Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Spa Bio, Anti Stress, Kąpiel borowinowa do odnowy biologicznej.

Spa Bio, Anti Stress, Kąpiel borowinowa do odnowy biologicznej.

Cena już od 24,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kąpiel borowinowa poprawia samopoczucie i zapewnia naturalną odnowę biologiczną. Odpręża i relaksuje, uwalnia od stresu i napięcia. Wspomaga eliminację toksyn, oczyszcza i wzmacnia ciało. Zmniejsza dyskomfort powstały w wyniku wysiłku fizycznego, przepracowania i przeciążenia. Zawiera naturalne olejki z szałwii, lawendy i geranium.
Sposób użycia: przed użyciem wstrząśnij. Wlej 50ml (ok. 8 nakrętek) kąpieli na wannę wody. Stosuj 2 razy w tygodniu, szczególnie po ciężkim dniu lub intensywnym wysiłku fizycznym.

relaks bez pielęgnacji

Dobry kosmetyk do relaksu, ale tołpa zapomniała chyba o pielęgnacji. Kosmetyk jest przyjemny, ma relaksujący zapach, barwi wodę na brązowo. Niby wszystko fajnie, ale brakuje mi jakielkolwiek pielęgnacji. Aż się prosi o natłuszczające olejki, które przy okazji odżywiłyby skórę. A tak czuję sie jakbym weszła do wody i wyszła z wody. Po kąpieli w tym płynie zażywam jeszcze peelingu Naturativ, który zostawia na skórze olejkową warstwę.

Brakuje mi w tym płynie czegokolwiek, co sprawiłoby że skóra po kąpieli nie jest szorstka.
Szczególnie, że cena nie jest wybitnie niska ;-)

Ale oczywiście polecam i na pewno jeszcze zakupię:-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346771].usefull || 0 }}% pomocna.

Mistrz relaksu

Bardzo lubie te produkt! Dodaje 6 nakręte do kąpieli i odprężenie gwarantowe. Olejki eteryczne są dośc intensywne, ale to przecież one powodują odprężenie. jeśli ktoś nie lubi zapachu borowiny, to produkt nie dla niego. Ale reszcie rekomenduje spróbować lub kupić wanne :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301416].usefull || 0 }}% pomocna.

Domowe Spa ;)

Must have jeżeli chodzi o długie, gorące kąpiele.
Ukojenie dla ciała i zmysłów po ciężkim i intensywnym dniu spędzonym w pracy, na uczelni itp.

Płyn zamknięty jest w wygodnej i praktycznej buteleczce, ma ciemnobrązowy kolor; zapach - bardzo intensywny, świeży - leśny,
Nie wysusza, nie podrażnia skóry.
Po takiej kąpieli czuję się jak nowo-narodzona, jestem odświeżona, odprężona i wypoczęta.

Mały minus za wydajność i cenę ale czasami warto w taki "luksus" zainwestować ;) ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290726].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

Polubiliśmy się

Produkt umieszczony jest w plastikowej buteleczce otwieranej na klik. Posiada ciekawą, ładną szatę graficzną i dużo informacji. Jest co poczytać. :)
Płyn jest koloru ciemno brązowy.
Barwi dość mocno wodę, co trochę mi przeszkadza.
Zawiera naturalne olejki z szałwii, lawendy i geranium.
Nieziemsko pachnie, bardzo relaksująco i odprężająco. Zapach jest bardzo intensywny.
Po kąpieli czułam się zdecydowanie odstresowana i zrelaksowana. Nie miałam także problemu z zasypianiem. Zdecydowanie sprawdzi się kąpiel z dodatkiem tego płynu po ciężkim dniu!
Cena jest dość wysoka, ale myślę, że warto. Ja w każdym razie na pewno jeszcze wrócę do tego produktu.
Polecam, bo działa!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170271].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Kąpiel jest cudowna - świetnie pachnie, odpręża ciało i umysł, jest wydajna (przy niedużej wannie). Używam, gdy jestem zmęczona fizycznie lub psychicznie, albo jedno i drugie. Nie ma chemii. Same zalety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170206].usefull || 0 }}% pomocna.

Koi nerwy, pomógł przejść sesję w spokoju.

Opakowanie typowo Tołpowe, jest co poczytać i bardzo to lubię. Produktu nie wylewa się zbyt wiele.
Zapach piękny, ziołowo-leśny, bardzo odprężający.
W czasie sesji miałam problemy ze snem i stresem. Dzięki takiej kąpieli wieczorem spokojnie szłam spać a rano w połączeniu z innym płynem tej marki o cytrynowym (energetyzującym) zapachu spokojnie szłam na egzaminy.
Płyn dopieszcza, nie wysuszył nie podrażnił nie uczulił. Kupiłam go pod wływem impulsu ale na pewno zagości na pojej półce przez długi czas.
Polecam!

Wadą jest, że tak szybko się kończy ;)

Używam tego produktu od: Styczeń
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130016].usefull || 0 }}% pomocna.

MUST HAVE to domowego SPA

Nad kosmetykami tołpy zachwytów nie mam końca, same ochy i achy <3
Kąpiel borowinowa mój must have w domowym spa. Zapach bardzo intensywny, pachnie lasem, ale jest dla mnie wybawieniem po ciężkim, męczącym dniu.
Najczęściej łączę go z peelingiem z tej samej serii.

Jedyne zastrzeżenie: lepiej przetestować najpierw próbkę, gdyż nie każdemu może odpowiadać tak intensywny zapach i barwienie wody na brązowo.

Ja jednak polecam, gdyż kosmetyk zagościł już na stałe w mojej łazience!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035074].usefull || 0 }}% pomocna.

Spa w domu

+piękny relaksujący zapach
+przyjemnie musuje na początku kąpieli
+zapewnia relaks po ciężkim dniu
+można poczuć się jak w spa
+dość dobry skład
+odstresuje

+/- wydajność (dla tych,którzy chcą stosować go częściej)

Ogólnie polecam wszystkim,którzy marzą o domowym spa.
Produkt sprawia iż czujemy się zrelaksowani i odprężeni.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021306].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny relaks, tylko zapach nie bardzo

Ubóstwiam wylegiwanie się w wannie, relaksujące kąpiele, to mnie odstresowuje. Kupiłam tę kąpiel z czystej ciekawości i jestem bardzo zadowolona. Niestety dla osób, które lubią zapach lasu, świerku itp bo jest bardzo intensywny, no i ten kolor może niektórych przerazić.

Plusy:
-cena
-nie wysusza
-nie podrażnia
-nie trzeba uzywać balsamu po kąpieli
-relaksuje
-odstresowuje
-działa na górne drogi oddechowe
-odpręża i poprawia samopoczucie

Minusy:
-mało wydajna
-niektórym może przeszkadzać zapach
-barwi wodę na brzydki brązowy kolor

Proponuję najpierw przetestować małe opakowanie, bo nie każdemu może się spodobać. Ja ją bardzo lubię i na pewno powrócę do niej nie raz

Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005364].usefull || 0 }}% pomocna.

Luksusowa kąpiel, jak w SPA

Takie kosmetyki to jest coś, co uwielbiam. Kąpiel z dodatkiem tego specyfiku to rozkosz dla zmysłów. Kiedy wlewam odpowiednią ilość do wody, barwi się ona na brązowo, a ja zanurzam się tym cudownie relaksującym bagienku. Zapach jest niesamowity. Zapach lasu, igieł świerku, zapach totalnej natury. Faktycznie relaksuje. Jeśli wierzyć nauce, borowina ma wspaniały wpływ na nasze ciało. Wychodzę wypoczęta, świeża, odnowiona. Naturalnie piękna :-) Taka lubię być :-)
P.S. Odjęłam pół gwiazdki za to że lekko wysusza, ale radzi sobie z tym każdy balsam. Jak na małą pojemność, jest wydajny dość dobrze. Hm... cena...powiem tak: za luksus się płaci.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869776].usefull || 0 }}% pomocna.