Kuracja dotleniająca, Tonik odświeżająco-dotleniający

Kuracja dotleniająca, Tonik odświeżająco-dotleniający

Tonik przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy różnego typu, a szczególnie skóry niedotlenionej, która narażona jest na działanie szkodliwego wpływu zanieczyszczeń, stresu, promieniowania UV, dymu papierosowego. Tonik po zastosowaniu działa bardzo szybko i skutecznie. Nawilża i odświeża, przywraca naturalne pH skóry. Dotlenia, wygładza, uelastycznia i przyspiesza regenerację naskórka. Oczyszcza i rozjaśnia, dzięki czemu przywraca zdrowy kolor skóry. Tonik zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej.

Tonik jak tonik.

Tonik z Soraya jest zwykły - ani nie szkodzi, ani nie pomaga. Po prostu lekko oczyszcza, nie wysusza i ładnie pachnie. A w rzekome dotlenienie to chyba nikt nie wierzy (i słusznie). Wydajność standardowa. Jest wiele takich na rynku. Wielki plus za brak podrażnień.

Zaznaczam, że nie wiem czy jeszcze go kupię, bo odeszłam od używania toników - nie widzę potrzeby ich stosowania - stan cery jest u mnie taki sam niezależnie od tego czy stosuję jakiś, czy nie. Więc daruję sobie, bo zawsze jest to jakaś ilość chemii, która przedostaje się do organizmu. A jeśli nie ma potrzeby, to po co się nią szpikować?

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy

fajny :)

Fajny,lagodny tonik. Matuje,ale nie wysusza, odswieza i pieknie pachnie :D nawilza skore. Cena rewelacyjna okolo 9 zl ,a jakos swietna. Na pewno nie raz jeszcze kupie :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo przyzwoity.

Kosztuje 8,99. Swietnie oczyszcza, delikatnie nawilża. Skora jest lekko roświetlona. Idealny do odswiezania w ciagu dnia. Porzadny tonik. Cudow nie czyni ale ja od toniku cudow nie oczekuje. To zadanie maseczek ;).

Ilość zużytych opakowań: moze 1/4 pierwszego

Manicure z chmurkami

Nic dobrego i nic złego.

Plusy:
+ nie podrażnia, nie uczula, nie wywołuje alergii,
+ niezła cena,
+ dobra dostępność.

Minusy:
- nie oczyszcza,
- nie mam pojęcia czy dotlenia (moja skóra jakoś świeżej nie wyglądała po zużyciu całej butelki),
- nie nawilża,
- nie podoba mi się zapach, po jakimś czasie wręcz drażni,
- skóra klei się po jego zastosowaniu,
- jest baaardzo mało wydajny - zszedł mi najszybciej ze wszystkich toników :(

Ogólnie rzecz biorąc nie szkodzi, ale i nie pomaga - nie polecam.

Używam tego produktu od: 2tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie.

Dobry produkt

Nie spodziewałam się po Sorayi takiego fajnego toniku! ;) Skusiłam się po dobrych opiniach Wizażanek.

Tonik spełnia moje oczekiwania - oczyszcza i odświeża twarz, nie klei się, nie wysusza, ładnie pachnie, jest wydajny, a opakowanie wygodne. Czego chcieć więcej? ;)

Na pewno jeszcze do niego wrócę.

****

Lubię ten tonik i uzywam co rano z prawdziwa przyjemnoscia przed kremem z tej serii. Dobrze spelnia swoje zadanie, ma piekny zapach (cala kuracja dotleniajaca to takie male domowe spa), nie sciaga cery, dziala kojaco. Wydajny, w porecznym i eleganckim opakowaniu (inne niz przy opisie).
Soraya produkuje swietne kosmetyki, a odkad przenioslam sie tylko na polskie kosmetyki jestem prawdziwa zwolenniczka tej firmy :)
Polecam! Rowniez krem mat-dotleniajacy z tej serii.

Używam tego produktu od: 2 tyg

niewystarczająco nawilża

Tonik bardzo ładnie pachnie.
Nie podrażnia, nie uczula.
Niestety nie dostatecznie nawilża skórę - a w przypadku mojej skóry tego przede wszystkim wymagam od toniku.
Wbrew temu co jest napisane na opakowaniu:
* nie nawilża dogłębnie
* nie oczyszcza z toksyn
* i nie mam pojęcia czy dotlenia...

Czyli plasuje się wśród średniaków

Używam tego produktu przez: 4 miesiące

chętnie wrócę

Tonik dobrze zmywa resztki zanieczyszczeń. Nawilża i odświeża. Po zastosowaniu skóra jest przez pewien czas lekko lepka. Zapach dość intensywny, ale nie kręci w nosie, świeży, przyjemny.
Osobiście poprawy kolorytu skóry nie zauważyłam, podobnie dotlenienia (pewnie chwyt marketingowy).
Wydajność dobra. Opakowanie ani jakieś wybitnie atrakcyjne ani koszmarne, ot takie sobie.
4* za całokształt wrażeń. Pewnie wrócę, ale nie w najbliższym czasie.

Używam tego produktu od: ponad roku z przerwami

Prawdziwe dotlenienie

Toniek spełnia wszystkie obietnice producenta! Używając go czuję jakby moja skóra brała głęgoki oddech. Dobrze oczyszcza, nawilża, cera nabiera ładnego kolorytu i jest w stanie w widoczny sposób nawet poprawić jej kondycję po całonocnej imprezie:D! Dla mnie rewelacja:D. Poza tym samo przecieranie twarzy tym tonikiem jest dla mnie czystym relaksem...
Z pewnścią niedługo kupie jakiś nowy tonik - uwielbiam testować kosmetyki:D. Ale na pewno powrócę do tego!
Zawsze wracam;).Używam tego produktu od: około 2lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 5

Obecnie moj faworyt.

Chwilowo jest to moj faworty jak chodzi o toniki z sredniej polki. Minusow nie ma, ale nie jest produktem zachwycajacym (chyba trudno a zachwycajacy tonik ;) ), moze tylko opakowanie mogloby byc ladniejsze.

+Odswieza skore
+Lekko nawilza
+Ladnie pachnie
+Dobrze oczyszcza z zanieczyszczen zgromadzonych na skorze w ciagu dnia (szczegolnie polecam osobom poruszajacym sie w ciagu dnia po miescie wsrod spalin)
+Jest niezbyt drogie

miły.

Fajny produkt - wygodne, estetyczne opakowanie, niezła wydajność. Przyjemny, świeży zapach, chociaż z czasem może się znudzić. Nie szczypie, dobrze odświeża i zmniejsza uczucie ściągnięcia skory.
Dobry tonik - ****

Używam tego produktu od: kilka tygodni,
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze.

Tylko odświeżający

Dostałam ten tonik w prezencie i jestem nawet z niego zadowolona, chociaż mam parę małych zastrzeżeń.
Z tym dotlenianiem to taka przesada. Ciekawa jestem jak mam to sprawdzić:) To samo tyczy się oczyszczenia z toksyn. Niby jakby miał to robić i z jakich toksyn??
Z pewnością przyjemnie pachnie. Daje miłe odświeżenie i orzeźwienie skórze. Niestety potrafi też wysuszyć skórę i spowodować nieprzyjemne ściągnięcie i napięcie. Tej jakiejś wyjątkowej aksamitności skóry też się nie dopatrzyłam. Nie wiem może się za bardzo czepiam:) Dla mnie to jest zwykły odświeżający tonik o miłym zapachu.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze