Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele: wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1, wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2, ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

Fajna

Na początku jak prawie każdy tusz jest zbyt wodnisty ale po pewnym czasie nabrał odpowiedniej konsystencji. Często kupuję tusze dużo wcześniej, zanim skończy mi się poprzednik i odkręcam je na trochę żeby nabrały dobrej gęstości.
Tusz po delikatnym podeschnięciu sprawdzał się świetnie ponieważ ładnie pogrubia rzęsy, ma bardzo ładny kolor, co ważne nie skleja rzęs i nie rozmazuje się ani nie kruszy.
Szczoteczka jest troszkę duża i muszę uważać, żeby nie ubrudzić powiek.
Cena mogłaby być niższa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501316].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Jestem zadowolona z tego tuszu do rzęs! Mimo stosowania innych i szukania podobnych zaden nie moze dorownać , ani jakością, ani konsystencją, ani szczoteczką która jest wielofunkcyjna ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489881].usefull || 0 }}% pomocna.

must have

Początkowo myślałam, że dwufunkcyjna szczoteczka to tani chwyt marketingowy, ale okazało się, że różnica między jednym a drugim trybem jest widoczna ;) tusz nie obsypuje się, jest trwały i spektakularnie wydłuża i podkręca rzęsy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469522].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Baza pod makijaż

Jeden z ulubieńców

Jeden z moich ulubionych tuszy. Przy pierwszych użyciach bardzo bardzo wydłuża rzęsy (przy mruganiu czułam jak mi one ocierały o okulary), z czasem efekt wydłużenia jest mniej efektowny. Mam go ponad rok (używam go średnio przez 2 tygodnie w ciągu miesiąca ) i nadal nie wysechł i świetnie się nim maluje.
+ nie kruszy się
+ nie rozmazuje
+ wydajny, starcza na kilka miesięcy
+ bardzo wydłuża rzęsy
+ nie daje efektu ciężkich, przytłoczonych rzęs
+ nie wysycha
+ ładne, poręczne opakowanie
+/- cena dość wysoka, ale często można kupić go w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452367].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Nie kupię

Kupiła go moja mama i postanowiłam jej go podkraść do testów ;) Niestety - bez szału. Normalnie wydłuża, niestety u mnie nie pogrubia. Szczoteczka bardzo rzadka, dla mnie aż za bardzo. Mało tuszu się na nią nabiera. Szybko wysycha (w opakowaniu). Szczoteczkowy bajer, w formie przekręcania, według mnie zbędny i nic nie daje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435666].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Kupiłam go z ciekawości, ponieważ lubię róże i fluidy Bourjois, a tuszu jeszcze nie miałam. Nie jest zły, ale mnie nie urzekł. Fajna szczoteczka, ciekawy efekt, ale gdy tusz jest świeży. Szybko gęstnieje i w efekcie za bardzo pogrubia rzęsy, a co za tym idzie kruszy się. Co prawda skusiłam się na drugie opakowanie, aby dać mu szansę,ale trzeciego nie będzie. Taki sobie średniak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410661].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Kupiłam tak naprawdę ze względu na markę. I to nie było rozsądne posunięcie. Bardzo kusząca jest opcja zmiany szczoteczki dzięki opcji'twist up', jednak nie jest to satysfakcjonujący efekt na rzęsach. Zachowuje się tak jak przeciętny tusz do rzęs. Co uważam za największy plus tego tuszu to niesklejanie rzęs :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410131].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt WOW!

Plusy:
+ bardzo wydłuża rzęsy;
+ pogrubia;
+ nie skleja rzęs;
+ pięknie podkreśla;
+ głęboka czerń;
+ nie osypuje się;
+ ładne opakowanie;
+ często można go zakupić w promocji, wówczas jego cena jest bardzo atrakcyjna.

Minusy:
- wysoka cena regularna.

Zdecydowanie najlepszy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bo lubię tę markę...

...to kupiłam...i klops. U mnie wszystko na nie...no może jedna rzecz mi się podoba - twist up - zapobiega wysychaniu tuszu przy jego "pobieraniu", nie trzeba pompować...kręcić pompując itp. itd. ...kilka ruchów dzyndzlem i mam tusz na szczoteczce...niestety zabawa kończy się gdy tuszu mamy już coraz mniej.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
- szczoteczka ma krótkie "włosie" a mimo to jest strasznie toporna...wielka...gruba,
- klei rzęsy ,
- robi pajączki,
- długo wysycha,
- osypuje się,
- mierna trwałość,
- cena.
Słowem...kosmetyczna tragedia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402766].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam!

Mój numer 1! Myślałam, że nic nie jest w stanie pokonać mojego Maybelline Colossal volume, a tu proszę:)

Rzęsy są po nim taaakie długie! Zdarzyło mi się, że były ZA DŁUGIE i sięgały aż na brwi. Musiałam ściągnąć trochę tuszu:)

+wydłuuuuuuża
+pogrubia
+ciemna fajna czerń
+efekt WOW

-cena (bez promocji)
-czasami skleja rzęsy (końcówka szczoteczki to po prostu patyczek, który skleja. Trzeba uważać, by nie malować jej końcem)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400371].usefull || 0 }}% pomocna.