotuje na nim strat;p

Używam tego produktu od: pare tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

To nie to.

Od niedawna szukam idealnego lakieru i nie udało mi się na razie niczego znaleźć. Ten lakier to kolejny nieudany produkt firmy Nivea.

-skleja włosy
-nie utrwala
-nie unosi
-obciąża

STRASZNEEE.

Używam tego produktu od: używałam w dwa miesiące temu

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

bardzo miłe zaskoczenie

kupiłam go w promocji (2 w cenie 1) nie spodziewając się cudów, a tu jednak - nie skleja, super utrwala moje cienkie, mało puszyste włosy, fryzura trzyma się generalnie cały czas, nawet w tak ekstremalnych warunkach jak wesele; jestem bardzo zadowolna i kupię go ponownie na pewno

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ww trakcie drugiego

nie skleja:)

po zastosowaniu tego lakieru włosy nie tracą puszystości, nie sa posklejane w nieestetycznie wygladające strąki..;) ma bardzo przyjemny zapach, po nim cała fryzurka pachnie.
efektu zaskakujacego nie ma, ale moje wlosy niczego wiecej nie potrzebuja.
plusem jest poręcznosc opakowania.

Używam tego produktu od: pare miesiecy, ale sporadycznie

Ślicznie pachnący bubel

Ten lakier w ogóle nie utrwala - nawet naturalnego skrętu włosów. Kilkakrotnie aplikowałam go rano zachwycona sposobem ułożenia się moich naturalnych fal i chętna zatrzymać ten efekt w ciągu reszty dnia ;) Fakt - moje włosy są gęste i ciężkie, ale drugim faktem jest to, że ten lakier kompletnie nie utrwala włosów. Już po godzinie loki rozprostowały się - nawet pomimo faktu, że zapodałam sobie tego lakieru dość szczodrze ;)

Pachnie ładnie - jak wszystkie kosmetyki Nivea, ale bublem jest naprawdę przednim :rolleyes:

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: miniatura

a ja go lubię:)

Plusy:
-dobre, trwałe opakowanie bez pokrywki (bardzo praktyczne)
-ładny i delikatne zapach ( nie jest chemiczny jak w innych lakierach)
-nie skleja włosów
-nie pozostawia na włosach hmm...czegoś co wygląda jak łupież
-nie obciąża wałosów
-nie przesusza włosów
-nie robi chełmu z włosów

Byłoby KWC, ale liczę na lepsze utrwalenie. Nie kupię, bo dalej szukam swojego ideału.

niespecjalny

Jesli szukać zalet, to jest nią delikatny, niepodobny do zapachu lakieru, utrzymany w nucie Nivei zapach. Nie podrażnia, nie wykrusza się, nie tworzy "kasku". Jest dość wydajny - miniaturka starczyła mi na miesiąc nieregularnego używania. Ale lakier Nivei utrwala dosłownie na moment, więc po co go kupować?

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura

lekki, za lekki

Bardzo średni. Jako, że nie używam lakierów do włosów na codzień, nie mam wielkiego porównania - zanaczam od razu, żeby z góry nie było nieporozumień, kiedy potencjalne tabuny klientek Nivei zaatakują :) Wszystko, co obiecuje producent, sprawdza się, ale odwrotnie: lakier zlepia włosy, szczególnie takie, jak moje - psiknięty na grzywkę powoduje, ze jako jedyna część fryzury jest gładka i ciężka (pozostałe włosy, tzn. te bez dobroczynnego dotknięcia lakierem, się puszą). Jest nieco lepki, i mam wrażenie, obciąża włosy. CIężko się go ujarzmia, choć łatwo się dozuje (rzeczywiscie dorbny rozpylacz). Utrwalenie jest zbyt słabe - stąd w nagłówku "lekki". Ogólnie nie. Mam wrażenie, ze włosy nim potraktowane wyglądają gorzej.