Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Twist Up The Volume Mascara

Cena już od 26,46 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele: wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1, wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2, ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

Najlepszy

Plusy:
-mocno wydłuża rzęsy
- nie skleja
-pogrubia
-nie kruszy się
Szczerze polecam, najlepszy ze wszystkich tuszy, które dotychczas używałam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251118].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 27

Do niedawna mój ulubiony.

Opakowanie jest w porządku, poręczne i estetyczne. Szczoteczkę z całego serca uwielbiam, szczególnie w pozycji 2 ;)
Efekt jest bardzo ładny, sporadycznie zdarza się, że sklei mi rzęsy (ale nie jestem zbyt uzdolniona w tym kierunku, więc to może być moja wina). Naprawdę wydłuża rzęsy, pogrubienie nie jest aż tak spektakularne, ale widoczne.
Ale to, co mnie w nim najbardziej urzekło, to trwałość. Wytrzymał osiemnaste urodziny (wiadomo jak to wygląda, alkohol i pół nocy), ale najbardziej zaskoczyło mnie coś innego. Położyłam się w nim kiedyś spać. Po obudzeniu poszłam do łazienki, spodziewając się, że zobaczę w lustrze żonę Frankensteina i... się zaskoczyłam. W ogóle się nie rozmazał, co jest jeszcze dziwniejsze, bo śpię głową w dół :P
Aktualnie używam go w duecie z Sexy Pulp od Yves Rocher, razem dają jeszcze lepszy efekt.
Nie mogę się wypowiedzieć co do wydajności, bo co prawda mam go od kilku miesięcy, ale bardzo mało się maluję.
Jedynym minusem jest to, że przez pierwsze dwa tygodnie od otwarcia masakrycznie skleja. Ale można mu to wybaczyć ;)
Na pewno kupię ponownie, szczególnie biorąc pod uwagę zbliżające się -49% w Rossmannie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

SUPER

Super maskara, zapraszam do sprzedazy , wydłuza, nie skleja rzes i ma sie wrazenie sztucznych, generalnie super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242856].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 52

Polubiliśmy się

Do zakupu tego tuszu przymierzalam sie bardzo dlugo, az w koncu nareszcie wpadl mi w rece na promocji w HEBE. I ciesze sie, ze mam go w swojej kosmetyczce :-)

Tusz ma bardzo fajna, 2-stopniona szczoteczke. Ja osobiscie widze roznice pomiedzy efektem 1 a 2 pozycji szczoteczki, dlatego chetnie uzywam je jedna po drugiej. Tusz ma intensywnie czarny kolor, jest raczej trwaly (zauwazylam tylko lekkie odbijanie sie na powiece, ale mam dlugie rzesy, wiec to raczej norma). Jak dla mnie formula jest troszke za mokra, wiec zdarza mi sie skleic rzesy, jednak bez problemu da sie je doprowadzic do porzadku :-) tusz bardzo ladnie wydluza, pogrubia i rozdziela - efekt mozna stopniowac wedle upodobania.

Lubie sie nim malowac, efekt mi sie podoba i calkiem niezle sie go zmywa. Mysle, ze zagosci jeszcze kiedys w mojej kosmetyczce, chociaz jego cena jest jak dla mnie wygorowana - ten sam efekt moge uzyskac uzywajac znacznie tanszego tuszu z Wibo czy Eveline - za to odejmuje 1 gwiazdke ;-)

Ogolnie - serdecznie polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239208].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Skąd te pozytywne opinie?

Nie wiem skąd te pozytywne opinie, dla mnie ten tusz jest po prostu jednym wielkim niewypałem, najgorszy jaki do tej pory miałam. Skleja rzęsy tak, że nawet ich rozczesanie grzebykiem nic nie daję. Myślałam, że może tylko na początku jest tak bardzo nawodniony, ale mam go już dłuższy czas i nic się nie zmienia. Na szczęście kupiłam go w promocji za 29zł, inaczej przeklnęłabym go na całego, jednak za tą cenę i tak oczekiwałam czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237193].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Porażka

Tusz skleja rzęsy, robi efekt pandy i rozmazuje się. Jest kompletnie nie warty swojej ceny. To najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Po tuszu za który tyle płacę spodziewałam się że będzie przynajmniej dobry. Szczoteczka moim zdaniem nie spełnia swojej funkcji. Tzn wydłużona po prostu jeszcze bardziej skleja rzęsy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222466].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Super

Dlugo byłam wierna jednej mascarze ale zauważyłam że już nie była tak dobra jak wcześniej więc rozpoczęłam poszukiwania nowej mascary max factory loreale... w końcu postanowiłam spróbować tusze z wyższej półki sławny lancome dramat był fajny tylko chwile potem Chanel niezły ale nie powalił mnie... na ten tusz wpadłam przypadkiem na internecie nawet nie wiem co i jak ...postanowiłam oczywiście poczytać opinie na wizaż i odrazu zdecydowałam się na zakup.... jak dla mnie rewelacja... balam się że będzie na początku za wodnista jak wyczytałam w komentarzach ale nic takiego jest idealna.. i odczuwam różnice zmiany pozycji szczoteczki 1 ładnie wydłuża a 2 podgrubia i podkręca... tak super akurat na dwie warstwy... i rzęsy jak firanki.. jeśli tak będzie do końca opakowania zdecydowanie będzie to mój kwc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217296].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Daje radę na co dzień, ale na większe wyjście też się sprawdza

Kupiłam go w promocji w Hebe. Ma szczoteczkę, którą można ustawić w dwóch położeniach - wyprostowana ma prosty, szeroki ciąg "włosków" i dla mnie dobrze się sprawdza, gdy chcę szybko wykonać makijaż oka, gdyż można wtedy zrobić długie pociągnięcia. W drugim ustawieniu szczoteczka jest skręcona i ma dawać efekt bardziej gęstych, zwiększonych "objętościowo" rzęs. Ja osobiście dużej różnicy w samym wykończeniu makijażu nie widzę, bardziej sposób aplikacji jest różny. Być może to jednak kwestia indywidualna.
Tusz sprawdza się u mnie bardzo dobrze na co dzień, łatwo się rozprowadza, ma głęboki czarny kolor, nie osypuje się, jest dosyć trwały, wytrzymuje tyle, ile powinien tusz, który nie jest wodoodporny. Użyłam go także na weselu - dał radę.
Plusy:
- ładny, intensywny kolor
- nie osypuje się przy aplikacji, trwały
- wydłuża rzęsy i można stopniować wydłużenie nakładając kolejną warstwę

Minusy:
- nie widzę różnicy w użyciu różnych ustawień szczoteczki, efekt jest dla mnie podobny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185843].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Mój KWC

Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek miałam, a trochę tego już było. Cudowna szczoteczka. Dwa efekty w jednym. Wydłużenie i podkręcenie, a dodatkowo pigmentacja. Dla mnie ideał. Trzyma się na rzęsach jak nie wiem co. Nie do zdarcia.
+cena (za taki dobry tusz, cena ok 50 zł nie jest wysoka)
+pigmentacja
+trwałość
+szczoteczka
+dwa efekty w jednym opakowaniu
Ideał

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183908].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

przeciętny

Sama szczoteczka jest dla mnie raczej ciekawostką. Tusz okazał się wydajny i ładnie wyglądał na rzęsach, ale nie był to jakiś wyjątkowy efekt. Gdyby ni to, że kupiłam go na promocji, żałowałabym zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182853].usefull || 0 }}% pomocna.