Dramatic Moisture (odżywka do włosów zniszczonych i suchych)

Dramatic Moisture (odżywka do włosów zniszczonych i suchych)

Dramatic Moisture Clinique to odżywka do suchych, zniszczonych włosów, którą nakładamy na 4-5 minut na umyte mokre włosy, po czym spłukujemy. Jak obiecuje producent: nadaje włosom połysk, siłę, reperuje i nawilża.

Cena: 14 Euro

sredniak...

moim zdaniem za taka cene mozna kupic duzo lepsza odzywke. Owszem, fajnie sie po niej rozczesuje wlosy, sa miekkie w dotyku ale nic poza tym. Wcale az tak nie nawilza jak wskazywalaby na to jego nazwa. Zniszczone koncowki jakos sie magicznie nie regeneruja po tym dramatycznym nawilzaniu ;) Ogolnie nie polecam, bo znam kilka innych odzywek w porownywalnej cenie a nieporownywalnie wyzszej jakosci.

Używam tego produktu od:?

dramatic, ale nie moisture

Próbowałam nia ratować włosy po miesięcznych wakacjach we Włoszech. Włosy były mocno nadwyręzone po słońcu i bardzo słonej wodzie. Niestety nie dała rady. Okazało się , że jednak bezuzyteczna nie jest i ładnie działa, ale tylko na włosy zdrowe. muszę przyznać, że włosy mojej 11 letniej córki jeszcze nigdy tak pieknie nie wyglądały, tylko, że nie były zniszczone. podsumowując:
- nadaje się do włosów mniej zniszczonych
- jest bardzo przyjemna w użyciu - w czasie mycia i spłukiwania faktycznie włosy nie są splątane i ma się uczucie śliskości
- nie radzi sobie z bardziej zniszczonymi włosami
- jesli zakupu dokonujemy za granicą relacja cena - użyteczność jest jeszcze do przyjęcia ( ja płaciłam na południu Włoch 11 euro), jednak jeśli ktoś chce ja kupić w Polsce w wersji full price, to radzę spożytkować te pieniądze w inny sposób

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno w całości i cieszę się, że już się skończyło

wszystkie super cała seria

Rewelacyjna odżywka której używałam gdy jeszcze farbowałam włosy (zarzuciłam to dosc dawno temu korzystając z faktu, że moje włosy mają naturalny brązowy kolor z odcieniem miedzi także jestem periodycznie pytana w tym przez fryzjerów czym farbuje;-) włosy są po niej nawilżone, lśniące, nie obciążone. Wydajna i ładnie pachnie (zapach utrzymuje się na włosach). Teraz używam z tej samej serii do włosów normalnych i jest równie godna polecenia. Mam rónież dowód że rodzaje odżywki nie różnią się wyłącznie kolorem - jak już zaprzestałam koloryzacji włosów, miałam nadal jedną zapasową do włosów koloryzowanych i usiłowałam ją- ze skąpstwa;-) - zużyć, i włosy były po niej fatalne - baaaardzo obciążone, tłuste. Z czego wniosek że odżywki do włosów farbowanych używamy do włosów farbowanych;-)Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:około 4

Peeling do ciała

bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka do włosów przesuszonych i farbowanych. Już po pierwszym użyciu włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji. Nawilżone, wygładzone, błyszczące, po prostu ładne. Warto się pokusić, mimo ceny.

Używam tego produktu od: ponad rok

Dosyć dobra

Po zużytciu butelki taj odżywki mogę zaliczyć ją do dobrych odżywek nawilżających. Nakłada się ją na krótko, jedną minutę, co jest wygodą przynajmniej dla mnie. Ma ładny, delikatny zapach. Kolor, rzecz gustu, miłośniczkom różnych odcieni fioletu się spodoba:)Po spłukaniu włosy są rzeczywiście takie gładkie, śliskie jeszcze kiedy są mokre. Po jednym użyciu różnicy nie zauważyłam, ale też i tego od żadnej odżywki nie wymagam:) Po dwóch tygodniach używania włosy były bardziej miękkie, ładniej się układały. Dodam, że można jej bez obaw używać po każdym myciu włosów ponieważ nie obciąża włosów, co też stanowi zaletę. Jest dosyć wydajna.Koszmarne jest natomiast opakowanie. Po zużyciu połowy kosmetyku zaczynją się problemy z wydobyciem reszty:( co jest irytujące zwłaszcza jak ma się akurat mokre ręce:) Ogólnie dobra odżywka chociaż ja zdecydowanie wracam do Kerastase

działa

Bardzo dobra odżywka. Naprawdę nawilża włosy - czuć to już przy jej spłukiwaniu - stają się gładkie i takie śliskie. Delikatnie, toaletowo pachnie, jest wydajna. Stosowałam ją na lekko przesuszone włosy. Pomogła. Podoba mi się jej proste, w duchu Clinique, opakowanie.

super

super!!!!!! wlosy miekkie, latwe do rozczesania i ukladania, mocniejsze i bardziej blyszczace. dla wlosow szybko przetluszczajacych sie polecam na same koncowki + stosowanie zamienne (tzn. co drugie mycie) z jakas lzejsza odzywka. odzywka cliniqe daje cudowne efekty jako maska - po jej nalozeniu owijam glowe recznikiem i leze w wannie 20 minut, potem splukuje wloski zimna woda - polecam. aha, i jest bbb wydajna

Używam tego kosmetyku od roku/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...