Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele: wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1, wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2, ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

Mieszane uczucia...

Tusz kupiłam z polecenia mamy, która była zachwycona szczoteczką. I rzeczywiście, szczoteczka to taki "bajer", nie widziałam innego tuszu, który by taką miał. Opcja ustawienia szczoteczki na wydłużającą i pogrubiającą jest super, ale sam tusz wymaga jeszcze dopracowania.

Plusy:
+ szczoteczka
+ rzeczywiście daje efekt wow na rzęsach

Minusy:
- bardzo mocno skleja rzęsy i paćka się na powiekach
- ciężko się go nakłada
- może się kruszyć
- cena bez promocji jest zbyt wysoka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347661].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepska

Kupiłam na promocji w rossmanie za ok 30zł
Plusy:
-opakowanie
-szczoteczka ( dwie pozycje)
-wydłuża rzęsy

Minusy:
-strasznie rzadka konsystencja
-szczoteczka, trzeba nią bardzo delikatnie malować tak aby rzęsy nie dotknęły patyka
-za długa szczoteczka
-delikatnie się kruszy
-śmierdzi
-skleja rzęsy, muszę się ratować grzebyczkiem, ale bardzo łatwo się te rzęsy rozczesują
-CENA, 50zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340616].usefull || 0 }}% pomocna.

ciekawy

Zalety:
+ pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy
+ nie kruszy się
+ piękny kolor czerni
+ można malować w dwóch pozycjach, dzięki czemu zyskujemy naprawdę fenomenalny efekt

Wady:
- cena bez promocji jest absurdalna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337166].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor pomadki

Zaskoczyła mnie

Mascarę dostałam w prezencie. Otworzyłam, pokręciłam nosem na silikonową szczoteczkę za którą nie przepadam i odłożyłam. Pierwsze użycie to porażka - sklejone rzęsy, których nie mogłam rozdzielić, zapaćkane powieki. Płakać mi się chciało. Ale ok, wyszłam tak do ludzi i co słyszę? Komplementy! Zajrzałam do lusterka a tu pełne zaskoczenie - długie, grube i podkręcone rzęsy! Ostatni raz moje rzęsy dotykały brwi chyba z 10 lat temu, gdy używałam mascary Sky High Curves Maybelline! Twist up the volume nie osypuje się, nie kruszy. Mam wrażenie, że lekko odbija się na powiekach w wilgotnym powietrzu. W każdym bądź razie mascara jest absolutnie godna polecenia, rzęsy wyglądają obłędnie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323366].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit !

Zalety:
~głęboka czerń
~nie osypuje się
~szybko zasycha
~pogrubia i wydłuża
~bardzo fajnie skonstruowana szczoteczka
Wady:
~ na początku jest trochę zbyt rzadki, ale po kilku dniach gęstnieje i jest super
~cena bez promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297601].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie skradł mojego serca...

Jak wyżej, tusz nie skradł mojego serca, może parędziesiąt złotówek.. Tusz w cenie regularnej kosztuje około 60 zł, ja na całe szczęście kupilam go na promocji w Rossmanie, chociaż to i tak za dużo jak na takie efekty. Po pierwsze moje rzęsy są długie z natury, ale nie jakoś bardzo, zawsze mogą być dłuższe :) Tusz który z nazwy ma je wydłużać w pozycji pierwszej na którą ustawiamy szczoteczkę, to niestety ale ich nie wydluża. Na pozycji drugiej ma poprawić ich objętość. Tego też nie robi. Za drugim razem zaczęłam malować rzęsy od razu z pozycji 2. No i tu efekt był taki, że co prawda nie wydłużył, ale ładnie rozdzielił , pomalował każdą rzęse praktycznie z osobna, no ale dalej nie było tej obiecanej obiętości. Więc czas na drugą warstwe.... i to był błąd. tym tuszem nieda sie nałożyć drugiej warstwy bez zrobienia pajęczych nóżek! Katastrofa jakaś. Musiałam ratować się inną szczoteczką ze starego tuszu, co i tak za bardzo nie pomogło :(

ZALETY:
-pozycja druga ładnie rozdziela rzęsy
WADY:
-cena to na pewno
- nie wydłuża
-nie da się budować efektu
- STRASZNIE ODBIJA SIĘ NA POWIEKACH!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297006].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie najlepsza

Obecnie trwa promocja w Rossmanie 49% - kupiłam dwie, tak jak poprzednim razem. Używam sama i obdarowałam bliską osobę. To już któraś maskara burżujowa - zdecydowanie najlepsza. Nie odbija się, nie osypuje, łatwo się zmywa mleczkiem lub płynem mincelarnym. Efekt spektakularny przez cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294461].usefull || 0 }}% pomocna.

hm...

Spodziewałam się czegoś więcej jak za tą cenę.
Średni.
Najczęściej korzystałam z wersji krótkiej szczoteczki, bo tylko wtedy widziałam zadowalający efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275046].usefull || 0 }}% pomocna.

CAŁKIEM SPOKO

TUSZ JEST CAŁKIEM OK, CHOĆ WIEM, ŻE DLA INNYCH NIE. JA BARDZO LUBIĘ MOCNO WYTUSZOWANE RZĘSY I ON AKURAT DO MNIE PASUJE. JEŚLI NIE LUBICIE TAKIEGO EFEKTU TO NIE KUPUJCIE TEGO TUSZU. SZCZOTECZKI WYDŁUŻAJĄ RZĘSKI. BARDZO DOBRA FORMUŁA, PO DŁUGIM CZASIE OD OTWARCIA (OK. 4 MIESIĄCE) NADAL JEST Z NIM WSZYSTKO OK, NIE JEST JAKIŚ ZASUSZONY CZY COŚ. JEŚLI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE TAKIM TUSZEM TO KUPUJCIE WERSJE WODOODPORNĄ, PONIEWAŻ TEN TUSZ LUBI MIEĆ TENDENCJE DO EFEKTU TZN. PANDY.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266271].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Plusy:
-mocno wydłuża rzęsy
- nie skleja
-pogrubia
-nie kruszy się
Szczerze polecam, najlepszy ze wszystkich tuszy, które dotychczas używałam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251118].usefull || 0 }}% pomocna.