Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele: wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1, wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2, ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

bardzo fajny

Tusz do rzęs naprawdę okej. Osobiście w celu uzyskania efektu jakiego oczekuję nakładam pierwszą warstwę, czekam kilka sekund i nakładam drugą, wtedy jestem zadowolona. Kupiłam go za około 28 zł w promocji i za taką cenę mogę go kupić ponownie, nie wiem czy wart jakiś 50 zł, zależy dla kogo ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611841].usefull || 0 }}% pomocna.

Zależy co dla kogo!

Tusz marki Bourjois jest u mnie stałym bywalcem już od 4 lat! Uwielbiam go i polecam każdemu! Aczkolwiek zawsze ostrzegam, że tusz na początku jest nieco rzadki, dlatego zawsze otwieram nowy tusz nieco wcześniej i poprawiam stary tusz by nowy miał szansę nieco zgęstnieć!!! Tusz idealnie pogrubia wydłuża i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609341].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Cudo <3

Jestem absolutnie zachwycona tym tuszem. Nie odbija się w żaden sposób na powiece, jest również dość wodoodporny przynajmniej dla mnie, efekt wydłużonych rzęs jest cudowny, nie ma szans że obędę się bez niego, nie powoduje sklejania rzęs, przyjemnie się aplikuje (nie lubię tych wielgachych szczoteczek gdzie zawsze trafię nią w oko), nie ma parabenów i jest całkiem wydajny. Polecam! Na minus chyba tylko cena, ale od czego są promocje ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600881].usefull || 0 }}% pomocna.
Cienie Smashbox

Cudo!

Najlepszy tusz jaki miałam! Naprawdę wart swojej ceny, pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy. Mam naturalnie długie, a dzięki temu tuszowi są jeszcze dłuższe. Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595186].usefull || 0 }}% pomocna.

Nowy ulubieniec!

Nie jestem znawczynią tuszy do rzęs, od lat używałam tylko jednego. Ale... kiedyś w zestawie, w bardzo promocyjnej cenie była pomadka i ten tusz. Kupiłam zestaw oczywiście dla pomadki, a zakochałam się w tuszu :)

+ pięknie podkreśla rzęsy,
+ nadaje wyrazisty kolor,
+ nie kruszy się,
+ super są obie szczoteczki, chociaż zawsze używam ich osoby, nigdy jednocześnie,
+ nie zasycha za szybko, więc możliwe są poprawki,
+ bez problemu wytrzymuje ponad 12h,
+ pogrubia i wydłuża - tak jak obiecuje producent,
+ bardzo wydajny.

Nie odczułam tej ceny na sobie, ponieważ tak jak pisałam, produkt kupiłam w zestawie. Ale z pewnością kupię ponownie, nawet w regularnej cenie. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1583971].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

To jeden z moich ulubionych tuszy - nie tworzy grudek, pogrubia i wydłuża rzęsy w bardzo naturalny sposób. Nie sypie się także z rzęs. Dobrze pracuje się szczoteczką w obydwóch wariantach. Generalnie nie jestem przekonana do produktów dwa w jednym, ale ten jest świetny. Używam go prawie codziennie, bardzo lubię efekt długich, głęboko czarnych, ładnie rozdzielonych rzęs. Szkoda, że jego normalna cena jest dosyć wysoka, ale na pewno będę na niego polowała w internecie lub na wyprzedażach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576421].usefull || 0 }}% pomocna.

Odpowiedni do mocnego makijażu

W tej maskarze najbardziej spodobało mi się jej innowacyjne opakowanie, czyli rozwiązanie dwóch szczoteczek w jednej. Nigdy wcześniej nie stosowałam, nawet nie widziałam takiego patentu. Jest świetny! Mam dwa tusze – za jednym, prostym ruchem. Maskara jest dyskretna i elegancka. Bardzo podoba mi się wielofunkcyjność szczoteczki, dzięki której możemy pomalować rzęsy w odpowiedni dla nas sposób. Nie uczula, nie tworzy grudek oraz nie spływa. Jestem zadowolona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569666].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydłuża, nie uczula

Używam tego tuszu już kilka lat przede wszystkim dlatego, że nie uczula mnie. Oczy nareszcie przestały mnie swędzieć. Dodatkowo bardzo wydłuża rzęsy. Pod koniec opakowania już trochę mniej ale na początku efekt jest niesamowity. Pogrubia też rzęsy i dobrze je rozdziela jeśli czesze się je dłuższą chwilę na zmianę przekręcając końcówkę nakrętki, żeby szczoteczka była raz krótsza a raz dłuższa. Nie tworzy grudek, nie kruszy się co mnie cieszy, bo nic nie wpada mi do oczu i nie rozmazuje się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566746].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio wypadający

Nie do końca chyba rozumiem logikę tego tuszu, miał nie sklejać, skleja, rzęsy są ciężkie, na dodatek mi się odbija ale może to wina budowy oka, jak na taką cenę liczyłam na coś lepszego, plusem jest czerń tego tuszu która jest dość wyrazista.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535541].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstra!

Jestem zachwycona tym tuszem! Jeżeli oczekujesz efektu wydłużenia i nadania objętości rzęsom to zdecydowanie polecam ten produkt. Moje oczekiwania spełnił całkowicie. Na początku nie mogłam się do niego przekonać i nie używałam go gdyż wydawał mi się zbyt ..hmm mokry?:P ale gdy do niego wróciłam to nie używam żadnych innych. Wydłuża, podkręca , nadaje objętości. Czego chcieć więcej?
Jest mega wydajny , szczoteczka wspaniale rozczesuje rzęsy i łatwo dostępny.
Wadą tego produktu jest dość wysoka cena , ale patrząc na jego wydajność można sobie pozwolić ;) polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518931].usefull || 0 }}% pomocna.